İkili test sonucum anlayan varmı

gullrose

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
7
0
27
İkili test sonucum anlayan yorum yapabilirmi acaba tecrübesi olan ? Doktorum düşük risk ama için rahat olsun istiyorsan yaptır dedi ama 11 bin fetal dna maalesef yaptiramiyorum. Down sendromu olabilir mi bebeğim bu sonuçlara göre acaba resim de ekledim. Teşekkürler.
17051854298853646016515665702742.jpg

Doktorunuz birşey demedimi var yada yok dıye
Devlete gidiyorum düşük risk ama risk var testleri anlattı işte hızlıca için rahat etmek istiyorsan yaptır gene de dedi ama yaptırma durumum yok maalesef 14 haftalık hamileyim detaylı ultrason da daha var malum.

Devlete gidiyorum düşük risk ama risk var testleri anlattı işte hızlıca için rahat etmek istiyorsan yaptır gene de dedi ama yaptırma durumum yok maalesef 14 haftalık hamileyim detaylı ultrason da daha var malum.
Eğer down sendromu olsa söylerdi çünkü o gibi durumlarda aldırıp aldırmamak istediğinizi soruyorlar düşük riskinden başka birşey demedıyse gönlün rahat olsun progestan verdimi düşük riskinde kullanılıyor bende kullanmıştım

Eğer down sendromu olsa söylerdi çünkü o gibi durumlarda aldırıp aldırmamak istediğinizi soruyorlar düşük riskinden başka birşey demedıyse gönlün rahat olsun progestan verdimi düşük riskinde kullanılıyor bende kullanmıştım
Yok hayır vermedi düşük riskim yok çok şükür. Risk düşük ama için olmak istiyorsa yaptırabilirsin dedi işte bide bir kere anlatırım iyi dinle dedi daha fazla soramadım maalesef.
Ve çok teşekkür ederim ne olursa Rabbime şükür.

Düşük risk derken down sendromu riski düşük risk dedi. Hani bebeğin düşme gibi bir tehlikesi yok cok şükür.

Düşük risk derken down sendromu riski düşük risk dedi. Hani bebeğin düşme gibi bir tehlikesi yok cok şükür.
O zaman problem yok bak bende sizinle tam aynı haftada yaptırmıstım atıyım size Benım sonuçları karşılaştırın şimdi 28+4üz hiç sorunumuz yok sizdede olucagını sanmıyorum

Eklentiler

• 338A9BDC-F649-4E31-AB33-257C852B699D.jpeg
    338A9BDC-F649-4E31-AB33-257C852B699D.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 192
O zaman problem yok bak bende sizinle tam aynı haftada yaptırmıstım atıyım size Benım sonuçları karşılaştırın şimdi 28+4üz hiç sorunumuz yok sizdede olucagını sanmıyorum
Cok teşekkür ederim. Doktor sağ olsun tam net birsey demiyor düşük risk var ama gene yaptır soru sorma iyi dinle başka anlatmam vs vs zaten neyse. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz vakit ayırıp cevap verdiğiniz için Allah razı olsun

ah öyle doktorlar var maalesef canınızı sıkmayın gidebilirseniz bi özele gidip bir kere muayene olup sonucu gösterin isterseniz gönlünüz ferahlar folik asit kullanıyorsunuz değil mi

ah öyle doktorlar var maalesef canınızı sıkmayın gidebilirseniz bi özele gidip bir kere muayene olup sonucu gösterin isterseniz gönlünüz ferahlar folik asit kullanıyorsunuz değil mi
İnşallah gideceğim özele. Yok hayır 12 haftalık olunca folit asit kesti vitamin ilaçları verdi.

Bebişiniz ve sizin hakkınızda hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız gönlüniz ferah olsun ❤️

X