İkbal gürpınar ''eşim bana şiddet uyguluyor''

Şöyle dışarıdan bakıncada güçlü bir kadın profili çiziyor ,
bunları yaşamaması gerekirdi daha akıllıca davranması gerekirdi
hadi 1 koca allahtan

2 koca eşten dolayı

3 kocada şeytandan olur muş
fazlada şansını zorlamıyacaksın
koca değişmeyle insanın bahtı pek değişmiyor demek ki
Ne Allahtan,ne dostlardan,nede şeytandan,sadece ve sadece insnaın seçimidir,tepesıne bıneceğın adam seçersın,tepesıne bınemedığınde ortalığı yıkarsın,bu kadınlar öle,yalan bunlar,

az önce facebook profiline bunu yazmış
Evliliğimizin bitiş nedeniyle ilgili hiçbir gazeteye açıklama yapmamama rağmen , röportaj yapmışım gibi haber yapanlar olmuş. Sayısız Tv kanalı aradı ana habere çıkmam için. Kesinlikle hiçkimseyle konuşmayacağım. Acımasız ve küstahça yapılan hakaret içeren tüm Tüm yorumları avukatıma ilettiğimi bildirir , Kınadığınız şey başınıza gelmeden ölümü tadamayacaksınız " Hadisi Şerifini hatırlatırım. Şeklinde yazdım yayınlayan sitelere. Rabbim sabır versin bana

üstte bi arkadaşın dediği gibi kendini nikah masasında bulmuş, hiç niyeti yokken evlenmek zorunda kalmış bütün imzalarını falan orda atmış, zoraki evlilik bu kadar oluyo demekki

Keşke yapsaymış ben onu cesur diye biliyorum kaçmak olmaz mertçe çıksın konuşsun , bu herkesin başına gelebilir insanoğlu aldanmaya yakın bir varlık zaten
az önce facebook profiline bunu yazmış
Evliliğimizin bitiş nedeniyle ilgili hiçbir gazeteye açıklama yapmamama rağmen , röportaj yapmışım gibi haber yapanlar olmuş. Sayısız Tv kanalı aradı ana habere çıkmam için. Kesinlikle hiçkimseyle konuşmayacağım. Acımasız ve küstahça yapılan hakaret içeren tüm Tüm yorumları avukatıma ilettiğimi bildirir , Kınadığınız şey başınıza gelmeden ölümü tadamayacaksınız " Hadisi Şerifini hatırlatırım. Şeklinde yazdım yayınlayan sitelere. Rabbim sabır versin bana

üstte bi arkadaşın dediği gibi kendini nikah masasında bulmuş, hiç niyeti yokken evlenmek zorunda kalmış bütün imzalarını falan orda atmış, zoraki evlilik bu kadar oluyo demekki

Önceden böyle değildi son 5 6 senedir çok civiklasti çok konuşuyo cokta yapmacık bi kadın bide kahkaha atmasina sinir oluyorum
Allahu ekber derken sanki bülent ersoyu görüyorum

Öyle davranırsan erkekle arana sınır koymazsan nikahada zorlarlar
Önceden böyle değildi son 5 6 senedir çok civiklasti çok konuşuyo cokta yapmacık bi kadın bide kahkaha atmasina sinir oluyorum
Allahu ekber derken sanki bülent ersoyu görüyorum

hiç okuyamadım :KK51:

ancak başlık ve yorumlar anlatıyor durumu

hayır yani bi insan bi insana nasıl neden vurur anlamıyorum

nasıl incitir Mevlanın yarattığı bir kulu

o değilde tesettürün ağzını burnunu kırıp dökerek çok pis dövdüğü için artık bende hoşlanmıyorum ikbal hanımdan:KK51:

Bu kadında tuhaf olan birşey var.
resmen face hesabından eşiyle bir kaç durumda yorumlaşıp tartıştılar filan.
Gözümle görmedim de,kanıt aldım mahkemeye gideceğim diyordu.
Sayfasını beğenmiştim de oradan biliyorum.

Evlilik zor zanaat öyle sevgili olmaya benzemez
Bu kadında tuhaf olan birşey var.
resmen face hesabından eşiyle bir kaç durumda yorumlaşıp tartıştılar filan.
Gözümle görmedim de,kanıt aldım mahkemeye gideceğim diyordu.
Sayfasını beğenmiştim de oradan biliyorum.

Twitter'da epey mesaj var onun adına

Sürekli çıkan aynı sorular nedir?

Sinir oldum bıraktım okumayı... Sonuna kadar sabredip okuyana helal olsun... :KK45:

Çok merak ediyorum nasıl dövdürüyorlar kendilerini? Ekran önünde örnek insan/örnek evlilik tabloları çizerler sonra da pat diye boşanırlar. Son günlerin de en popüler konusu kocadan şiddet.

Yeni birşey değil ki ünlülerinde dayak yemesi emel sayında dayak yediği itiraf etti ama yıllar sonra , çoğu maço bu kadınlarla evleniyor hevesi bittince dayak başlıyor çoğu sevgili rolü güzel oynuyor evlenince maskeleri düşüyor , bence bu evlenecek adamları yakın çevresinden araştırsınlar birde eğer derdi ünlü olmaksa uzak dursunlar , çoğu kadını merdiven olarak kullanıyor ne ünü var nede parası
Çok merak ediyorum nasıl dövdürüyorlar kendilerini? Ekran önünde örnek insan/örnek evlilik tabloları çizerler sonra da pat diye boşanırlar. Son günlerin de en popüler konusu kocadan şiddet.

Son düzenleme:
Ben de hiç haz etmem ama üzüldüm, kolay değil kimse için. Yanlış hatırlamıyorsam büyük oğlu istememiş evlenmesini evi terketmekle tehdit etmişti annesini, annesi de "senin tercihin ben karışamam ne istiyorsan onu yap" demişti. (yanlış anlamadıysam ve yanlış hatırlamıyorsam)..O zaman garipsemiştim bu kadar rahat olmasını. Çocuk bişeyler hissetmişte istememiş demek ki diye düşündüm okurken haberi.

Emel sayında bir maçoyla evliydi gazino kralı herhalde , adam mafya idi herhalde , çok mu arıyorlar bu adamları anlamadım

Sanki birde her ünlü koca dayağı yiyor gibi çoğunluk öyle sanırım
yani ünlü olması avantaj sağlamıyor , onların özel hayatı daha çalkantılı oluyor gibi ondandır mutluluk pozları abartılı gibi , bir abartı varsa bilin ki bir dayak mutsuzluk olayı var , sadece saklamak için böyle klendini kandırma yöntemleri seçip sahte mutluluğa imza atıyorlar nede olsa sevmeyenide var bu ünlüleri

İster Ünlü olsun, ister ünsüz..En Büyük KK

Kadına şiddete HayıR!!!:stop::stop::stop:

X