Ikinci burun ameliyati cok kötü sonuc!!!!!

wildboysmom

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
9
1
31
Selaaam.

Ben gecen sene eylülde burun ameliyati gecirdim. Maalesef cok basarisizdi ve bu birinci aydan sonra belli olmaya basladi. Darbe aldim olabilir dedim. Doktorum dediki 6ay gecsin gel tekrar martda bu sene gittim ufak bi düzeltme yapicaz dedi alci gerek yok bantliyacaksin dedi bana. Reviziyon oldum aslinda iyidi sislerin ama inmesiyle dikislerin alinmasiyla tekrar ayni sorunlar ortaya cikti "mandal burun" "columellanin yok olmasi" resimlerde görceksiniz zaten. Suan tam iki ay oldu.

Ben büyük birsey istemedim sadece ve sadece o asimetrilik biraz olsa düzelsin baskada birsey istemedim. Beni rahatsiz eden tek sey oydu. Burnumdan memnundum cünki kalkik burun ucum vardi.

Ameliyatdan sonraki sonuc cok hosuma gitti ama ilerliyen zaman sonra dahada kötüye gitti.

Ikinci ameliyatdada ayni hic darbe almadim cok ama cok dikkat ediyorum.

Burun ucum ödemden dolayimi sarkmis yoksa düsmüsmü? Kalkik burun ucum vardi aslinda. Bilmiyorum anlamiyorum. Ne doktorum ne baska doktor yardimci olmuyor, bir sene sonra gel diyorlar. kendi doktorum bana geri dönüs saglamiyor bile artik. Lütfen yardimci olun. Tekrar reviziyonmu olmam lagzim yoksa burun ucundaki ödemmi? Cok tuhaf sanki sekli yok. Columella görünmüyo tuhaf kesik gibi duruyor burnum. Okadar pismanimki. Nekadar pipirikli biri oldugumu kac kere söyledik cok dogal ve sadece uc kismin bir dokunus istedigimi belirtim. Sonuc böyle. Keske ameliyatdan sonraki gibi kalsaydi. Ama olmadi. Yardimci olun lütfen.

Eklentiler

• 6E3CF2C4-9615-43A0-BEBB-EE13C342DA0A.jpeg
    6E3CF2C4-9615-43A0-BEBB-EE13C342DA0A.jpeg
    47,2 KB · Görüntüleme: 703
  • 07B19174-B934-47C6-8012-9B597BFAD99C.jpeg
    07B19174-B934-47C6-8012-9B597BFAD99C.jpeg
    40,7 KB · Görüntüleme: 695
  • C5979F2E-2E88-48D6-9AF2-B2522F74B661.jpeg
    C5979F2E-2E88-48D6-9AF2-B2522F74B661.jpeg
    43 KB · Görüntüleme: 675
  • 6CAA0B2B-7309-4583-B732-1BDEED07182B.jpeg
    6CAA0B2B-7309-4583-B732-1BDEED07182B.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 731
  • 88B7C093-7220-45D0-84F2-7768E9CBB107.jpeg
    88B7C093-7220-45D0-84F2-7768E9CBB107.jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 706
Selaaam.

Ben gecen sene eylülde burun ameliyati gecirdim. Maalesef cok basarisizdi ve bu birinci aydan sonra belli olmaya basladi. Darbe aldim olabilir dedim. Doktorum dediki 6ay gecsin gel tekrar martda bu sene gittim ufak bi düzeltme yapicaz dedi alci gerek yok bantliyacaksin dedi bana. Reviziyon oldum aslinda iyidi sislerin ama inmesiyle dikislerin alinmasiyla tekrar ayni sorunlar ortaya cikti "mandal burun" "columellanin yok olmasi" resimlerde görceksiniz zaten. Suan tam iki ay oldu.

Ben büyük birsey istemedim sadece ve sadece o asimetrilik biraz olsa düzelsin baskada birsey istemedim. Beni rahatsiz eden tek sey oydu. Burnumdan memnundum cünki kalkik burun ucum vardi.

Ameliyatdan sonraki sonuc cok hosuma gitti ama ilerliyen zaman sonra dahada kötüye gitti.

Burun ucum ödemden dolayimi sarkmis yoksa düsmüsmü? Kalkik burun ucum vardi aslinda. Bilmiyorum anlamiyorum. Ne doktorum ne baska doktor yardimci olmuyor, bir sene sonra gel diyorlar. kendi doktorum bana geri dönüs saglamiyor bile artik. Lütfen yardimci olun. Tekrar reviziyonmu olmam lagzim yoksa burun ucundaki ödemmi? Cok tuhaf sanki sekli yok. Columella görünmüyo tuhaf kesik gibi duruyor burnum. Okadar pismanimki. Nekadar pipirikli biri oldugumu kac kere söyledik cok dogal ve sadece uc kismin bir dokunus istedigimi belirtim. Sonuc böyle. Keske ameliyatdan sonraki gibi kalsaydi. Ama olmadi. Yardimci olun lütfen.
Canım çok geçmiş olsun burun ucunda ki o iz ney? Bantlama izi mi anlayamadım

Cok cok sagol canım. Aynen bant izi
Revizyondan sonra daha iyi olmuş biraz daha sabret ilerleyen aylarda ödem inince inş daha iyi olacak . Hiç bir şey için moralini bozma Allah dermansız dert vermesin şekerim . Bunların çözümü çaresi olan şeyler evet yıpratıcı farkındayım süreç ama biraz daha sabır

Selaaam.

Ve aslında burnunun kalkıklığı boyutu vs güzel sadece ucunda ki ödem . İnan aylarca ödem belasıyla uğraştım bende 1,5 sene oldu daha yeni geçti burun ucu ödemim tam geçmedi üstelik de eskiye göre iyi diyiurom

Ve aslında burnunun kalkıklığı boyutu vs güzel sadece ucunda ki ödem . İnan aylarca ödem belasıyla uğraştım bende 1,5 sene oldu daha yeni geçti burun ucu ödemim tam geçmedi üstelik de eskiye göre iyi diyiurom
Cok cok tsk ederim gercekten. Haklisin cok sabir gerektiriyor. Daha yolun basindayim ama böyle kötüye gitmesi moralimi cok bozdu ödemden cok o burun ucunun düsmüs veya sarkmis olmasi beni daha rahatsiz ediyor insallah böyle kalmaz. ödem olacagindan hep emindim ama böylesini tahmin etmedim. Kalkik bir dogal burun ucundan düsmüs burun ucu😢

Bolca maydonoz suyu için ananas ye ödemlerin hızlı gitsin boşu boşuna kendini yıpratma çok bsşaralı olmuş

X