İki cocukla aldatılma

Sizi öyle iyi anlıyorum ki. Ama öncelikle birşeye çok kızdım. Sırf üste çıkmak, için veya seni manüple etmek için yaşlandın, kilo, aldın demiş ve sen de p tuzağa düşmüşsün. 42 yaş hiiiçte büyük bir yaş değil. İki çocuk sahibi ve uzun yıllar evli olmuş olmak böyle hissettiriyor olabilir. Ben 32 de boşanıp 42 de tekrar evlendim. Senin suçunmuş muş. Kilo almışsınmış. Bu mudur? Evliliğin devam şartı, mutluluk şartı bu olsaydı, güzellik standartlarına uyan tüm kadınlar çoook mutlu ilişkiler yaşar geri kalanlar hep yalnız, olurdu. Birini sevince güzel görür insan zaten. Güzel bakan güzeldir valla. Kendine lütfen haksızlık etme. Ve hayatının bundan sonrasını sana fayda vermeyecek şeyler için harcama. İşten attırsan karşılıklı bir savaş vs. Ben boşandığımda aile evine döndüm benim haystım için hataydı. Yurtdışındaydım bende. Orda kendşme bir hayat kurmam gerekiyordu ancak gidip ailemle ilgileneyim dua alırım hiç olmazsa dedim. Çokkk pişmn oldum. Soğukkanlı olun., hayatını, içün olanlar yapın. Ve evet sizin, için en iyi olan neyse onu planlayın gerisine sonra bakarsınız
peki şimdi nasılsınız?

Bence çocuklar rahat anne ve baba ile güzelce yaşıyorsa evliliğinizi bozmayın.13 yıllık evlisiniz.anne babanız arkanızda durmaz ve size sıkıntı verir evlilikteki o rahatlığı dönünce bulamzsinz.hic yerinizden kipirdamayio bilmiyor numarası yapın.siz kenid cikariniza bakın iş konusunda keninizi geliştirip cocuklarinada eğitimini ilerleyip büyütün en son raddade tekmeyi basın .hem siz hem çocuklarınızın ona ihtiyacı kalmayacak.
Kullanmakta aldatmaksa sizde onu böyle kullanınin

diğer yorumları okumadım. ama baya benzer süreçler yaşamışız.
33 yaşındayım birisi bebek iki yavrumla hem çalıştım eve para getirdim ki bütün paraları birikim yapıyorum ayağına yemiş!, hem de beni önüne gelenle aldatıp bunla da gurur duya duya etrafa söylemiş.
bir kere barıştım ama içimde asla affedemedim sonunda ayrıldım.
evet bebeğim 11 aylık büyük yavrum 8 yaşında kimsemin yanımda olmadığı bir şehirde kovdum evden. param da yoktu evimde! bir tek borçlu arabam vardı. ha onu da benim diye resmen parçalamış.
avantajım işim vardı. ara vermiştim. hemen işe döndüm. bebeğimi kreşe verdim. 3 ay ayrı yaşadım. o sırada daha da yaptığı iğrençlikleri duyunca açtım davayı 1 haftada boşandım. ha bu arada sürüldü başka bir ile ama benim sayemde bu şehirde duruyordu. şimdi gidip kurumuna söylesem hemen sürerler ama zarar verir diye korkumdan gidemedim.
benim annem geldi yanıma destek olmaya. evimi taşıdım. çünkü öderim kirayı dediği evden beni çıkarttırdı! çocukların hayatını düzene soktum. kendim işimde gücümdeyim. üzerime yıktığı borçları hafiflettim. kendime bakmaya başladım.
artık aklımda beni aldatıyor mu, yalan söylüyor mu, eve hacizleri gelecek mi gibi sorular yok.
özgüvenim süper, tekrar okumak için adım attım, çocuklarım mutlu, amaaaa babaları yok artık çünkü ilgilenmiyor. yalnızlık hissi oluşuyor bazen. hayat sorumluluğum hep bendeydi ama sanki daha fazla sorumluluğum oldu gibi.

işin özeti iş bulup kendinizi garantiye alıp boşanın. daha rahatlarsınız. olduğunuz yer de kalmaya devam edin.
bir de o adamla birlikte olmayın Allah korusun hastalık falan getirir.
heee bunun kiloyla, görüntüyle fala ilgisi yok. aldatmak bir karaktersizlik meselesidir.
evlenirken 82 kiloydum aşıktı şimdi 60lı kilolardayım ve fazlasıyla genç görünüyorum o zamana göre ama aldatıldım. hem de gerçekten kritersiz önüne gelenle!

Selam hanımlar, can sıkıcı bir konuyla huzurunuzdayım. 13 yıllık evliyim, yasım 42 ve iki cocugum var. Son birkac senedir eşimin işi sebebiyle yurtdısında yasıyoruz. Daha once bununla ilgili bir post acmıstım belki hatırlayanlar vardır. Yaklasık 4 sene once esimin fake hesabı oldugunu, evli kadınlarla, eskortlarla, genc kızlarla vs yazıstıgını farkedip ayrılmaya karar vermiştim. Cocuklarımı alıp anneme bırakıp evi terkettim, tum kanıtları alıp avukatla gorusup herseyi ayarladım, ama en basta ailemin aşırı baskısı sonrada eşimin yalvarıp yakarmaları sebebiyle tekrar denemeye karar verdim. Aslında başıma gelebileceklerin gayet farkındaydım ama annemin babanın senin yuzunden kalbi sıkışıyor artık kalp krizi gecirmek üzere sebebi sensin vs demesi, cocuklarımın babalarıyla evde mutlu olması ve bir çocugumun da bazı mental sıkıntıları olması sebebiyle tekrar denemeyi kabul ettim.

Sonra eşim bir sene gecmeden yurtdısından iş teklifi aldı, basta zerre kadar istememe ragmen sırf cocuklarım yabancı dil ogrenir hayatta secenekleri artar diye kabul ettim. İlk baslarda cok mutluyduk, hersey yolundaydı, cocuklarım okullara uyum sagladı, yabancı dil ogrendiler, ozellikle sıkıntısı olan cocugum epey ilerleme kaydetti artık okulda mutlu, kendine guveni geldi, mental problemleri konusunda epey yol katetti en onemlisi kendine guveniyor, bende artık yabancı dil ogreneyim iş kurayım yada maaşlı bir işe gireyim derken (yaklasık 20 yıllık deneyimimde var), bu hafta eşimin işten bir bahane edip her iki haftada bir masaj salonlarına otellere filan gitiiğini öğrendim. Bunu benim telefonumda farkında olmadan açık bıraktıgı bir uygulama sayesinde tesadüfen öğrendim. Nasıl hissettiğimi tahim edersiniz, yıkıldım, tum dunya basıma coktu sanki altında kaldım, tahmin ediyordum aslında bir gariplik vardı ama bu kadar kolaylıkla yapabileceğine yinede (nasıl bir salaklıksa) inanamıyordum. Diyordum haftalarca ayrı kaldım tam boşanma asamasında asla geri donmeyecekken bahsettiğim sebeplerden dolayı dondum ama nafile tabi, bir kere yapan hep yapar ve bu bir karakter meselesidir bunu tam olarak idrak edebilmem suana nasip oldu.

Sizi sıkmadan konuya geleyim, cunku bana bu saatten sonra sadece mantıklı olmak gerekli. Ailem tahmin edebileceğiniz üzere yanımda olabilecek bir aile değil malesef, eger Turkiyeye donersem başıma cokecekler ve hayatı zindan edecekler. Zaten cocuklugum ve gencliğim çok zor gecti, annem hep ezer babamda hep doverdi. Hala aynılar hicbirsey değişmedi. Şimdi donup aynı seyleri yada onlar olmasa bile bir cesit psikolojik baskıyı evlatlarıma yasatmak istemiyorum. Eşim olacak adamda evde gayet normal, cocuklarıyla ilgilenen eve zamanın da gelen bir tip. Cocuklar normal bir aile ortamında buyuyorlar durust olmak gerekirse, ama benim yasadıklarım hissettiklerim tabiki bambaska, evlendiğimizden beri ayda belki bir kez cinsel ilişki yaşayabiliyoruz yada iki ayda bir. Bu durumu cok canımı yaksada bir sekilde tolere edebiliyordum kendi içimde, ayrıca kendi sorunları yada para harici çok konusmayı seven bir tip değil, yani anlamaz dinlemez vs. Yani oyle sahte hesaplar haricinde sosyallesen bir tip değil, arkadas bulusmalarına bile zorla gotururdum. Hep boyle bir eziklik, kendi cocuklugundan dert yanma, en buyuk acıları bu cekmiş ayakları vs. Kendi yaşadıklarımı ona anlatmadım bile ya dinlemez yada dinlese bile sonra kullanmak için dinler. Aşırı da pintidir yani bir bosanma durumunda bana ve cocuklara birsey vermemek için hertur pisliği yapar.

Şimdi gittiği kadınlar (eskortlarla gidiyor besbelli) cok genc oldugu için beni de begenmemeye basladı, surekli çok yaşlandın kilo aldın filan diyor, begenmediğini anlıyorum, her ne kadara ara ara kırılsamda cok da umrumda degil onun ne dusundugu.. Anneme olanları anlattım, seninde belki hataların vardır, kilo aldın (10 kilo fazlam var suan ama hala cekici, hoş sohbet, arkadas canlısı, pozitif ve bakımlı bir kadınım, o 10 kiloyuda veririm dert değil) kocana guzel davran , bak sen cocuklarını alıp gelebilirsin ama onu bu noktaya sen getirdin, o mecbur sen ayrıldıktan bir süre sonra evlenir, çocukta yapar, olan sana ve asıl senin cocuklarına olur, cocukların her ozel gunde babamız yok diyip boynunu buker sende cektiğin maddi manevi sıkıntılarla kalırsın diyor.

Ne düsüneceğimi bende sasırdım. Cok temkinli mantıklı bir insanımdır. Aklımdan gecen burada dil ogrenip işe girip yada bir iş kurup kendi paramı kazananıp elimi guclendirmek ve oyle ayrılmak, yoksa suan ayrılırsam zavallı duruma dusecegim farkındayım, onun o kadar maddi sıkıntılarını cekip onu bu duruma getirdikten sonra yaslandıgım aldatıldıgım için ayrılımak benimde agırıma gidiyor, ben bunları hakedecek hicbirsey yapmadım, inanılmaz durust namuslu, onun ailesini bile kendi ailesi gibi goren bir kadındım, her zaman evim tertemiz, yemeklerim dort dortluk olmustur, cocuklarımı da onu da hep sevip kolladım, her seylerine dikkat ettim ozendim. Simdi hakediyormuyum ben bu durumu haketmiyorum ama konu benim haketmem değil bu sorun benden kaynaklanmıyor eminim, onu da gozden cıkardım artık sevgi de hissetmiyorum. Ama bu yaptıklarının yanına kar kalmasını da istemiyorum. Ya onu işten attıracagım (elimde deliller var), ya bir tarafına zarar verecegim ki o işi bir daha hiçbir kadınla yapamasın yada kendimin ve cocuklarımın hayatını saglama alıp oyle ayrılacagım. Ama ne olursa olsun yanına bırakmak istemiyorum artık. Çektirdiklerinin bu dunyada bir bedeli olmalı. İçim kin doldu. Çocuklarımın sıkıntılarıyla uykusuz geçirdiğim geceler, ne yapacagımı sasıracak gecirdiğim yıllar, gecelerce aglayarak uykuya dalmalarım, bunları hakedecek bir eş olmadım ben ona. Düsündüklerim mantıksız mı, sizin onereceginiz benim goremediğimbirseyler var mı yada benzerlerini yasamıs ve altından sag cıkmıs birileri var mı?
Nasıl bir yol izlersiniz bilmiyorum bunu önceki yorumlarda söyleyen oldu mu onu da bilmiyorum ama bir an önce cinsel yolla bulaşan hastalıklar için kan verin, hpv için de test yaptırın eşiniz denen mahluk eğer onunla bununla yatıyorsa bunlar için test verin derim bazen hiç belirti vermeden ilerleyen hastalıklar olabilir

Merhaba arkadaslar, merak ettiğiniz mesaj yazdıgınız, benimle birlikte uzuldugunuz için çok teşekkür ederim. Konuyu actıgımdan beri dusunuyorum, hemen hergun girip mesajlarınızı tekrar tekrar okuyorum. Bir sürü bu konuyla ilgili benzer hayat hikayeleri, yorumlar, videolar vs seyrettim ama çogunlukla da uzaklara bakıp saatlerce gunlerce dusundum. Yakın bir arkadasımla konusmanın ve buranın dısında kimseye bürsey anlatmadım.

Ruh halim sürekli gidip geliyor, ya hıckırarak aglıyorum, ya intikam planları yapıyorum yada onu zerre umursamadan hayatımı yaşayayım diye planlar yapıyorum. Bazen hiç umursamıyorumda ama dediğim gibi tüm hislerim anlık değişiyor, sanırım depresyona girdim. Ailemle o gunden beri konusmuyorum, aramıyorum, içimden gelmiyor şuan için.

Bu arada ufak tefek gelişmelerde oldu mesela aynı kişiyle görüştüğünü, görüştüğü kişinin asyalı kısa boylu zayıf bir hayat kadını oldugunu anladım, ve ona takılmış anladıgım kadarıyla ve aynı kişiyle yatıp kalkıyor sanırım sürekli. Suan ramazan oldugu için gidemiyor paşa, ama ramazanın bitmesini dört gözle bekliyor. Beni de evinin çocuklarının fedakar annesi olarak konumlandırmış. Bana ne oldugunu anlayamıyor birşeylerin yolunda olmadıgının gayet farkında ama takılmıyor, benim yanlış yapmayacagımında gayet farkında, galiba beni artık sevmiyorsun ama eger sevdiğin biri varsa farklı bir hayat istiyorsan hiç kızmam gidebilirsin diyor, ben senin gibi yapmam anlayısla karsılarım diyor. Benim gibi yapmayacagını soylediği seyde tehtit ettim, eger tekrar aynı hataya düşmeye kalkarsan bu sefer gecen seferki gibi olmaz canına okumadan bırakmam dedim.

Kafamı toparlayamıyorum tahmin edebileceğiniz üzere. Bu arada ogrendiğim gunden beri yabancı dil calısıyorum hic bırakmadım, bir yandan da kilo veriyorum bu istemsizce oluyor gerci.

Kararsız kaldıgım konu cezasını verip vermeme mevzusu, kafamda üç senaryo var,
1- Ya hiçbirseyi takmadan konusup yada konusmadan cocukları alıp gitmek, bu durumda ona meydanı boş bırakmış olacagım ki bunca harcanan yılımın ardından bu secenek cok da içime sinmiyor, tüm kazandıgıyla gununu gun edip bir süre sonrada onu tanıdıgım kadarıyla daha kariyerli iyi para kazanan birini agına dusurup onunla evlenecek, onunla da cocuk yapacak ki abisiyle bu konuda yarısıyor, onun dort cocugu var buda cocuk istiyor ama beni ikna edemediği için yapamadı bu gune kadar,
2- O bende açık kalan uygulaması sayesinde kadınla buluşmaya gittiğinde nereye gittiğini görüp oraya polis baskını düzenletip tutuklatacagım, onu ülkeden sınır dışı ettirip o hayatını adadıgı kariyerine agır bir darbe verdirmiş olacagım, boylelikle en azından ne yaptıgının farkına varacak (okudugum kadarıyla zina durumunda ülkeden sınır dısı veya bir yıl hapis cezası varmış, bu secenegi birde avukatla görüşmem lazım tabi) Dımdızlak Türkiyeye dondusunde de orada bir guzel boşanacagım. Bu secenek içimi en çok rahatlatan tabi, ama burada herhangi bir nafaka filan alamam çocuklar için.
3- Yada uzun vadeli intikam planıyla dilimi biraz daha geliştirp işe girip sonra onu burada bırakacagım. En son secenek cocuklarımın gelecegi için daha mantıklı görünüyor ama onun da zorlugu bu kadınla buluşmalarını gördüğüm halde sakin kalmamın gerekmesi. Oysa şuan bile onu parçalamamak için kendimi zor tutuyorum.

Bu arada mesajlarınıza geri dönüş yapamadıgım için çok özür dilerim, tek tek dönüş yapacagım, biraz dağınıgım şuan.

Selam hanımlar, can sıkıcı bir konuyla huzurunuzdayım. 13 yıllık evliyim, yasım 42 ve iki cocugum var. Son birkac senedir eşimin işi sebebiyle yurtdısında yasıyoruz. Daha once bununla ilgili bir post acmıstım belki hatırlayanlar vardır. Yaklasık 4 sene once esimin fake hesabı oldugunu, evli kadınlarla, eskortlarla, genc kızlarla vs yazıstıgını farkedip ayrılmaya karar vermiştim. Cocuklarımı alıp anneme bırakıp evi terkettim, tum kanıtları alıp avukatla gorusup herseyi ayarladım, ama en basta ailemin aşırı baskısı sonrada eşimin yalvarıp yakarmaları sebebiyle tekrar denemeye karar verdim. Aslında başıma gelebileceklerin gayet farkındaydım ama annemin babanın senin yuzunden kalbi sıkışıyor artık kalp krizi gecirmek üzere sebebi sensin vs demesi, cocuklarımın babalarıyla evde mutlu olması ve bir çocugumun da bazı mental sıkıntıları olması sebebiyle tekrar denemeyi kabul ettim.

Sonra eşim bir sene gecmeden yurtdısından iş teklifi aldı, basta zerre kadar istememe ragmen sırf cocuklarım yabancı dil ogrenir hayatta secenekleri artar diye kabul ettim. İlk baslarda cok mutluyduk, hersey yolundaydı, cocuklarım okullara uyum sagladı, yabancı dil ogrendiler, ozellikle sıkıntısı olan cocugum epey ilerleme kaydetti artık okulda mutlu, kendine guveni geldi, mental problemleri konusunda epey yol katetti en onemlisi kendine guveniyor, bende artık yabancı dil ogreneyim iş kurayım yada maaşlı bir işe gireyim derken (yaklasık 20 yıllık deneyimimde var), bu hafta eşimin işten bir bahane edip her iki haftada bir masaj salonlarına otellere filan gitiiğini öğrendim. Bunu benim telefonumda farkında olmadan açık bıraktıgı bir uygulama sayesinde tesadüfen öğrendim. Nasıl hissettiğimi tahim edersiniz, yıkıldım, tum dunya basıma coktu sanki altında kaldım, tahmin ediyordum aslında bir gariplik vardı ama bu kadar kolaylıkla yapabileceğine yinede (nasıl bir salaklıksa) inanamıyordum. Diyordum haftalarca ayrı kaldım tam boşanma asamasında asla geri donmeyecekken bahsettiğim sebeplerden dolayı dondum ama nafile tabi, bir kere yapan hep yapar ve bu bir karakter meselesidir bunu tam olarak idrak edebilmem suana nasip oldu.

Sizi sıkmadan konuya geleyim, cunku bana bu saatten sonra sadece mantıklı olmak gerekli. Ailem tahmin edebileceğiniz üzere yanımda olabilecek bir aile değil malesef, eger Turkiyeye donersem başıma cokecekler ve hayatı zindan edecekler. Zaten cocuklugum ve gencliğim çok zor gecti, annem hep ezer babamda hep doverdi. Hala aynılar hicbirsey değişmedi. Şimdi donup aynı seyleri yada onlar olmasa bile bir cesit psikolojik baskıyı evlatlarıma yasatmak istemiyorum. Eşim olacak adamda evde gayet normal, cocuklarıyla ilgilenen eve zamanın da gelen bir tip. Cocuklar normal bir aile ortamında buyuyorlar durust olmak gerekirse, ama benim yasadıklarım hissettiklerim tabiki bambaska, evlendiğimizden beri ayda belki bir kez cinsel ilişki yaşayabiliyoruz yada iki ayda bir. Bu durumu cok canımı yaksada bir sekilde tolere edebiliyordum kendi içimde, ayrıca kendi sorunları yada para harici çok konusmayı seven bir tip değil, yani anlamaz dinlemez vs. Yani oyle sahte hesaplar haricinde sosyallesen bir tip değil, arkadas bulusmalarına bile zorla gotururdum. Hep boyle bir eziklik, kendi cocuklugundan dert yanma, en buyuk acıları bu cekmiş ayakları vs. Kendi yaşadıklarımı ona anlatmadım bile ya dinlemez yada dinlese bile sonra kullanmak için dinler. Aşırı da pintidir yani bir bosanma durumunda bana ve cocuklara birsey vermemek için hertur pisliği yapar.

Şimdi gittiği kadınlar (eskortlarla gidiyor besbelli) cok genc oldugu için beni de begenmemeye basladı, surekli çok yaşlandın kilo aldın filan diyor, begenmediğini anlıyorum, her ne kadara ara ara kırılsamda cok da umrumda degil onun ne dusundugu.. Anneme olanları anlattım, seninde belki hataların vardır, kilo aldın (10 kilo fazlam var suan ama hala cekici, hoş sohbet, arkadas canlısı, pozitif ve bakımlı bir kadınım, o 10 kiloyuda veririm dert değil) kocana guzel davran , bak sen cocuklarını alıp gelebilirsin ama onu bu noktaya sen getirdin, o mecbur sen ayrıldıktan bir süre sonra evlenir, çocukta yapar, olan sana ve asıl senin cocuklarına olur, cocukların her ozel gunde babamız yok diyip boynunu buker sende cektiğin maddi manevi sıkıntılarla kalırsın diyor.

Ne düsüneceğimi bende sasırdım. Cok temkinli mantıklı bir insanımdır. Aklımdan gecen burada dil ogrenip işe girip yada bir iş kurup kendi paramı kazananıp elimi guclendirmek ve oyle ayrılmak, yoksa suan ayrılırsam zavallı duruma dusecegim farkındayım, onun o kadar maddi sıkıntılarını cekip onu bu duruma getirdikten sonra yaslandıgım aldatıldıgım için ayrılımak benimde agırıma gidiyor, ben bunları hakedecek hicbirsey yapmadım, inanılmaz durust namuslu, onun ailesini bile kendi ailesi gibi goren bir kadındım, her zaman evim tertemiz, yemeklerim dort dortluk olmustur, cocuklarımı da onu da hep sevip kolladım, her seylerine dikkat ettim ozendim. Simdi hakediyormuyum ben bu durumu haketmiyorum ama konu benim haketmem değil bu sorun benden kaynaklanmıyor eminim, onu da gozden cıkardım artık sevgi de hissetmiyorum. Ama bu yaptıklarının yanına kar kalmasını da istemiyorum. Ya onu işten attıracagım (elimde deliller var), ya bir tarafına zarar verecegim ki o işi bir daha hiçbir kadınla yapamasın yada kendimin ve cocuklarımın hayatını saglama alıp oyle ayrılacagım. Ama ne olursa olsun yanına bırakmak istemiyorum artık. Çektirdiklerinin bu dunyada bir bedeli olmalı. İçim kin doldu. Çocuklarımın sıkıntılarıyla uykusuz geçirdiğim geceler, ne yapacagımı sasıracak gecirdiğim yıllar, gecelerce aglayarak uykuya dalmalarım, bunları hakedecek bir eş olmadım ben ona. Düsündüklerim mantıksız mı, sizin onereceginiz benim goremediğimbirseyler var mı yada benzerlerini yasamıs ve altından sag cıkmıs birileri var mı?
Kocanız ve benim eski kocam gibi adamları ancak eskortlar kabul eder zaten. Ucunda para var çünkü. O kadar ezikler ki şu an bu tipler bir kere daha gözümden düştü. Anneniz de tam kadın düşmanı. Sende de var hata demek ne kadar acımasızca. Aldatmayı hak gören bir zihniyet. İğrenç

Merhaba arkadaslar, merak ettiğiniz mesaj yazdıgınız, benimle birlikte uzuldugunuz için çok teşekkür ederim. Konuyu actıgımdan beri dusunuyorum, hemen hergun girip mesajlarınızı tekrar tekrar okuyorum. Bir sürü bu konuyla ilgili benzer hayat hikayeleri, yorumlar, videolar vs seyrettim ama çogunlukla da uzaklara bakıp saatlerce gunlerce dusundum. Yakın bir arkadasımla konusmanın ve buranın dısında kimseye bürsey anlatmadım.

Ruh halim sürekli gidip geliyor, ya hıckırarak aglıyorum, ya intikam planları yapıyorum yada onu zerre umursamadan hayatımı yaşayayım diye planlar yapıyorum. Bazen hiç umursamıyorumda ama dediğim gibi tüm hislerim anlık değişiyor, sanırım depresyona girdim. Ailemle o gunden beri konusmuyorum, aramıyorum, içimden gelmiyor şuan için.

Bu arada ufak tefek gelişmelerde oldu mesela aynı kişiyle görüştüğünü, görüştüğü kişinin asyalı kısa boylu zayıf bir hayat kadını oldugunu anladım, ve ona takılmış anladıgım kadarıyla ve aynı kişiyle yatıp kalkıyor sanırım sürekli. Suan ramazan oldugu için gidemiyor paşa, ama ramazanın bitmesini dört gözle bekliyor. Beni de evinin çocuklarının fedakar annesi olarak konumlandırmış. Bana ne oldugunu anlayamıyor birşeylerin yolunda olmadıgının gayet farkında ama takılmıyor, benim yanlış yapmayacagımında gayet farkında, galiba beni artık sevmiyorsun ama eger sevdiğin biri varsa farklı bir hayat istiyorsan hiç kızmam gidebilirsin diyor, ben senin gibi yapmam anlayısla karsılarım diyor. Benim gibi yapmayacagını soylediği seyde tehtit ettim, eger tekrar aynı hataya düşmeye kalkarsan bu sefer gecen seferki gibi olmaz canına okumadan bırakmam dedim.

Kafamı toparlayamıyorum tahmin edebileceğiniz üzere. Bu arada ogrendiğim gunden beri yabancı dil calısıyorum hic bırakmadım, bir yandan da kilo veriyorum bu istemsizce oluyor gerci.

1- Ya hiçbirseyi takmadan konusup yada konusmadan cocukları alıp gitmek, bu durumda ona meydanı boş bırakmış olacagım ki bunca harcanan yılımın ardından bu secenek cok da içime sinmiyor, tüm kazandıgıyla gununu gun edip bir süre sonrada onu tanıdıgım kadarıyla daha kariyerli iyi para kazanan birini agına dusurup onunla evlenecek, onunla da cocuk yapacak ki abisiyle bu konuda yarısıyor, onun dort cocugu var buda cocuk istiyor ama beni ikna edemediği için yapamadı bu gune kadar,
2- O bende açık kalan uygulaması sayesinde kadınla buluşmaya gittiğinde nereye gittiğini görüp oraya polis baskını düzenletip tutuklatacagım, onu ülkeden sınır dışı ettirip o hayatını adadıgı kariyerine agır bir darbe verdirmiş olacagım, boylelikle en azından ne yaptıgının farkına varacak (okudugum kadarıyla zina durumunda ülkeden sınır dısı veya bir yıl hapis cezası varmış, bu secenegi birde avukatla görüşmem lazım tabi) Dımdızlak Türkiyeye dondusunde de orada bir guzel boşanacagım. Bu secenek içimi en çok rahatlatan tabi, ama burada herhangi bir nafaka filan alamam çocuklar için.
3- Yada uzun vadeli intikam planıyla dilimi biraz daha geliştirp işe girip sonra onu burada bırakacagım. En son secenek cocuklarımın gelecegi için daha mantıklı görünüyor ama onun da zorlugu bu kadınla buluşmalarını gördüğüm halde sakin kalmamın gerekmesi. Oysa şuan bile onu parçalamamak için kendimi zor tutuyorum.
2 numara güzel bence

3.yu netlestirip sonra 2.yi uygulasanız keşke. Yani kendinizi garanti alıp onu sürüm sürüm süründürün. Baya eziyet çeksin inşallah. Sizin de her şey gönlünüzce olsun

Çocuklarınin annesine cimrilik yap, zırnık koklatma, eskortlarla parayla beraber ol. Çocuklarının annesine kilolusun su bu de, eskortluk için vücuduna ozen göstermek zorunda olan, genç, ahlaksiz kadınları beğen.

Ben olsam bir guzel delil toplar, sonra donuna kadar alırdım kart zamparanin. O kadar aşağılık bir tip ki eşiniz, parasız kimse beraber olmuyor demek ki. Pislik.
Suan bunları yapmak bile içimden gelmiyor biliyormusunuz, bunu ilk yasadıgımda tüm delilleri almıştım herseyi hazırlamıs avukatlada gorusmustum. Simdi bitmişlik var içimde, hiçbirsey toplayasım gelmiyor.

o zaman sizde onu salak yerine koyun. zayen sevişmiyormuşsunuz herşey normalmiş gibi davranıp işinizi gücünüzü ayarlayın kendinize orada bir hayat kurun sonra da boşanın.
Evet o gunden beri ayrı yatıyorum benimle aynı yatakta uyumak için çok çabaladı kabul etmedim ama hiç cinsel yonden bir yaklasımı da olmadı, bunu istemiyorum kabul de etmem ama demek ki onun da gozunu genc bedenler burumuş. Kalıp çabalayıp işe gireyim istiyorum aslında ama şuan bunu yapabilecekmiyim ondan da emin değilim.

Kendi gtüne göbeğine keline bakmaz kaç yıllık karısına yaşlandın kilo aldın der. Midem bulandı yemin ederim ve okurken sinirden kalbim çarptı. Eskortlar onu çok yakışıklı bulduğu için birlikte oluyordur eminim... Ben olsam "yazık o kızlara acıdım, üç kuruş para için senin ter kokuna ve göbeğine, kılına katlanıyorlar" derim. Gerizekalı herif. Kocanız iğrenç bir insan. Ve özür dileyerek söylüyorum ama babanız da öyle. Ben olsam öyle bir babanın yüzüne bile bakmam. Böyle bir kocadan da mümkün olan en kısa sürede uzaklaşırım. Bence en mantıklısı, çalışarak kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışın ve boşanın, o para vermek istemese bile hukuki olarak hakkınız var.

Nasıl bu kadar gerizekalı olabiliyor gercekten anlam veremiyorum artık. Gecen gun konusurken birden tansiyon yukseldi dedim “eger bir pisliğini yakalarsam seni burada barındırmam canına da okurum ona gore ayagını denk al”. Bayagı tedergin oldu ama nafile huylu huyundan vazgecmiyor.

Kusura bakmayın anneniz çok saçmalamış.Başkalarına gitmesin diye kılımı bile kıpırdatmam.Erkekler biz başkasına gitmeyelim diye bir çabaları var mı bizim neden olsun.Adam asosyalmiş birini bulup evlenebileceğini sanmıyorum ancak parayla yapar.
Hangi ülkedesiniz oturum durumunuz ne?Bunlar karar vermede çok etkili.Tabiki kendinizi garanti altına almadan herşeyi yıkmayın.

Annemde kendi annesinden boyle gordu, sulale boyu boyle bir sıkıntı var yani, bir teyzem dayak yiyip aldatılıp eve gelince anneannem boşanacagı enişteyi arayıp oglum nasılsın filan demişti cocuktum cok net hatırlıyorum. Eşim olacak kişi gecen gun diyorki “sen çok sogudun var sende birseyler bak eger varsa sevgiğin görüştüğün biri varsa zorluk çıkarmam anlayısla karsılarım” sonra ertesi gun diyorki “ben senin ayrılacak olursak baskasıyla evlenecek bile olursan hayat boyu yanında olurum”. Bu ne şimdi, yemin ediyorum hayatımda normal bir insan yok.

yurtdışından yazan kadınların şu çaresizliğini anlamıyorum
illa ki sosyal hakları vardır
nedir bu milyon yıl öncesindeki aileme veya şerefsiz basiretsiz ezik kocama muhtaçım olayı
Guzel kızkardesim inan hayat nerede olursan ol aynı, hatta yurtdısında olunca daha bir rahatlıyorlar. Eger bir avrupa ulkesinde olsaydım dediğin dogru daha rahat olabilirdim ama şuan Katarda yasıyoruz boşanınca herhangi bir hakka sahip olamıyorsun ha iş bulurum o ayrı. Dilerim hiçbir hemcinsimin başına gelmez bendeki aile eş cocuk kombinasyonu da kimse boyle çaresiz arada kalmaz.
Hıncını alayım diye adamın bı tarafına bişey yaparsan, adamın seks hayatı biter, başın belaya girer, çocuklarını alırlar, hapis cezası alırsın. İş falan zaten unut sonra, en mantıklısı dil öğrenip ise girmen, Türkiye de hayat bitmiş.
Artık bunu yapmayı düşünmüyorum sanırım biraz attım üzerimden o ilk şok ve öfkeyi, artık kadın bulamadıgında kıvırsın bir tarafına soksun ne yapayım. Çok kırgınım sadece, o kaldı sadece içimde birde yakalatıp hapse attırma isteği. Oda belki gececek zamanla bilmiyorum.
Elinizi güçlendirin o zaman ayrılın. Hazır yurt dışındasınız. Meslek edinip çalışın, güçlü olun ayrılırsanız da onun gözünün önünde olun size baktıkça eriyip dursun.

Gönlüm tamamen bu dediğinizden yana hala daha calısıyorum özel ders ayarladım başlayacagım insallah, bir yandan bunu yapmak istiyorum bir yanımda pes ediyor geri donemk istiyor ne yapacagımı bilemiyorum.

Eee arkadaşım daha önce aldatılmışsın, hemde kaç kadınla yani adamınki bir seferlikte değil hem eskortlara gidiyormuş hem internetten kadın kız peşine düşüyormuş, hepsini görmüşsün, elinde sağlam bir işinde varmış memurmuşsun, adamı boşamadığın gibi birde garanti işini bırakıp, karaktersiz kocanın kariyeri ilerlesin diye işinden gücünden olup, her türlü güvenceni kaybedip başka bir ülkeye gelmişsin, sen elinde imkanın varken adamı onca rezilliğine rağmen boşamadıysan şu durumda ona muhtaç haldeyken aldatmasına neden şaşırıyorsun. Adamın kumaşı belli, artık aklınızı başınıza alın böyle giderse siz adamı boşamadan adam başlasına kapılıp sizi boşayacak zaten. Şimdiden başlamış zaten beğenmediğini yüzünüze vurmaya. Hızlıca bir iş bulmaya bakın, bu güne kadar o kocaya rağmen kariyerinizi ihmal edipmona mıhtaç kaldınız bilmiyorum ama artık biraz aklınızı kullanıp kendi ekonomik gücünüzü elinize alın. Boşanmakla ilgili birşey demiyorum ama ben sizin boşanacağınızı düşünmüyorum. Ailenize suç.buşuyorsunuz ama bence sizim zihniyetinizde onlardan farklı değil, kendini yedi düvenle boynuzlayan adam için aklı başında hiçbir kadın garanti işini bırakmaz çünkü.
Yok garanti işimi bırakmadım hala geri donme sansım var, olmasaydı zaten asla gelmezdim. Gerci geldim çocuklarımda dil öğrenmiş oldu buda artı kaldı bana ne diyeyim. Şimdi geri donme veya bırada tutunma konusunda kararsızım sadece.

Bugüne kadar burada okuduğum en yararlı en güzel yorumları yazmış tüm paylaşım yapanlar.Önce onlara teşekkür etmek isterim kendi adıma.
Size çok güzel çok değerli önerilerde bulunmuş herkes...
Siz de çok aklı başında biri olarak duruyorsunuz.Hele birinci boşanma olayınızda.... .....bundan sonraki hayatımı ipotek altına aldırmam demişsiniz.Çok beğendim bunu...Bravo size kutlarım.Bunu diyen bence her şeyi başarır bundan sonra da..
Burada herkesin dediği gibi tekrarlayacağım sadece...
Ailenizle kendi konunuzu konuşmayın bundan sonra, bir şekilde eşiniz olan kişinin kulağına gider.Planınızı öğrenmemeli..
Ülkenize dönmeyi sakın düşünmeyin.Burada iki çocukla ve bu aileyle gerçekten zorlanırsınız ve yapamazsınız...
Sizin iş sahibi ve çalışıyor olmanız çok önemli.İlk işiniz orada dil öğrenip iş sahibi olmanız.Artık tek hedefiniz bu olmalı.
Zaten odaları ayırmışsınız.Günlük yaşantınıza devam edin evde.Çocuklar onunda çocukları çocuklarınızın ruhsal sağlığı önemli onları bozdurmayın.Bu nedenle baba ile ilişkileri madem iyi devam ettirin.Yarın çocuklarda denge bozulursa ömür boyu yine siz çekersiniz.Çocuklarınız dil öğrenmiş okulları eğitimleri de önceliğiniz olsun.O durumu hiç bozdurmayın ve bozulmasına izin vermeyin..
Bu aldatma olaylarında ben bunun da bir hastalık olduğunu düşünüyorum.Bir kere yapmış boşanmanın eşiğinden dönmüş ve sizin bunu affetmeyeceğini öğrenmişken (yani kararlı duruşunuz olduğunu bilirken) yeniden yapması bence hasta bir kişiliğe sahip diyorum.Tedavi olmadan düzelmez.Tedavi ile düzelir mi onu da bilemem tabi uzman değilim...
Çok tesekkür ederim nazik yorumunuz için, eksik olmayın. Hayatta birilerinin ufak da olsa birseyleri takdir edebildiğini gormek nasıl mutluluk verici tarif edemem. Dilerim hep guzelliklerinizi ortaya serecek insanlar çıkar karsınıza. Bende tedaviyle olacagını düşünmüyorum, haklısınz, aileside boyel çünkü, tüm ailede bir mutsuzluk hakim, abisi bile üçüncü kez boşandı. Hepsinde de neden aldatma.

3.yu netlestirip sonra 2.yi uygulasanız keşke. Yani kendinizi garanti alıp onu sürüm sürüm süründürün. Baya eziyet çeksin inşallah. Sizin de her şey gönlünüzce olsun
Valla aklıma gelmemişti, eger kendimde burada kalıp hayatımı devam ettirebilme enerjisini bulursam kesinlikle sizin soylediğiniz daha mantıklı. İnşallah o enerjiye sahip olabilirim.
İnşallah bşr an önce toparlanır ve hem çocukların hemde kendin için en doğru kararı verebilirsin
İnsallah çok teşekkür ederim guzel dilekleriniz için.
herkes boyu devrilesice kocanız için yorum yapmış zaten. Ama ben ailenize çok sinir oldum. Özellikle annenize. Onu da hayatınızdan çıkarmanız gerekiyor bence.

Uzun zamandır konusmuyoruz biliyormusunuz ve bu aksam benden telefon beklediğini yazmıstı nasılsınız demişti, aradım bir saat sonra telefonu bile açmadı. Annem Allah katında sorumluyum diyerek eşimden geleni yapmaya calısıyorum ama cidden en cok o yordu beni. Eger beni ilk ayrılmaya kalktıgımda barıstırmak için kendini paralamasaydı kesinlikle barısmazdım.

Kocanız ve benim eski kocam gibi adamları ancak eskortlar kabul eder zaten. Ucunda para var çünkü. O kadar ezikler ki şu an bu tipler bir kere daha gözümden düştü. Anneniz de tam kadın düşmanı. Sende de var hata demek ne kadar acımasızca. Aldatmayı hak gören bir zihniyet. İğrenç
Bir de sanıyorum gittiği eskorta ya aşık olmuş yada ciddi bir çekim var aralarında, sürekli küçük ayaklı kısa boylu beyaz tenli kadın guzellemesi yapıyor evde, onceden anlamazdım tahmin bile edemezdim şimdi işin en acı tarafı anlıyorum her soylediğinin altında ne var. Kadının tipi ne olursa olsun hiç önemli de değil umrumda da değil ama insan yıllarını verdiği adamında bu kadar ezik bu kadar zavallı olusuna hakkaten akıl sır erdiremiyor.

Mesajlarınızı tek tek gorebildiğim kadarıyla cevaplamaya calıstım, gormediğim olduysa affola. Yardımlarınız yorumlarınız desteginiz için de ayrıca tek tek tesekkur ederim.

Son kararınız ne bilmiyorum ama ben şu tabloda üçüncüyu seçerdim. Sizin yerinize koyunca elini güçlendir. Orda onsuz kalacak duruma gel. Vur tekmeyi kime gidiyorsa gitsin elinden geldikçe delil biriktir tazminat için o kendini yirtsin vermemek için

Son kararınız ne bilmiyorum ama ben şu tabloda üçüncüyu seçerdim. Sizin yerinize koyunca elini güçlendir. Orda onsuz kalacak duruma gel. Vur tekmeyi kime gidiyorsa gitsin elinden geldikçe delil biriktir tazminat için o kendini yirtsin vermemek için
Gonlumden gecen sizin soylediğiniz, tam olarak en akıllıca yapmam gerekende bu. Ama evde oyle bir hava olustu ki sürekli beni darlıyor onunla uyumam için, yatmıyorum ama bu seferde senin neyin var diyip duruyor. Şimdi ramazan ayının da bitmesini bekliyor kadına gitmek için farkındayım. Şimdi ben haritadan bunun otele gittiğini gorunce ne yapacagım nasıl sakin kalabilecegim gercekten bilmiyorum. Varsa degerli tavsiyeniz alırım. Cidden bilmiyorum.

X