İki görüşmede de ocakbaşına götüren sevgili adayı

nilmil

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
2.364
3.982
34
Herkese merhaba, başlıktan anlaşılacağı üzere yaklaşık 15 gün önce biriyle tanıştım. İlk buluşma öncesi ben işten geliyorum birlikte yemek yeriz dedi. Tamam dedim ve mekan önerisi istediği için 5-6 tane cafe restoran tarzı yerin linkini attım. Ama bunlar hep cafe, yok mu iki tek atabileceğiniz yer diye sordu. Dedim ilk buluşmada rakı içmek pek benim tarzım değil. (Cidden değildi, çoğunlukla buluşmalarda kahve içip sohbet edip ayrılırım ya da bir yemek eşliğinde sohbet eder kalkarım.) Sonra buluştuk seni farklı bir yere götüreceğim daha önce gitmediğin dedi ve ve nezihte olsa ocak başı tarzı bir yere götürdü. O yirmilik rakı içti ben yemeğin yanında şalgamla yetindim :) Dün akşam ikinci buluşmada benim oturmak istediğim yerin çok kalabalık olacağını bahane ederek kaşla göz arası yine beni bir ocakbaşına soktu. Yine kendisi rakı ben şalgam-su devam ettik. Ancak Cuma günü olması sebebiyle sanırım mekanda kalabalık erkek grupları vardı ve duman altıydı. Ben yemekten sonra fazla oturmayalım ayaklarımızı açalım diye kaldırdım. Biraz yürüdükten sonra eve bırakmasını istedim çünkü modum düştü mekan tercihinden. Tabi bozuldu ve bugün biraz sitemkar yazdı. Sıkılmış görünmemden ve erken ayrılmama alınmış. Ben de daha önce sana söyledim ocakbaşı yerine restoran tarzı yerlerden hoşlandığımı ve yaptığı emrivakilerin beni rahatsız ettiğini söyledim. Bir daha görüşürsek teklif etmem gerektiğini ve benim istediğim yere gideceğimizi söyledi. Olur deyip kısa kestim ama tekrar yazmayı düşünmüyorum çünkü tarzlarımız farklı. Kibar, düşünceli biri ama tercihlerime saygılı değil ve yönetmeyi yönlendirmeyi seviyor gibi geldi. İçki karşıtı değilim bu arada yanlış anlaşılmasın rakıyla aram yok.
GÜNCELLEME
Konuya güncelleme yapayım, hem yazmakta iyi gelecek. İki defa beni Ocak başına götüren sevgili adayına bir şans daha verdim. Sonraki 3 görüşme müze, sinema şeklinde geçti benim isteklerim yönünde. Toplam 5 defa görüştük. Sevgili olduk derken adamın evli olduğunu anlayıp itiraf ettirdim. Akşam telefon açmadığı hep sabah ve onun iş çıkışı saati konuştuğumuz için şüphelendim. Sosyal medya kullanmadığını söylerken ufak bir stalkla önce ailesinin profillerine ardından eşinin profiline ulaştım. Kadın pazar günü birlikte çekildikleri fotoğrafı profil resmi yapmış iyi ki yoksa yine anlayamazdım. Bu kadar ilgili düşünceli ve cömert erkek olmaz diye şüphelenmekle haklıymışım. İlk önce inkar etti sonra itiraf etti. Her zaman ki evliliğimde mutsuzum, çocuk için duruyorum amacım cinsellik değildi aşık oldum ilk görüşte sana yalanları. Engeli bastım her yerden. İyi ki yolun başında anladım diyorum.

Son düzenleme:
Nesi varmış Ocak basının? Vejeteryan misiniz?
iki kere adam sizi goturmus yedirmis doyurmuş, üçüncüde de siz onu sizin gittiginiz nezih yere götürün,hesabını ödeyin bence. Daha şık olur

Ekleme; ben vejeteryan sevgilimi kebabın başkentinde ocakbasina götürmüştüm:)) ben bir güzel yedim ,o da mezeleri lavasa basıp doymaya çalıştı 😂😂

Bence bu alkol alıştan rahatsız olunabilinir. (Alkole asla karşı değilim) siz içmediğiniz halde kendini içmekten geri tutamaması ve hep alkol tercih etmesi bana rahatsız edici geldi. Ben ocak başını değil de eşlik eden olmadığı halde adamın 2-3 kadeh rakı içmesini sorguladım. Sanki ileride alkol problemi olur gibi.

Sizi ocak başına götürerek kendi sevdiklerini açık bir şekilde ifade etmiş aslında. Rol yapmamış. Zamanınızı çalmamış. Bence bu bakıma iyi olmuş.

Son düzenleme:
Bana göre ilk buluşmada içki içilmez. (Alkol kullanıyorum bu arada) ilk buluşmada kahve içilip 1-2 saat oturulup dozunda kalır her şey. Ayrıca ben de ilk buluşmada Ocak başına gitmek istemem nedir bu ya? Komik yani. Emrivaki yapmış resmen

Nesi varmış Ocak basının? Vejeteryan misiniz?
iki kere adam sizi goturmus yedirmis doyurmuş, üçüncüde de siz onu sizin gittiginiz nezih yere götürün,hesabını ödeyin bence. Daha şık olur

Ekleme; ben vejeteryan sevgilimi kebabın başkentinde ocakbasina götürmüştüm:)) ben bir güzel yedim ,o da mezeleri lavasa basıp doymaya çalıştı 😂😂
Hayır vejetaryen değilim ve beni doyurma misyonu yok flört adayının. İlk buluşmalarda amaç doymak değil birbirini tanımak ve ilişkiye döner mi bu görüşmeler ona karar vermek olmalı bana göre. Yaptığı emrivaki beni rahatsız eden, ilk görüşmede onun istediği yer olduysa ikinci buluşmada benim istediğim yer olabilirdi. Beni rahatsız eden buydu.

Ooo adam zengin 🤪 şaka şaka.
Siz hoşlanmamışsınız adamdan mekan bahane
Biraz fazla maddiyattan bahsediyor evet, iyi kazandığından evler aldığından vs. Sanki parasıyla beni etkilemeye çalışıyor gibi geliyor ama ben yıllardır çalışıyorum bir kuruş almadım ne ailemden ne kimseden. Bu muhabbette bana abes geldi.

Biraz fazla maddiyattan bahsediyor evet, iyi kazandığından evler aldığından vs. Sanki parasıyla beni etkilemeye çalışıyor gibi geliyor ama ben yıllardır çalışıyorum bir kuruş almadım ne ailemden ne kimseden. Bu muhabbette bana abes geldi.
Aman boşver kızz bizim karşımıza hep aç adamlar çıkar ne güzel işte evi var😃😃😃

Alkole karsi olmak neden yanlış anlaşılsın? Öyle de olabilirdiniz. Arada bir alkol olan kişi ile her çıktığında alkol tercih eden arasında bile fark olur bana kalırsa.
İlkinde kendi tercih ettiği yere gitmişsiniz, ikincisinde sizin istediğiniz bir yer olabilirdi, nasıl bir yere gitmek istediğinizi de atmışsınız zaten. Tarzlarını uyuşmuyor gibi duruyor.

Yeniden buluşmak istiyorsanız açık açık bu sefer şuraya gidiyoruz deyip oraya götürün. Fikrini önemsemiyormuş gibi hissetirdi sana da di mi?
Evet depresifçiğim aynen öyle oldu, kendi beğenilerini bana empoze etmeye çalışması rahatsız etti. Çanta gibi hissettim kendimi onun taşıdığı.

X