ikiz bebekte hcg değeri kaç çıkar biliyormusunuz?

kızlar tekrardan ultrasona girdim. nornalde ikizmiş aslında ama bi tanesi bozulmuş dedi dr. diğerinin kesesi çok iyiymiş.İnşallah sağlıklı sıhatlı olur. napalım buna şükür diyelim artık.

kızlar tekrardan ultrasona girdim. nornalde ikizmiş aslında ama bi tanesi bozulmuş dedi dr. diğerinin kesesi çok iyiymiş.İnşallah sağlıklı sıhatlı olur. napalım buna şükür diyelim artık.

Canım hayırlısı olsun, sağlıklı bir hamilelik geçirmeni ve bebişini kucağına almanı dilerim. Bu arada Zonguldakta mısın?

Üzülme sakın Allah diğer bebeğine sağlıklı ömür versin.Sağlıklı olsun bir tane olsun.

canım önemli değil sağlıklı olsunda 1,2 farketmez... allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallah....

öyle tabiki. başta biraz üzülmüştüm keşke demeseydi bize dr. diye ama..
Allah diğer bebişime uzun ömür versin. Hakketten ya kızlar karnım hafif hafif belli olmaya başladı. ne garip bişey yaaaa.duacınızım kızlar Allah gönlünüze göre göre versin..

canım değerin 12. gün değeri ise ikiz olabilir ama adetinin üzerinden bir hafta felan geçtiyse normal bu değer.. benim 12. gün değeri 374 dü ikiz geliyor..

arkadaşlar benim de ilk aşılamam oldu yarın test yaptırıcam bakalım artık kısmet aşılamayla hamile kalanlaar belirtileriniz neydi acaba benim aynı adet olacakmışım gibi karnımda ve kasıklarımda ağrı ve batma var belim ve sırtımda ağrıyor

Kızlar benim 12. gün testim 406 çıkmıştı ve ikiz.ama hep tek olsun diye dua etim bence tek olması daha iyiydi hem daha sağlıklı olur hmde ilgilenmes dha kolay olurdu.ama tabi hayırlısı.

canım bende ilk aşılamamla hamile kaldım.benimde 17.gün 492.1 idi.ve İKİZ.SENİNDE 17.GÜNDE BENDEN DAHA YÜKSEK.3ÜZDE OLABİLİR
merhaba sanırım ilk aşılmanla ikizlere hamile kalmışsın.bende 14/mayısda İLK AŞILAMAMI OLDUM VE BANA UMUT OLDUN.GERÇİ BEN TEKDE OLSA RAZIYIM .HAYIRLISI OLSUN HERKEZ İÇİN CANIM.

kızlar birşey sorabilir miyim??
benim adetten 3 gün önce 37,8 çıktı hcg. adetten 1 gün öncede 102,6..
ikiz gebelik söz konusu olabilir mi bilen var mı ya da yaşayan?

canım ikiz olabilir tabi erkenden yükselmiş çünkü tp bebekti sanırım adedini bekliyordun bence çoğ ul gebelik ama çoğul gebeliğe sadece 2 diye bakmayon daha fazlasıda olma ihtimali yüksek

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…