İki kişi arasında kalmak ve vajinusmus

Sizi kimsenin sevdiği ya da aşık olduğu yok. Orada bir anlaşalım bence.
İlk adam klasik "Issız Adam". Bir halt olmaz bu tiplerden. Benim sorunlarım var, ciddi düşünemem, ama takılalım, her haltı yiyelim, sevgili olmayalım tribi. Sizi sevmiyor zaten bariz.
İkinci adama gelirsek o da aşık falan değil. Aşık adam öyle mi olur ya hu? Sizin canınız yanarken zorlar mı hiç? İstemediğiniz halde devam etmiş baksanıza. Ne olursa olsun, siz dur dediğinizde durmak zorunda her erkek. İş oraya kadar gelmiş, orada dur mu denir diyen kafasız adamlar var. Ama işin doğrusu, bir taraf dur dediyse anında kesilmesi gerekiyor. Devam ediyorsa bu zorla olmuş oluyor. Bilmem anlatabildim mi? Böyle bir adamla bir daha değil cinsellik yaşamak, görüşmemeniz gerekiyor. Sırf sizin için de yazmıyorum, okuyan başka genç kadınlar varsa diye yazıyorum. İstemediğiniz bir şeye kimse sizi zorlayamaz, hiçbir koşulda.

Son düzenleme:
Sizi kimsenin sevdiği ya da aşık olduğu yok. Orada bir anlaşalım bence.
İlk adam klasik "Issız Adam". Bir halt olmaz bu tiplerden. Benim sorunlarım var, ciddi düşünemem, ama takılalım, her haltı yiyelim, sevgili olmayalım tribi. Sizi sevmiyor zaten bariz.
İkinci adama gelirsek o da aşık falan değil. Aşık adam öyle mi olur ya hu? Sizin canınız yanarken zorlar mı hiç? İstemediğiniz halde devam etmiş baksanıza. Ne olursa olsun, siz dur dediğinizde durmak zorunda her erkek. İş oraya kadar gelmiş, orada dur mu denir diyen kafasız adamlar var. Ama işin doğrusu, bir taraf dur dediyse anında kesilmesi gerekiyor. Devam ediyorsa bu zorla olmuş oluyor. Bilmem anlatabildim mi? Böyle bir adamla bir daha değil cinsellik yaşamak, görüşmemeniz gerekiyor. Sırf sizin için de yazmıyorum, okuyan başka genç kadınlar varsa diye yazıyorum. İstemediğiniz bir şeye kimse sizi zorlayamaz, hiçbir koşulda.
👍🏻

Seni seven çocuk olduğuna emin misin? Seni sadece ilişki için arayıp hazır olup olmamana bakmadan hayvanca saldıran,bu nedenle evini terk ettiğin adam gerçekten seni seven adam mı?
👍🏻👏🏻

Yani burda herkesin yaşı baya büyük anlaşılan odak noktalarınız çok farklı.Sizin gibi herkes ilk evlendiğiyle olmuyor hayat şartı farklı.Herkes kendi acısını bilir oturduğunuz yerden saçma şeyler yazmayın.Karaktersizlik ne alaka kimseyi aldatmadım ha aldatsam da sizene?Kafası karışan kendinde olmayıp burada bi çözüm arayan birine en azından kötü bi zamandasın tavsiyler vercek yerde birde gelip saçma cevaplar vermeyin.Size kalsın onlar
Evlenip sizin gibi bu olayı yaşayan çok kişi var ve vajinusmus değilsiniz bence. Hani yeni tanıştığınız bir kişi daha tanımıyorsunuz etmiyorsunuz ki yazdıklarınıza göre sadece seks için buluşmuşsunuz o yüzden rahatsız olabilirsiniz belki. Gidin sevdiğinizle olun daha rahat edersiniz

6 aydır mükemmel giden bir ilişkim vardı erkek arkadaşım çok saçma bir kavgamızda ayrılmak istedi ben ciddi ilişki yapamıyorum bu da senin sayende oldu diye aslında onun nedeni biraz ailevi çok içine kapanık biriydi ve benden bu kadar kolay vazgeçince günlerce acı çektim onla ilişkimiz sırasında bakireydim deniyorduk olmuyordu o da çok zorlamıyordu daha önce bakire birini yapmadığı için.
Daha sonra başka biriyle tanıştım çocuk bana aşık oldu işte benim ol hep beraber olalım tarzı beni 6 ayda sevgilimin sahiplenmediği kadar sahiplendi sürekli cinsellik istiyordu fucker bi tip.Bende artık tamam dedim ilk ilişkye girdiğimde canım çok yandı o da bıraktı sonra kanamam oldu görüşmedim onla biraz hayvanca davrandığı için ondan bir gün sonra eski sevgilimle buluştum çok iyiydik dışarda buluştuk biraz öpüştük falan ten uyumumuz mükemmel.Ve bir umut belki oluruz diye düşündüm ama yok benim sorunlarım kendimle tarzı takıldı aradı ertesi gün tamam dedim saldım.
Sonra bana aşık olan çocukla buluştum tekrardan denedim ama bir türlü sevişemedik vajinusmus olduğumu düşünüyorum ilk gün tam girdi ama sonraki günlerde tam alamadım aşırı canım yandı sadece o üstümde olduğu zaman alabiliyorum başka türlü çok zor çok acı çekiyorum o da baya çıldırdı ve yine hayvanca davrandı bana.Çıktım gittim evinden açmıyorum telefonunu.
Şu anda düşünüyorum ben vajinusmus muyum yoksa ona karşı bir şeyler hissedemediğimden mi olmuyor? Onu terkettim bakire değilim ama sekste yapamıyor muyum gerçekten onu da anlayamıyorum bir doktora gideceğim ne olduğunu tam olarak anladığımda sizce beni sevene mi gideyim sevdiğime mi gideyim? Sevdiğim çocuğa gidersem güzel bir seks hayatımız olabilir ama ciddiyet ne olur bilmiyorum ama kimyamız mükemmel.Beni seven çocukla tek problemimde cinsellik hani bu sorunu çözersem sıkıntı yok gibi ama ondan etkilenmediğim için mi seks yapamıyorum onunla bunu da anlayamıyorum benim için çok zor bir durum gerçekten tavsiye verebilir misiniz nasıl aşabilirim bu süreyi kafayı yemek üzereyim
"birini yapmak" nedir yaa :kusmuk:

Hayatınız bizi ilgilendirmez. Belli ki cinsel sorunlarınız var. Belki de psikolojik olarak kendinizi hazır hissetmiyorsunuz, kafanız rahat değil.

X