ikaz mı, tavırmı, yoksa hiçbiri mi??

kızlar alkol aldığını öğrendim.bu onun için çook eskilerde kalan birşeydi
İşte bunun cevabı tamamen sizde saklı.
kimisi alkolün bir damlasına taviz vermez.kimisi arada sırada içildiğinde sıkıntı yapmaz hatta kendisi de eşlik eder.
ama bağımlılık gibi bir durumu varsa onu bilemem.
bunlar sizin bakış açınızla alakalı aslında

doğru.işte bende buna göre tepkimi gösterdim ama bilemiyorum etkisiz kalacağa benziyor yada nasıl olucak bilemiyorum kafasından ne geçtiğinide bilemiyorum.eğrisi doğrusu şudur şu değildir gibisinden hiç bir konuşma yapmıyor.sessiz kalmasını istediğini yapacağına yoruyorum nedense

Alkolü sadece dışarıda o arkadaşlarıyla mı içiyor?
Başka zaman istemiyor mu?
Siz peki alkole mi o arkadaşlarına mı karşısınız?
Seçim yapmanız gerekirse hangisi daha çok sinir ediyor sizi?
Bunlara göre de değişirdi benim tavrım.

merhaba.birkaç gündür içimi huzursuz eden bir durum var.sizlere de sormak istiyorum.eğer bir gün aniden eşinizin /sevgilinizin sizden sakladığı sizin asla kabul etmeyeceğiniz birşey yaptığını öğrenseniz ne yapar nasıl davranırsınız.sadece ikaz edip bırakırmısınız (asla tasvip etmeyeceğimi bildiği birşey olduğundan dolayı ) yoksa tavırmı koyarsınız, yani buduruma sonvermesini nasıl sağlarsınız.dediğim gibi ben epey kızdım tartıştık haliyle.baktım tartışmayla birşey kabul etmeyecek ikaz ettim birdaha böyle birşey duymak istemediğime dair.bilemiyorum etkisi olacakmıydı belkide bekleyip görmeliydim ama birazda duygusal davranıp bir bekleme süresi tanımadan direk tavır koydum.şuan konuşmuyorum onunla.bir defa konuşmak için öylesine birşeyden laf attı bende konuşmak istemediğimi,sadece söylediğim şeyi düşünüp karar verip bununla ilgili birşey konuşmadıktan sonra bir uzlaşmaya varılmadıktan sonra kendisine cvp vermeyeceğimi söyledim..haliyle tık yok..bişeyler yanlış oldu ama ne ??

mevzunun ne olduguna gore degisen bir sey bizden beklediginiz yanit.
konunun ne oldugunu yazmadan ne yazik ki cogu arkadas dogru bir gorus size sunamayacaktir, benim gibi.

aslında bu hortlamanın arkadaş etkisiyle olduğunu düşünüyorum.ama iradeside kuvvetli değilki onlar hernekadar eski günler vs. vs. hadi çıkalım dese bile karşı koymayışına, lafımın sözümün onda azda olsa etkisinin olmamasına çok bozuluyorum.çok cahil boş insanlar onlarla ne işi var deliriyorum.biz evlenirken senin sigara alkol vs. kullanmaman benim için çok önemli diyordu birde.şimdi hepsi birden beynime hücum edince konuşulan ayrıntılar vs aklıma geldikçe nasıl yeniden yapabilir bunu diye kendimi dolduruyorum iyice

merhaba.birkaç gündür içimi huzursuz eden bir durum var.sizlere de sormak istiyorum.eğer bir gün aniden eşinizin /sevgilinizin sizden sakladığı sizin asla kabul etmeyeceğiniz birşey yaptığını öğrenseniz ne yapar nasıl davranırsınız.sadece ikaz edip bırakırmısınız (asla tasvip etmeyeceğimi bildiği birşey olduğundan dolayı ) yoksa tavırmı koyarsınız, yani buduruma sonvermesini nasıl sağlarsınız.dediğim gibi ben epey kızdım tartıştık haliyle.baktım tartışmayla birşey kabul etmeyecek ikaz ettim birdaha böyle birşey duymak istemediğime dair.bilemiyorum etkisi olacakmıydı belkide bekleyip görmeliydim ama birazda duygusal davranıp bir bekleme süresi tanımadan direk tavır koydum.şuan konuşmuyorum onunla.bir defa konuşmak için öylesine birşeyden laf attı bende konuşmak istemediğimi,sadece söylediğim şeyi düşünüp karar verip bununla ilgili birşey konuşmadıktan sonra bir uzlaşmaya varılmadıktan sonra kendisine cvp vermeyeceğimi söyledim..haliyle tık yok..bişeyler yanlış oldu ama ne ??

cooookkk genıs bır konu bu..

nedır sızın sordugunuz mesela?

hayır ben asla ıhanetı ve uyusturucuyu kabul etmem..kimisi ıhanetı kabul eder kımısı uyusturucuyu..kımısı hepsını ...yanı cok ucu acık....

ıddaa mı oynadı ne yaptı herıf bı ıpucu ver

aslında bu hortlamanın arkadaş etkisiyle olduğunu düşünüyorum.ama iradeside kuvvetli değilki onlar hernekadar eski günler vs. vs. hadi çıkalım dese bile karşı koymayışına, lafımın sözümün onda azda olsa etkisinin olmamasına çok bozuluyorum.çok cahil boş insanlar onlarla ne işi var deliriyorum.biz evlenirken senin sigara alkol vs. kullanmaman benim için çok önemli diyordu birde.şimdi hepsi birden beynime hücum edince konuşulan ayrıntılar vs aklıma geldikçe nasıl yeniden yapabilir bunu diye kendimi dolduruyorum iyice
merhaba:)

evli misiniz ? sevgili mi ? tam olarak o kısmı anlayamadım. şayet sevgiliyseniz ayrılın derim. Arkadas ortamıyla ilgisi yok bence erkek arkadaşınızın alkol alması,önemli olan dış etmenlere karşı ne olursa olsun iradeli olup içmemesi..Bu arkadaşlarıyla görüşmez başka biriyle içer, üzülünce içer,sevinince içer ne bileyim birçok sey tetikleyebilir.
Evliyseniz eğer şans verip çabalamaya elbette ki değer. Ama önemli olan bunu kendisinin istemesi,isterse zaten kim olursa olsun sağlam duruş gösterir . kötü alışkanlıkları hortlamaz.

X