İkinci aşılama

Kan verip öğrenmek daha mantıklı ama o kadar dayanabilir miyim bilmiyorumson 8 gün kaldı

Siz dayanırsiniz gibi geldi banailkinde de dayanmissiniz . Allah bize dayanma gücü versin. Yalnız bende hiç belirti vs olmadı ,sizde oldu mu?
Bende de olmadı, ilkinde de olmadı. Yani bence adet dönemi ne yaşıyorsak o gibi geliyor bana.
O kadar güzel demişsiniz ki gerçekten Allah dayanma gücü versin bize amin

Ben de ilk aşılamanın 14. Günü test verdim 4.5 gördüm kuzum ya iğne etkisi geçmedi iğnenin 16. Günüydü yada kimyasal oldu öncesinde hiç test yapmadım iğne etkisi ne zaman geçti bilmiyorum

Kızlar progestan fitil kullanıyor musunuz? Doktor bana günde 3 defa kullan dedi. Karnım o kadar şişki kullandığımdan beri, sizde de böyle bir etki yarattı mi?

Belirtilerin nelerdi canım kaç yumurtan oluşmuştu sağlıkla kucağına al inşallah
Amin çok teşekkür ederim bel ağrım vardı sadece. 1 tane yumurta oluşturmuştuk. Ama yumurta geliştirme sırasında sağlıklı beslendim avokado günde yarım veya 1 tüm yiyordum çiğ fındık kaju falan yedim. Aşılama sonrasında da devam ettim özellikle avokado tutunmasına yardımcı oluyor

Çok güzel kuzum ben de çiğ kabak çekirdeği çok yedim geliştirme esnasında ceviz bide benim de 1 yumurtam oluştu dün oldu aşılaamam beklemedeyim bakalım

Ben de ilk aşılamanın 14. Günü test verdim 4.5 gördüm kuzum ya iğne etkisi geçmedi iğnenin 16. Günüydü yada kimyasal oldu öncesinde hiç test yapmadım iğne etkisi ne zaman geçti bilmiyorum
Ben ilk aşılamanın 15. Günü kan vermiştim 7 çıkmıştı kuzum sonra değer düştü kimyasal oldu diye tahmin ediyorum bakalım eğer bund da aynı olursa yine kimyasaldan şüphelenirim. Yüme 15. Günü kan vermeyi düşünüyorum. Bu aşılama da tutmazsa artık tüp bebek aşamasına geçeceğiz

Kızlar progestan fitil kullanıyor musunuz? Doktor bana günde 3 defa kullan dedi. Karnım o kadar şişki kullandığımdan beri, sizde de böyle bir etki yarattı mi?
Alttan fitil olarak alındığında çok fazla yan etkisi olmuyor ağızdan alındığında çok kötü yan etkiler oluyor ben de fitil olarak kullanıyorum doktorum öyle söyledi çok akıntı oluyor sadece

Alttan fitil olarak alındığında çok fazla yan etkisi olmuyor ağızdan alındığında çok kötü yan etkiler oluyor ben de fitil olarak kullanıyorum doktorum öyle söyledi çok akıntı oluyor sadece
Evet ben de fitil olarak kullanıyorum, 3 kez kullandığım için galiba akşam üzeri bayağı karnım şişiyor

Eğer aşılama olmazsa Ben yazın kendime dinlenme süresi vercm kuzum eylülde Allah nasip ederse başlıcam bakalım ama gerek kalmadan inşallah mutlu haberleri alalım senin kaçıncı gün aşılamanın canım bir de sorun var mıydı sebepsiz mi

Çok güzel kuzum ben de çiğ kabak çekirdeği çok yedim geliştirme esnasında ceviz bide benim de 1 yumurtam oluştu dün oldu aşılaamam beklemedeyim bakalım
İnşallah güzel haberi alırsın avokado ye muhakkak. Ben çatlatma iğnesinin 11. Aşılamanın 9.gününde pozitifi gördüm ama iğne etkisidir dedim heralde sıfırlanmadan yükselmeye devam etti. İğnenin 13.gününde bebetime strip testinde hemen çıktı gittim test verdim 114 çıktı

Darısı benim başıma inşallah sağlıkla kucağına al canımmm

Canım temmuzda 2 yıl olacak denemeye başlayalı. Hiçbir sorun sıkıntı yok. Yumurta büyüyor gelişiyor çatlıyor eşimin spermler iyi. Ama olmuyor. Biz de anlamadık. Burda devreye Allahın hikmeti giriyor işte demek ki olmaması gerekiyor şuan zamanı var diyorum. Ben yazın tüp bebek olayına yoğunlaşacağım çünkü okul zamanı çok zor oluyor git gellerimiz. Ben küçük bir ilçedeyim burda hastane yok bize en yakın ile gelip gidiyoruz tedavi için. Sebepsiz olmuyor yani. Bugün aşılamanın 10. Günü canım. Senin kaçıncı gündü var mı bir sorun y da sebepsiz mi ne kadardır uğraşıyorsunuz

Biz geçen yıl Mayıs ayında başladık kuzum eylülde rahim filmi çektirdim iki tüpüm tıkalıymış sonra tek tüpüm açıldı bir tüpüm açılmadı marta kadar tek tüple denedik kendimiz 1. Aşılamayı da yaptırdık mart syında olmadı Nisan da gittim gene film çektirdim sol tüpüm de açıldı 2. Aşılamayı da şimdi yaptırdık beklemedeyim kuzum

Günaydın kızlar. Bugün aşılamadan sonraki 10.günüm. Evde innovita erken gebelik testi vardı dayanamadım yaptım. Ve silik çıktı . 10.gun çok erken değil mi sonuç için? İğne etkisindendir bu

Eklentiler

• 1000055391.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…