ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum

Kayganazede

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2010
226
0
nakit ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum ama banka işlerinden hiç anlamıyorum bana yardımcı olabilicek arkadaşlarım var mıdır? 10000 tl kredi çekmek istiyorum fakat faiz oranları falan varmış hangisini çekmek kullanmak daha uygun olur hiç anlamam bu işlerden :KK59: bi hata yapıp zarara girmekten çekiniyorum yardım edin bana hm olmaz mı :KK17:

canım bence çok acil değilse bu aralar çekme çünkü faiz oranları yükseldi. acilse halkbankasına ve denizbanka sorabilirsin. yine de sana tavsiyem bütün bankalrı dolaşıp hepsine aynı oranı, aynı vadeyle hesaplattır. hangisi daha iyi görünüyosa ondan alabilirsin krediyi.mesela 10000 lazımmış sana bankalara gidip kaç ay vade istiyosan örneğin 24 ay hepsinde aylık taksiti ve toplam masrafı hesaplattır. ama bu aralar faizler yükseldi aklında bulunsun.

çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için peki genel olarak hep yüksek mi olur artık faiz oranları yoksa belli bi zaman sonra düşüşe geçer mi dedğim gibi ben hiç anlamıyorum da :78: faizler yıllık mı oluyoki :KK53:

rica ederim canım. bence ramazan bayramını bekleyin çünkü biçok banka bayramlarda kampanya yapar. faizler düşer mutlaka ama ne zaman düşer hiç bilmiyorum. en iyisi bankalarla görüşmek o zaman daha net bilgi alabilirsin canım:KK69:

Ben de hiç anlamıyorum ama bir fikir vermek istedim. bankalrın internet sitelerine girip oradan kredi hesaplayabilirsin.
Kaç ayda , hangi faizle, ayda ne kadar ödeyeceğin hesaplama cetvellerinde yazıyor.

X