Ikinci cocuk istiyorum hamile kalamiyorum

Merhaba kizlar..7 sene önce evlendim..5.ayimda normal yollarla hamile kaldim ve bir oglum oldu..oglum 4 yasindayken ikinci cocuk istedik fakat olmadi.1sene denedikten sonra doktora basvurdum..ilk ay ilac kullandim olmadi rahim filmi cekildim bi sıkıntı yok dedi doktor.3 ay dene yine dedi.2 ay gecti yine gebelik olmadi.bu ay son kez deneyecegiz olmazsa aşilama mi olcak tam bilmiyorum. Oglum sürekli kardes istiyo bende cok istiyorum tabi ama oglumun sürekli bebek kardesim nezaman olacak diye sormasi beni cok üzüyor.ikinci kez hamile kalmakta zorlanan ve basarabilen var mı yoksa oglum tek kardes mi kalacak? Allahim isteyen herkese nasip etsin👶
Merhaba yazdıklarınızı okuyunca kendimi gördüm yazdıklarınızda. Birebir aynı şeyleri yaşıyoruz bende 7 senelik evliyim 5 yaşında bir oğlum var ve bir senedir denememize rağmen olmuyor oğlum sürekli kardeş istiyor beni de bu durum çok üzüyor😢Ben iki aydır klomen tedavisi görüyorum doktor bir tane çocuğumuz olduğu için eşimden herhangi bir test istemedi doğru mu yaptı bilmiyorum. Sizin son durumunuz nedir. İnşallah güzel haberler almışsınızdır ve bizim gibi olan herkese umut olursunuz🥰

Merhaba yazdıklarınızı okuyunca kendimi gördüm yazdıklarınızda. Birebir aynı şeyleri yaşıyoruz bende 7 senelik evliyim 5 yaşında bir oğlum var ve bir senedir denememize rağmen olmuyor oğlum sürekli kardeş istiyor beni de bu durum çok üzüyor😢Ben iki aydır klomen tedavisi görüyorum doktor bir tane çocuğumuz olduğu için eşimden herhangi bir test istemedi doğru mu yaptı bilmiyorum. Sizin son durumunuz nedir. İnşallah güzel haberler almışsınızdır ve bizim gibi olan herkese umut olursunuz🥰
Bende de durumlar hala ayni..esimde doktora gitti bu surede onda bi skntı yok..ama oglumla konusa konusa kardesim olmazsa da olur biz zaten boylede mutluyuz demeye basladi cok sükür..o oyle deyince bende de bi rahatlama oldu

Bende de durumlar hala ayni..esimde doktora gitti bu surede onda bi skntı yok..ama oglumla konusa konusa kardesim olmazsa da olur biz zaten boylede mutluyuz demeye basladi cok sükür..o oyle deyince bende de bi rahatlama oldu
İnşallah en kısa zamanda isteyen herkes güzel haberler alır🙏 bi gelişme olursa yazarsınız oğlunuz için de sevindim Allah evlatlarımıza uzun ömürler versin😊

X