İki Çocuklu Adam

Gökçen doğurdu mu acaba? 😀😂
Eger hamile kaldiysa allah akil fikir versin ona ne diyeyim..
Hadi aldatilirsin, mesajda olur, online falan olur bi sans daha vereyim dersin de onunkisi berbatti. Kendi evinde, is yerinden bir kadinla fiziksel bir aldatma.

Nasil ici aldi. Buyuk konusmayayim ama aynisi basima gelse esimin yuzune bile tukurmem tukurugume yazik diye dusunurum. Bi de kalkip hamile kalmak 🤮

Eger hamile kaldiysa allah akil fikir versin ona ne diyeyim..
Hadi aldatilirsin, mesajda olur, online falan olur bi sans daha vereyim dersin de onunkisi berbatti. Kendi evinde, is yerinden bir kadinla fiziksel bir aldatma.

Nasil ici aldi. Buyuk konusmayayim ama aynisi basima gelse esimin yuzune bile tukurmem tukurugume yazik diye dusunurum. Bi de kalkip hamile kalmak 🤮
Bak, kendi hesabı ile geldiğinde aldatma olayının 3 yıl evvel olduğunu söyledi, sanırım yanlış hatırlamıyorsam 4-5 aylık falan hamileydi. Yani, 3 yıl evvelki olayı en başında şimdi olmuş gibi anlatma ihtimali var.

Bak, kendi hesabı ile geldiğinde aldatma olayının 3 yıl evvel olduğunu söyledi, sanırım yanlış hatırlamıyorsam 4-5 aylık falan hamileydi. Yani, 3 yıl evvelki olayı en başında şimdi olmuş gibi anlatma ihtimali var.

3 yil onceki olayi gundeme getirerek, hatirlayarak ne gececek eline mazoşistmidir nedir 😂 ama olabilir de sasirmam.

Merhaba, sırf bu konum için üye oldum. Çok arada kalmış durumdayım. Erkek arkadaşımla iş yerinde tanıştık. O zaman yeni boşanmıştı. Arap saçına dönmüş bir ilişkiyi resmi olarak yeni bitirmişti daha dogrusu. Gel zaman git zaman aramızda çok büyük bir aşk doğdu. Gerçekten tutulduk birbirimize. Ben böyle bir şeyin içine birbirimize ilk duygularımızı açtığımızda ona söylemiştim. Ama yaşarken oyle olmuyor. Aşk, uyum, bağlılık bambaşka şeyler. Onun iki çocuğu var. Boşanmış. Çocuklarına aşırı düşkün bir baba. Oğlu 12 , kızı 4 yaşında. Erkek arkadaşım 42, ben 28 yaşındayım. Biz çalıştığımız şirketten daha iyi bir şirkete yine birlikte geçiş yaptık. Aynı zamanda da birlikte yaşamaya başladık. Aylarca 24 saat birlikteydik. O haftasonu çocuklarına gittiğinde ben de aileme gidiyordum. Annemle babamla vakit geçiriyordum. Haftaici evde, is yerinde hep birlikteydik. Bu arada ikimiz de müdür olarak çalışıyorduk. Şimdi ben başka bir şirkete gectim yine müdür olarak. İs yerlerimiz ayrıldı. Ama evlerimiz yine bir tabiki. Evimi çok seviyorum. O da çok bağlı evine. Orasi bizim yuvamız. 10 aydır beraberiz. Birbirimize saygımız, aşkımız hiç değişmedi. Birbirimizden sıkılmak söyle dursun, 2 gün ayrı kalsak birbirimizi özleyen bir çiftiz. Biz birbirimizin yaşamında her bakımdan desteğiz.
Şimdi gelelim soruna. Çocuklar baba ve annesinin bosanma durumuna yeni yeni alışıyorlar. Ben erkek arkadaşımın annesiyle tanışıyorum. Gidip geliyorum, telefonda konuşuyoruz. Aramız gayet iyi. Birlikte yaşadığımızı da biliyor. Benim annem babam yani çekirdek ailem de destekliyor. Ancak eski eşi ve çocukları henüz hayatında benim olduğumu bilmiyorlar. Bunun bir süreç olduğunu ve çocuklarının kendisinden uzaklasmasindan korktuğunu söylüyor. Evliliği düşünüyoruz. Hatta birkaç gün sonra doğum günüm ve evlenme teklifi edeceğini de bir kere ağzından kaçırdı. Bizim bastan beri yola çıkış amacımız hep evlilikti.

Yaş farkını hiç sorun etmiyorum ama haliyle çocuklar ve eski eşiyle ilgili tereddütlerim var. Birde düşündüğüm maddi açıdan zaten 2 çocuğu var, onlara yeri geldi mi para yetismeyebiliyor. Bizim de cocugumu olursa, ki ben kesinlikle çocuk istiyorum. Nasil olacak? Biz de ara ara konuşuyoruz. Onun çekinceleri var, benim de var.
Mesela eski esinin 10 ay olduğu halde hala beni bilmemesi benim icin sorun. Bu yasa geldiği halde hala ne evim ne arabam var. Cocuklarim kirada oturuyor. O evin kirası, bizim evin kirası, annesine arada bir yardım etmesi vs.hepsi onun üzerinde. Hep mücadele içinde bir hayat. Ben de çalışıyorum, elimden geldiğince destek olurum tabiki ama bazen aklıma hakikaten yatmıyor. Yapma kızım bosver diyorum. Ama üzerime titreyen, üzerine titrediğim adamı birakmak ,herseyin yolunda gittiği iliskimi de bitirmek istemiyorum.
Eski esiyle cocuklari için görüşüyorlar, bu boyle olacak hep biliyorum ki, o konuda da güven açısından hicbir problemim yok. Ama bazen bunyem kabul etmiyor. Ellerim terliyor, carpintim başlıyor, kötü oluyorum. Bu ilişki yürür mü? Maddi manevi sorunlar olsa bile çözülür mü? Ne dersiniz? Tecrübeli arkadaslarin da yorumlarını bekliyorum... Teşekkür ederim.
Neden bilmiyorum ama yürüyeceğini düşünmüyorum daha 10 aylık bir ilişkide daha birbirinizin kötü hiçbir huyunu görmemişsinizdir o yüzden bu kadar aşığız bağlıyız birbirimizi çok özlüyoruz demeniz normal 2. Si yaş farkı çok bu bı sure sonra ister istemez sorun olucak . Bide bu adamın bakması gereken 3 ev var insan arası iyiyken bunlari göz ardı edebiliyor ama bı kavgada yada sogumada bütün bunlar göz önüne gelecektir illaki

Bana canı gönülden tecrübelerini anlatan, uyaran, yapma ya da yap diyen arkadaşlara tekrar merhaba.

Erkek arkadaşımın eski eşle aynı evde kaldığını söyleyenler olmuş. Hayır. Aynı evde kalmıyor. Cocuklari haftasonu görüp evine dönüyor. Cumartesi gidiyor, akşam eve dönüyor. Pazar tekrar gidiyor, akşam yine dönüyor. Bu şekilde. Çocuklar bizim yanımıza gelmiyor çünkü suan icin hayatında biri olduğunu bilmiyorlar.

İyi bir maaşım var ama faturalara, market alışverişine vs.hicbir şeye elimi sürdürtmez. Maddiyata yönelik yapılan yorumlara da böyle yanıt vereyim. Neyse...

İki gün önce konuştuk. Ve ona evleri ayırma kararımı söyledim. Psikolojik olarak çok etkileniyorum, sakin kalman benden uzaklaşman gerekebilir anlayışla karşılıyorum. Seni mutsuz görmek istemiyorum, biraz nefes alman için ne gerekiyorsa sen bilirsin dedi. Çözüme hersey kavuşacak, olumsuz değilim, sen de olumsuz olma, simdi sadece kendine odaklan ve kafanı dinle ben hep yanındayım dedi. Ben de bugün o çocukları görmeye gittiğinde bütün kıyafetlerimi, kişisel eşyalarımı valize koydum ve annemlerin evine geldim.

Şimdiden kafam daha rahat. Enine boyuna dusunmek için atmam gereken ilk adım buydu. Ve yaptim. Aynı evde yaşamayı da düşünmüyorum artık. Su akar yolunu bulur...

Sizlere saygısızlık olmasın diye açıklama yapma gereği duydum. Bundan sonra belki girmeyebilirim foruma. Hersey için tekrar teşekkürler.

Merak ettim, sen zaten annenlerde oluyorsun hafta sonlari, cocuklar niye sizin eve gelmiyorda adam eski eşin evine gidiyor?

Nereden biliyorsun adamin aksam eve döndügünü? Ki onun önemi bile yok. Bu kadar kötülediği eşi ile nasil ayni evde tüm gün kalabiliyor?

Cocuklarina o kadar düşkün adam, nasil oluyorda sevgilisine ev açabiliyorda, çocuklarina değil?

Adamin hani parasi yoktu? Hem nafaka, cocuklar icin, o diğer evin kirasi icin para var, hem sizin evin faturalarini ödüyor. Halbuki konu içinde adam neredeyse fakirdi güya.

Ya konu aşiri fake. Ya sen artik kiviriyorsun, yorumlardan sonra. Ancak konun hic bir tarafi mantikli değil.

Bana da böyle bi adam musallat oldu.yaş farkı aynı. Aynı hikaye 2 çocuk eski eş ev hanımı. Kadın dünyanın en kötü kadını para yiyici adamı zorla kandırıp almış hiç sevmemiş diye söylediler. Sonuç adam kadını en son eskortla aldatmış beni de 60 yaşındaki bi kadınla aldattı. Hala peşimde aman uzak dur. Dünyanın en kötü kadınıyla evli olsa bile bi kadın hele de ev hanımı hele de çocukla boşanmaz adamın 1 tane güzel huyu olsa. Ayrıca hadi adam melek kadın şeytan yine kötü. O kadın sana huzur verir mi? Kendine gel ya. Evlenirsen 1 seneye pişman olursun

Bana da böyle bi adam musallat oldu.yaş farkı aynı. Aynı hikaye 2 çocuk eski eş ev hanımı. Kadın dünyanın en kötü kadını para yiyici adamı zorla kandırıp almış hiç sevmemiş diye söylediler. Sonuç adam kadını en son eskortla aldatmış beni de 60 yaşındaki bi kadınla aldattı. Hala peşimde aman uzak dur. Dünyanın en kötü kadınıyla evli olsa bile bi kadın hele de ev hanımı hele de çocukla boşanmaz adamın 1 tane güzel huyu olsa. Ayrıca hadi adam melek kadın şeytan yine kötü. O kadın sana huzur verir mi? Kendine gel ya. Evlenirsen 1 seneye pişman olursun
Ayrıca sen 2 çocuklu olsan seni ister miydi ? Aşkı yalan, kendince sıfır km kadın buldum ben yapıyor eşe dosta. Seni zerre sevmiyor, bana da diyordu ben sende ikinci baharımı yaşıyorum tabi canım ben de genç hiç evlenmemiş memur kadın bulsam 2. Baharımı yaşarım 😏 İnan burda yazılan herşey doğru, kadınlar kötü niyetle ayrımcılık yapmıyor, ciddiye al yoksa çok pişman olursun. Ayrıca nasıl bi ailen var ya benimkiler bile çok üzülmüştü. Diğer arkadaşlarıma danışmıştım seninkiler nasıl üzüldü bizimkiler öldürürdü evden çıkarmazdı böyle 2 çocuklu adamla görüşsek dediler. Yoksa ailen senden kurtulmaya mı çalışıyor 😱

Merhaba, sırf bu konum için üye oldum. Çok arada kalmış durumdayım. Erkek arkadaşımla iş yerinde tanıştık. O zaman yeni boşanmıştı. Arap saçına dönmüş bir ilişkiyi resmi olarak yeni bitirmişti daha dogrusu. Gel zaman git zaman aramızda çok büyük bir aşk doğdu. Gerçekten tutulduk birbirimize. Ben böyle bir şeyin içine birbirimize ilk duygularımızı açtığımızda ona söylemiştim. Ama yaşarken oyle olmuyor. Aşk, uyum, bağlılık bambaşka şeyler. Onun iki çocuğu var. Boşanmış. Çocuklarına aşırı düşkün bir baba. Oğlu 12 , kızı 4 yaşında. Erkek arkadaşım 42, ben 28 yaşındayım. Biz çalıştığımız şirketten daha iyi bir şirkete yine birlikte geçiş yaptık. Aynı zamanda da birlikte yaşamaya başladık. Aylarca 24 saat birlikteydik. O haftasonu çocuklarına gittiğinde ben de aileme gidiyordum. Annemle babamla vakit geçiriyordum. Haftaici evde, is yerinde hep birlikteydik. Bu arada ikimiz de müdür olarak çalışıyorduk. Şimdi ben başka bir şirkete gectim yine müdür olarak. İs yerlerimiz ayrıldı. Ama evlerimiz yine bir tabiki. Evimi çok seviyorum. O da çok bağlı evine. Orasi bizim yuvamız. 10 aydır beraberiz. Birbirimize saygımız, aşkımız hiç değişmedi. Birbirimizden sıkılmak söyle dursun, 2 gün ayrı kalsak birbirimizi özleyen bir çiftiz. Biz birbirimizin yaşamında her bakımdan desteğiz.
Şimdi gelelim soruna. Çocuklar baba ve annesinin bosanma durumuna yeni yeni alışıyorlar. Ben erkek arkadaşımın annesiyle tanışıyorum. Gidip geliyorum, telefonda konuşuyoruz. Aramız gayet iyi. Birlikte yaşadığımızı da biliyor. Benim annem babam yani çekirdek ailem de destekliyor. Ancak eski eşi ve çocukları henüz hayatında benim olduğumu bilmiyorlar. Bunun bir süreç olduğunu ve çocuklarının kendisinden uzaklasmasindan korktuğunu söylüyor. Evliliği düşünüyoruz. Hatta birkaç gün sonra doğum günüm ve evlenme teklifi edeceğini de bir kere ağzından kaçırdı. Bizim bastan beri yola çıkış amacımız hep evlilikti.

Yaş farkını hiç sorun etmiyorum ama haliyle çocuklar ve eski eşiyle ilgili tereddütlerim var. Birde düşündüğüm maddi açıdan zaten 2 çocuğu var, onlara yeri geldi mi para yetismeyebiliyor. Bizim de cocugumu olursa, ki ben kesinlikle çocuk istiyorum. Nasil olacak? Biz de ara ara konuşuyoruz. Onun çekinceleri var, benim de var.
Mesela eski esinin 10 ay olduğu halde hala beni bilmemesi benim icin sorun. Bu yasa geldiği halde hala ne evim ne arabam var. Cocuklarim kirada oturuyor. O evin kirası, bizim evin kirası, annesine arada bir yardım etmesi vs.hepsi onun üzerinde. Hep mücadele içinde bir hayat. Ben de çalışıyorum, elimden geldiğince destek olurum tabiki ama bazen aklıma hakikaten yatmıyor. Yapma kızım bosver diyorum. Ama üzerime titreyen, üzerine titrediğim adamı birakmak ,herseyin yolunda gittiği iliskimi de bitirmek istemiyorum.
Eski esiyle cocuklari için görüşüyorlar, bu boyle olacak hep biliyorum ki, o konuda da güven açısından hicbir problemim yok. Ama bazen bunyem kabul etmiyor. Ellerim terliyor, carpintim başlıyor, kötü oluyorum. Bu ilişki yürür mü? Maddi manevi sorunlar olsa bile çözülür mü? Ne dersiniz? Tecrübeli arkadaslarin da yorumlarını bekliyorum... Teşekkür ederim.
Hevesinizi alıncayadek bahsettiğiniz büyük aşkı yaşayın madem.

Boşanmış erkeklerin hayali sizler gibi genç kızlar .

Oh mis bekar,genç ve maaşlı .Bir de güzelseniz daha ne .

Konu sahibi sen neden birdaha girmeyebilirim buraya diyorsun? Neden? Yani bu kadar aşıkken, 10 aydır beraber yaşarken ve tam evlenme teklifi alacakken evleri ayırmaya karar verdin...Adam da ok dedi..Evlilik teklif etmeye hazırlanan biri buna sadece tamam dedi yani...

Sen konuyu kısa kesip kaçıyorsun bence, sen hala o adamla aynı evdesin ve adam bence henüz boşanmamış ve bunu sen de biliyorsundur

Neyse adam zaten evlenmeye niyeti yokmuş çok şükür Allah korumuş konu sahibesini. Bakın ben feminist değilim ama hiç bir kadın büyük nedenler olmadan boşanmış kadın olmayı göze almaz Ortadoğu’da hele. Aman diyim

Neyse adam zaten evlenmeye niyeti yokmuş çok şükür Allah korumuş konu sahibesini. Bakın ben feminist değilim ama hiç bir kadın büyük nedenler olmadan boşanmış kadın olmayı göze almaz Ortadoğu’da hele. Aman diyim
Feminist değilim ne demek yahu :KK43: Feminizm cinsler arası eşit sosyal ve hukuksal hakların olmasını savunur. Feminist değilim demek eşittir cinsiyetçiyim, ataerkilim demek oluyor :KK43:

Feminist değilim ne demek yahu :KK43: Feminizm cinsler arası eşit sosyal ve hukuksal hakların olmasını savunur. Feminist değilim demek eşittir cinsiyetçiyim, ataerkilim demek oluyor :KK43:

Yoo öyle demek olmuyor.
Belki pozitif ayrımcı kadınlara karşı. Neden ataerkil olmak zorunda olsun?
Alıntı yaptığınız kişinin önceki mesajlarını, görüşünü vs bilmiyorum.
Pozitif ayrımcı olduğum için yazdım sadece.

Yoo öyle demek olmuyor.
Belki pozitif ayrımcı kadınlara karşı. Neden ataerkil olmak zorunda olsun?
Alıntı yaptığınız kişinin önceki mesajlarını, görüşünü vs bilmiyorum.
Pozitif ayrımcı olduğum için yazdım sadece.
Feminizm = pozitif ayrımcılık demek değildir. Feministlerin bir fraksiyonu bunu savunur, bir kısmı da savunmaz. Feminizmin tanımı açık ve basit. "Eşit" hak ister.

X