İki günde (+ 1.9 )kg !:( Nerede yanlış yaptım..

meleknurdogan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2017
1.120
567
35
Gayet güzel ,sağlıklı giden kilo vermem iki günde +1.9 kg olarak geldi .. iki gün boyunca sadece akşam yemeği olarak ilk defa fırında patates köfte yedim(1 köfte +5 adet elma dilimi patates o da)
ve her zamankinden biraz az su ictim bu nedenle almış olabilir miyim???
Normalde akşamları ya çorba + yoğurt (baharatlı)
Veya birkaç kaşık salata +yoğurt yerdim bugün canım yemek çekti fazla da yemedim yoğurt falan da yedim yanında ... Bir yerde yanlış yaptım ama anlayamadım.. yürüyüş falan da yaptım halbuki dışarıda bugün..
(Son bir yılda toplam -20 kg verdim bu iki günlük durum diisnda )

Canım hayırlı akşamların olsun İnşallah. Öncelikle önemli olan az yemek değil. Sık sık yiyip kendini aç bırakmayacaksın. Akşam yemeğin bana göre az. 1 köfte ve 5 patatesle olmuyor. Öğünün normal olacak. Mesela 1 köfte yiyeceğine 3 tane ye bunun gibi. Karnın sürekli tok olacak. Aç kaldığın vakit vücudun alarma geçiyor, bu bünyeye yemek gelmiyor e bende napiyim gelen besini tutiyim da kullanırım diyor. Miden tokluk nedir iyi bilecek.. çorba yoğurt stilini bian önce değiştir canım.. Aralara öğün koy eğer yemiyorsan. :-)

Canım hayırlı akşamların olsun İnşallah. Öncelikle önemli olan az yemek değil. Sık sık yiyip kendini aç bırakmayacaksın. Akşam yemeğin bana göre az. 1 köfte ve 5 patatesle olmuyor. Öğünün normal olacak. Mesela 1 köfte yiyeceğine 3 tane ye bunun gibi. Karnın sürekli tok olacak. Aç kaldığın vakit vücudun alarma geçiyor, bu bünyeye yemek gelmiyor e bende napiyim gelen besini tutiyim da kullanırım diyor. Miden tokluk nedir iyi bilecek.. çorba yoğurt stilini bian önce değiştir canım.. Aralara öğün koy eğer yemiyorsan. :-)
Teşekkürler öncelikle.. ben aralıklı oruçla verdim o kadar kiloyu asla aç kalarak mümkün değil geri alınıyor zaten onu da denedim ... Sadece asla yemediğin ekmek ,şeker .. Karatay hocanın diyetini ve aralıklı oruç karisik yapıyorum inanılmaz faydasını gördüm . Birçok diyet denedim , diyetisyen vs.. olmadı..
Canım zaten 3 tane yemek istemez aşırı doydum bu deikleirmle bile ..
Su çok içiyordum 2-3 lt. Son birkaç gündür o kadar icmiyorum ins ondandır da verdiklerimi geri almaya baslamam

Teşekkürler öncelikle.. ben aralıklı oruçla verdim o kadar kiloyu asla aç kalarak mümkün değil geri alınıyor zaten onu da denedim ... Sadece asla yemediğin ekmek ,şeker .. Karatay hocanın diyetini ve aralıklı oruç karisik yapıyorum inanılmaz faydasını gördüm . Birçok diyet denedim , diyetisyen vs.. olmadı..
Canım zaten 3 tane yemek istemez aşırı doydum bu deikleirmle bile ..
Su çok içiyordum 2-3 lt. Son birkaç gündür o kadar icmiyorum ins ondandır da verdiklerimi geri almaya baslamam

Canım verecek kaç kilon kaldı? Hedefin kaç? Ben de diyetteyim. Yardımcı olabiliriz birbirimize :-)

Canım verecek kaç kilon kaldı? Hedefin kaç? Ben de diyetteyim. Yardımcı olabiliriz birbirimize :-)
Olalım canım.tabikii.. deneyimlerimi de paylaşırım ne yedim ne yemedim .. öncelikle ben karar verildiğinde çok araştırdım İnan ki.. sonuç :tek bir şey yok yapmamız gereken .. sporsuz olmuyor . Her şeyi dedigin gibi yiynce de olmuyor.. ben normalde zayıf incecik briiydim üni.deyken 175 boy 60-62 kilo biriydim hiç kilo sorunum olmadı.inceciktim.. .. evlendim hamile kaldım 88 le doğuma girdim .. hayatında kilo almayan kız .. bir bir buçuk sene boyunca neredeyse hiç veremedim (3-4 kilo verdim ) .. baktım olmuyor .. bisiyler yapmam laizm dedim ve karar verdim 68 e kadar indim ... Hedefim 64 ...sonrasını istemiyorum..
Çok büyük hedefim de yok aslinda ... Bilmiyorum çok çok iyi gidiyordum iki günde almışım yediğim.aksam yemeğine ve az su içme bağlıyorum :KK43:

Canım bende 70 kilo oldum biara sonra 60 düştüm. Sonra saldım sonra aldım aldım hedef koydum ve 52 ye düştüm. Şimdi 60 kiloyum yine. 60.1 , bakalımm tamamen başladım ben kararlıyım bu sefer. Yaptım yine yapıcam :-)

Canım bende 70 kilo oldum biara sonra 60 düştüm. Sonra saldım sonra aldım aldım hedef koydum ve 52 ye düştüm. Şimdi 60 kiloyum yine. 60.1 , bakalımm tamamen başladım ben kararlıyım bu sefer. Yaptım yine yapıcam :-)
Vermek sorun değil korumak daha zor kac kilo olursak olalım..

X