İki ayda 10 kg.

sevdalika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
104
0
45
Merhaba arkadaşlar, benim hikayemde şöyle; Ocak 2009'da bir bebek, Haziran 2010'da ise bir bebek daha dünyaya getirdim. Çok fazla yemeyi seviyorum özellikle karbonhidratlı gıdaları. Ama ikinci doğumdan 3 ay sonra tartım halen 74'ü gösteriyordu. Kilolarım ve görüntümden de çok rahatsız oluyordum. Bebek de emmiyordu zaten süt gibi bir derdim de yoktu. Ve karar verdim diyete, ilk hafta saf protein diyeti ile 3,5 kg vermiştim ve şoktaydım. O süratle ve moralle devam ettim diyetime. 13 Kasım'da 2 ay olacak ve bu sabah aç karnına tartı 63.900 :)) gösteriyordu. Olmam gereken kg 52. Şimdi biraz zor dayanıyorum. Az yiyip, sık yiyorum akşam 6 dan sonra ana yemek yememeye çalışıyorum.Bol su ve aralarda yeşil çay içiyorum Elbette kahvaltı hariç ekmek yok. Bugün iki adet biberr dolması yediğim için 17.30 ana yemek mevzusunu kapattım. Beni en çok zorlayan ise tatlısızlık maalesef. Bitter çikolata yiyorum iki-üç gündür ama yemesem daha iyi. Geriye kalan kilom 12 kg. Ama artık zorlanıyorum dediğim gibi desteklerinize çok ihtiuacım var...

öncelikle allah bebeklerinizi size bağışlasın. bence çok iyi dayanıyosunuz.:KK9: çikolata hariç:) inş. istediğiniz kiloya gelirsiniz. birde bişey merak ettim spor yapmadan mı verdiniz o kiloları?

Allah bagislasin bebeklerinizi benimde 2tane var ve doguma104 kiliyla gittim su an 82 kiloyum ama daha gitmiyo kilolar napicam bilmiyorum

Tebrik ederim ya ben de aylardır kilo veremedim .doğumdan sonra biraz anlatır mısın nasıl verdiğini saf protein diyeti nasıldı ve şimdi nasıl açlığa dayanıyorsun.Benim nerdeyse inancım kalmadı vereceğime

Arkadaşlar hemen hemen hiç spor yapmadım,çocuklarla meşguliyet hariç. Şu an metebolizmam bence yavaşlama dönemine girdi. Açlığa dayanma durumu evet çok zor kabul ediyorum ama bir süre mücadele etmek gerekiyor bunun için. Aralarda yeşil çay içiyorum. Ara öğün yapıyorum kepekli grisini-yeşil çay.

Saf protein de şu bildiğimiz karbonhidratsız diyeti. Yani sadece et-balık-tavuk yiyorsun. Kahvaltıda ise haşlanmış yumurta -yağsız peynir-şekersiz çay. Bol su içiyorum tabikide. İlk hafta çok çabuk gitti. Bundan sonra da umarım haftada 1 kg verebilirim. Hedefim ilk oğlumun 2. yaş gününde 59 kg olmak. İkinci oğlumun doğum gününde ise ( 7 ay var) 52'ye inmiş olmak.

Az ye sık ye, yağsız beslen. Haşlama en önemli yemek dostumuz. Bir de spor yapsam çok daha iyi olur.önerilerinizi bekliyorum

sizi destekliyorum aynı diyeti bende yapıyorum 1 ayda 5 kilo verdim inş devam ediyoruz beraber 75 kiloyum şuan.

Diyete devam ediyorum arkadaşlar, 6 öğün ilkesine de uymaya da çalışıyorum. Bir de ben yaseminli yeşil çayı tercih ediyorum. Aromasını daha çok beğeniyorum. Geçen yine çay alırken beyaz çay da aldım kendime. Beyaz çay ülkemizde pek bilinmiyor ki kilosu çok pahalı. Metabolizmayı hızlandırdığı söyleniyor. Bakalım göreceğiz gerçekten de yardımcı olabilecek mi? Bir de çaylarımın içine az taze zencefil katıyorum.Oda metabolizma konusunda destekleyiciymiş...

beyinde bu işi çözmüşsünüz siz...
herşeyden çnce kilo vermenin tadına varmış birisi olarak kalan 10 kiloyu da vermekte zorlanmayacaksınızdır eminim ki...
:nazar:

X