ikinci çocuk ne zaman olmalı?

Bebelerebalon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
2
0
27 aylık oğlum var. öyle çok haylaz bi çocuk değil. kardeşi olsun istiyorum. ama karar veremedim ne zaman hamile kalmalıyım diye. araları çok açık olsun istemiyorum ama bana yardım eden etrafımda da kimse yok diyebilirim. fikirlerinizi alabilir miyim? sevgiler..

Ben arastirdim cogu tanidigim doktor ve psikologlara gore en sagliklisi aralarinda 2 yas olmasiymis. Hem cocuklar icin hem bizler icin. Ama tabi ki sana destek olan biri olsa daha kolay karar verebilirdn

cnm bende aralari cok olsun istemedim 15 ay var aralarinda minigim 1 yasina girecek cok sukur elhamdulillah birinci bebekte cok evhamli pinpirik stresli oluyoruz ikinci bebekde daha tecrubeli oluyoruz yada bana oyle gekiyor rahat Allah kolayligini veriyor ama su geldi aklima sanki birinci bebek kendi oz bakimini yapabildigi zaman daha rahat olur sanki ustunu degistirme disini fircalama yemek yeme tuvalete gitme bunlarla seni sikistirmaz ama daha buyuk oluncada yok dersiydi okuma yazmasiydi bilemedim ben

Bence 2 yaş sonrası çalışmalara başlanmalı:))
Oldum olası en ideal yaş aralığının 2,5-3 olduğunu düşünmüşümdür. Allah bana 2. çocuğu nasip etmedi. İsteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

X