İki bebekli hayat zorluğu

pnrap

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
5
2
29
Merhaba anneler.
Çok aktif çalışırken hamile kaldım bir kızım oldu. İşime ara verdim bir sene izindeyken sürpriz bir şekilde oğluma hamile kaldım. Ve yeni dogum yaptım kızım 15 aylık oğlum 20 günlük. Kızım aşırı kıskanıyor hep ağlıyor gece uyumuyor kardeşine vurmak istiyor. Oğlum da uyumuyor tek başımayım eşimde çok fazla destek olamıyor yoğun çalıştığı için. işi tamamen bırakmak zorunda kaldım inanılmaz zor bir psikoloji içindeyim. Evet anne olmak çok güzel ama suan ızdırap gibi. Kendimi çok yanlız hissediyorum ne uyku uyuyorum ne yemek. Benim gibi hisseden yaşadığımı yaşayan yada yaşamakta olan annelerle biraz dertleşmek istiyorum çünkü yanımda olan beni anlayan kimse yok etrafımda. Yanlız olmadığımı bilmek sizide dinlemek isterim 💞

Tek bebek bile zorken iki bebek gerçekten çok zor...Ama bu günler gelip geçiyor...Ev işini onemsemeyin.Büyüğünün de yiyebileceği tek çeşit yemekle idare etmeye çalışın.Ve komşunuz vs varsa bazen yardım istemekten çekinmeyin....Yani Allah kolaylık versin...

Tek bebek bile zorken iki bebek gerçekten çok zor...Ama bu günler gelip geçiyor...Ev işini onemsemeyin.Büyüğünün de yiyebileceği tek çeşit yemekle idare etmeye çalışın.Ve komşunuz vs varsa bazen yardım istemekten çekinmeyin....Yani Allah kolaylık versin...
Çok teşekkür ederim ilginiz için. Haklısınız bunları deneyeceğim 🙏

X