İkbal gürpınar ''eşim bana şiddet uyguluyor''

Aynen destekliyorum ama artık deşifre ediliyor saklamıyor ünlüler bu çok büyük bir gelişme bu erkek çoğu yetiştirenlere büyük iş düşüyor , erkek çoçuklarınızı şiddete meyili yetiştirmeyiniz adamdan dayak yiyorsanız evliliği sürdürmeyin yoksa oğlunuzda hanımını dövecektir
İster Ünlü olsun, ister ünsüz..En Büyük KK

Kadına şiddete HayıR!!!:stop::stop::stop:

Aynen destekliyorum ama artık deşifre ediliyor saklamıyor ünlüler bu çok büyük bir gelişme bu erkek çoğu yetiştirenlere büyük iş düşüyor , erkek çoçuklarınızı şiddete meyili yetiştirmeyiniz adamdan dayak yiyorsanız evliliği sürdürmeyin yoksa oğlunuzda hanımını dövecektir

Evet eskiden ses gelmiyordu. .
artık daha kolay dile gelir oldu ..
Anne olmak zor ama en güzel duygu sanırım. .

kadın hiç vakarlı bir kadın değil. hafif meşrep bir havası var.
serseri seviyor sanırım.

Ben de hiç haz etmem ama üzüldüm, kolay değil kimse için. Yanlış hatırlamıyorsam büyük oğlu istememiş evlenmesini evi terketmekle tehdit etmişti annesini, annesi de "senin tercihin ben karışamam ne istiyorsan onu yap" demişti. (yanlış anlamadıysam ve yanlış hatırlamıyorsam)..O zaman garipsemiştim bu kadar rahat olmasını. Çocuk bişeyler hissetmişte istememiş demek ki diye düşündüm okurken haberi.
büyük oğlu evlendiği için görüşmüyomuş onunla, ona hiç babalık yapmayan babasını seçti onunla yaşıyo demişti ama adım kadını kandırmış resmen kendimi niakah masasında buldum diyo, adam her şeyi ayarlamış ikbalın anne babasınıda çağırmış kendimi nikah masasında buldum diyo

Koskocaman kadın nasıl kandırılmış ben inanmadın bu senaryoya ve bu kadın bir programı yönetiyor o adama nasıl hayır diyememiş benim onayım yok diyememiş , şaşırdım doğrusu yaşını almış eğitimli , bir çok pozisyonda görev almış ,
büyük oğlu evlendiği için görüşmüyomuş onunla, ona hiç babalık yapmayan babasını seçti onunla yaşıyo demişti ama adım kadını kandırmış resmen kendimi niakah masasında buldum diyo, adam her şeyi ayarlamış ikbalın anne babasınıda çağırmış kendimi nikah masasında buldum diyo

Koskocaman kadın nasıl kandırılmış ben inanmadın bu senaryoya ve bu kadın bir programı yönetiyor o adama nasıl hayır diyememiş benim onayım yok diyememiş , şaşırdım doğrusu yaşını almış eğitimli , bir çok pozisyonda görev almış ,
bu konuda katıydım o niyetini belli edince hayır istemiyorum dedim, oda benim başka türlü razı olmayacağımı bildiği için , bana sürpriz nikah yaptı diye anlatıyo. bilemeyıiz tabi ne kadar doğru

Nasıl zorla evlenmiş adam ya, nikah günü alırken kadını da erkeği de birlikte başvuruyorlar, imza atıyorlar öyle gün alıyorlar yanılıyor muyum ? Biz başvurduğumuzda kimlik tespiti için bile nikah dairesinde memur elli kere verdiğim vesikalıklara, nüfus cüzdanıma ve bana baktı eşime de aynı şekilde. Bu söylediğine inanamadım nedense benim bildiğim başvuru bu şekilde oluyor, dayak yediğine de inanmadım ben nedense

hiç sevmediğim koca koca sesiyle gülen yapmacık buldugum kadın
hakkında hayırlısı

Nasıl zorla evlenmiş adam ya, nikah günü alırken kadını da erkeği de birlikte başvuruyorlar, imza atıyorlar öyle gün alıyorlar yanılıyor muyum ? Biz başvurduğumuzda kimlik tespiti için bile nikah dairesinde memur elli kere verdiğim vesikalıklara, nüfus cüzdanıma ve bana baktı eşime de aynı şekilde. Bu söylediğine inanamadım nedense benim bildiğim başvuru bu şekilde oluyor, dayak yediğine de inanmadım ben nedense
bizde eşimle ordan oraya koşturduk durduk, ünlü olunca bide parayı bastırınca tek bi kişi uğraşıyodur kadınada kendini süpriz bi şekilde nikah masasında bulmak kalıyodur :KK53:

şuan söylemezsem olmaz da kocası, asla şiddet olmadı demiş, biz anlaştık avukatkarla konuşuldu konu kapandı, şimdi durup duruken bunları neden çıkarttı demiş

X