ihtiyaçtan satılık casper temiz bilgisayar

28 Mayıs 2015
7.518
27.771
Merhaba arkadaşlar masa üstü casper bilgisayarımı satıyorum. Gayet güzel çalışıyor. Neden satıyorsun derseniz internetimiz yok evde kullanmıyoruz ve ihtiyacımız olduğu için satıyorum. İlgilenenlere duyrulur fiyat:500₺ kargo dahil ama pazarlık da olur istanbul Avrupa yakasındayız yakınlarda olursa elden de teslim edebilirim.

Eklentiler

• WP_20171010_001.jpg
    WP_20171010_001.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 89
  • WP_20171010_002.jpg
    WP_20171010_002.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 96
  • WP_20171010_003.jpg
    WP_20171010_003.jpg
    21,5 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:
Bilgisayarı alalı uzun zaman olmuş eşim evlenmeden önce almış genelde oyun oynanmış bi kez temizlenmek için açılmıştır sistemsel yazılımsal hızı konusunda problemi yok ihtiyacım olmasa satmayı düşünmüyordum ama mecburen satıyorum ilgilenen birileri olursa uygun fiyattan vereceğim inşallah

Son düzenleme:
[ÖZELLİKLER :

İŞLEMCİ : İntel (R) Core (TM) 2 Duo CPU E7500 @ 2.93 GHz
Rem : 4 GB
Hard Disk : 640 GB Caviar Green
Anakart : Foxconn G41MXE series Motherboard
DVD Okuyucu : DVD+R DL Multi Recorder + DVD Reader
Kasa : Orjinal Casper Süpeer series Çift Multi Kasa ( Şık Bir Tasarım )
Ekran Kartı : Ati Redeon HD 4450 / 512 MB
Monitör : 19 İnç Casper LCD
Card Reader : Evet Var 20 in/1
Yazılım : Windows 7 Home Basic OA MEA ORJINAL
Antivirüs : Nod 32 orjinal
Klavye : Casper Orjinal Klavye ( Şık Bir Tasarım )
Mause : Casper Orjinal Mause
Mause PAD : Casper Orjinal Mause PAD

Son düzenleme:
Anladım teşekkür ederim bende de boş bir pc var ama kasaı düşük özellikteydi o sebepten düşünüyordum çocuklar için ama ekran kartını biz yüksek istiyoruz.
Hayırlı satışlar

Anladım teşekkür ederim bende de boş bir pc var ama kasaı düşük özellikteydi o sebepten düşünüyordum çocuklar için ama ekran kartını biz yüksek istiyoruz.
Hayırlı satışlar

Ekran karti cok dusuk. Hicbir ise yaramaz malesef.
Bilgisayar özellikleri filan pek anlamam ekran kartı düşük olunca ne gibi bi problem oluyordur ama öyle diyorsanız öyledir canım

Bilgisayar özellikleri filan pek anlamam ekran kartı düşük olunca ne gibi bi problem oluyordur ama öyle diyorsanız öyledir canım
Bir cok oyunu oynayamiyorsun. Uzun sureli yuksek cozunurlukte video izleyemiyorsun. Benim bilgisayarin ekrAn karti 1 gb. Kac sefer bozuldu ve yAptigim sey sadece dizi film iZlerken en tuksek cozunurluge getirmek oluyordu. Malesef bunlari kaldirmiyor. Benim tecrubelerimden ortaya bu cikiyor ama tabiki daha bilimsel bir aciklamasi vardir.

Bir cok oyunu oynayamiyorsun. Uzun sureli yuksek cozunurlukte video izleyemiyorsun. Benim bilgisayarin ekrAn karti 1 gb. Kac sefer bozuldu ve yAptigim sey sadece dizi film iZlerken en tuksek cozunurluge getirmek oluyordu. Malesef bunlari kaldirmiyor. Benim tecrubelerimden ortaya bu cikiyor ama tabiki daha bilimsel bir aciklamasi vardir.
Anladım canım biz pek sorun yaşamadık bu konuda ama doğrudur satamıcaz galiba biz bunu napalım nasibi yokmuş iyi akşamlar dilerim ilgilenip yazdığınız içinde çok teşekkür ederim

X