İki görüşmede de ocakbaşına götüren sevgili adayı

Tahmin edeyim: Bumble mi? 🙈

Ben internetten tanisma konusunda tecrubeli degilim ama bir etkinlikte tanistigimiz halde esimin kimligine bakmistim ilk bulusmada 😬 Ama ben cok netim, guvenmiyorum sana, bakmak istiyorum derim direkt.
Çok iyi yapmışsınız aslında :) bir arkadaşım bir aracı yoluyla biriyle tanıştı görücü gibi yani ve adam evli çıkmıştı :) Allah'tan arkadaşım çabuk anladı. Sosyal çevrelerinde bile kendini iyi gizleyenler var. Bumble değil ok ile başlayan uygulama. bir süre zaten kimseyle tanışmak istemiyorum 😬

ay pislik herif:KK11:
bi de nasıl güveniyorsunuz bu uygulamalara ya
etraf sapık dolandırıcı manyak doluyken hem de

Çok iyi yapmışsınız aslında :) bir arkadaşım bir aracı yoluyla biriyle tanıştı görücü gibi yani ve adam evli çıkmıştı :) Allah'tan arkadaşım çabuk anladı. Sosyal çevrelerinde bile kendini iyi gizleyenler var. Bumble değil ok ile başlayan uygulama. bir süre zaten kimseyle tanışmak istemiyorum 😬
eğer takılmalık değil de daha doğru düzgün, ciddi, belki bir ihtimal evliliğe bile gidebilecek, hayatının her alanında varlığını hissetmek istediğin, kalbinde de yer etsin istediğin bir ilişki arayışı içindeysen bu tarz uygulamalardan değil de sosyal çevreden tanışmak daha mantıklı. çünkü bu uygulamalar ne kadınlar ne de erkekler tarafından ciddiye alınıyor. anlam yüklemeyeceğin ilişkiler için olabilir ama anlamlı, doğru düzgün bir ilişki istiyorsan önce bi gözünle görüp, halini tavrını beğenip hoşlanabileceğin ortamlara girmen daha doğru olur. benim de hesabım var oralarda ama kimseyi ciddiye almıyorum. orada bana eşleşme yollayan, selam yazan, daha beni tanımadan etmeden bana şiirler yazan insanlar aynı şeyleri başkalarına da yapıyor çünkü, biliyorum. seninki de macera aramak istemiş belli ki. bir süre kimseye ilişme, yalnız kal sonra yavaştan sosyal çevreler falan edinmeye çalış. spor olabilir, hobi olabilir, etkinlik olabilir...

X