İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler burcu erkeği ve tavırları

Hayatımı mahveden ıkı erkekte ıkızler burcuydu nefret edıorm onlardan... Yalan konusunda uzmandrlar sevıo gbı gözkur gerekrse aılene gırer senıde sokar yuzuk bakar ev esyası fakat hayalcıdr ama sonra bı anda bahane bulr ben böleym deer ve aniden gider
üzüldüm canım :KK43:

Bende ikizler burcuyum ..

Bir anda gulebilen , bir anda aglaysbilen biriyim . Duygum cok degisken oluyor benimde . Hatta aglarken ayni anda gulebiliyorum , kararsiizmdir da , ama sevdim mi de birakamiyorum . Asiri baglanirim yani . Seviyosa cok belli eder emin ol . Ve deger vermese asla o hediyeyi saklamaz .

Durusttur . Yalan soylemektende soyleyendende nefret ederim sende hep durust ol. Tembel ve evcimenimdir kolay kolay evden cikmak istemem usenirim ama ciktigimda ds sonu gelmeeez :)

Erkekleriyle bayanlarinki hemen hemen ayni.oluyor . Yani cok kirilgan oluyor birde ikizler . Cok dikkatli ol . Ve sanirim adimlari senin atman gerekebilir .
Yanıt için çooook teşekkür ederim :) Çok pozitif enerji aldım :) Hala karşılıklı bir konuşma olmadı çünkü uzun zamandır görünmemek için elimden geleni yapıyorum. Belki duygularım değişir unuturum diye ama geçen hafta karşılaştım kalbim yine aynı hızla atıyordu. Bazen beni görünce yüzünde kocaman bir gülümseme oluyor. Bazen görmemezlikten geliyor. Sanırım ortadan kaybolmalarım onu rahatsız ediyor yada kafasında başka sorunlar varken görünmez olmak istiyor

Bende ikizler burcuyum ..

Bir anda gulebilen , bir anda aglaysbilen biriyim . Duygum cok degisken oluyor benimde . Hatta aglarken ayni anda gulebiliyorum , kararsiizmdir da , ama sevdim mi de birakamiyorum . Asiri baglanirim yani . Seviyosa cok belli eder emin ol . Ve deger vermese asla o hediyeyi saklamaz .

Durusttur . Yalan soylemektende soyleyendende nefret ederim sende hep durust ol. Tembel ve evcimenimdir kolay kolay evden cikmak istemem usenirim ama ciktigimda ds sonu gelmeeez :)

Erkekleriyle bayanlarinki hemen hemen ayni.oluyor . Yani cok kirilgan oluyor birde ikizler . Cok dikkatli ol . Ve sanirim adimlari senin atman gerekebilir .
Peki yeniyıl için bir hediye almak istiyorum. Hala birbirimize karşı duygularımız belli değil. İkizler şık minik şeyler severler diye tahmin ediyorum. Bir taraftar çakmağı alsam mı ?

Eşim ikizler ve burda yazan birçok yoruma katılmıyorum. Eğlenceli evcimen sevgi dolu ince dürüst biridir. Tek sorun biraz tembel ve evden çıkmaz dibimden ayrılmaz. Yükselen demeyin o da kova , kovalarda uçaridir yorumlara göre. Burç murç hikaye yani :KK66: bende balığım sulugoz duygusal hayalperest olmam lazım ama değilim :)
Umarım hikayedir :) Peki eşiniz ikizlerse neleri sever. Yeni yıl hediyesi için şık bir taraftar çakmağı almak istiyorum.

Ilk defa ikizler burcu erkegi ile iliskim bu ocak ayinda basladi..Baslarda bana cok duskundu, benimle surekli telefonda gorusmek istiyordu..Onun eski sevgilisi pesini birakmiyordu, ben de ona eger o kadina karsi hala hisleri varsa beni kendine asik etmemesini soyledim..Ama kesinlikle hayir dedi, yeni bir iliskiye baslamayi gercekten cok istedigini ifade etti. Ben baslarda asik olmamak icin cok direndim ama yine de asik olmayi becerdim. Iste o zaman bu erkek geri cekildi.Hatta tuttu eski sevgilisine gitti.Yani tek istedigi eglence imis.Kovalamak, kadini ele gecirmeye calismak onun icin heyecan veren bir surecmis. Ben onun agina 100% dusunce resmen yeni bir iliskiye hazir hissetmedigi soyledi bana.Arada bir gorusebilirmisiz ama.Ben askimdan once kabul ettim ve sonra da dedim ki seni istemedigin birseye zorlamak istemem, eger senden haber almazsam ben seni unuturum, kendime baska biriyle yeni bir sans veririm dedim.O da bana bir daha beni aramayacagina soz verdi ve bitirdik. Son derece donekmis bu erkek.Ama ikizler burcu hakkinda okuduklarima ve kendi tecrubelerime bakinca sana su tavsiyeyi verecegim: Ondan sakin sicak, ask dolu sozler, vaatler bekleme.Asla 100% agina dussen bile belli etme.Arada bir reddet onu, biraz gizemin olsun her zaman ki meraki bitmesin hic sana karsi.ASLA ona onu sevdigini soyleme, hele de o sana soylemeden once.Ama hareketlerinle belli edebilirsin.Ondan haber alamayabilirsin, gorusmek icin teklif gelmeyebilir.Be demek degildir ki seninle ilgilenmiyor.Sadece baska seylerle mesgul, ya da onu cok bogdun ilginle son zamanlarda.Sen muhakkak aklina geleceksin ve o sana ulasacak.Sen ASLA arama o bu adimi atmadan once.Mesajlarina gec yanit ver. Ben ona cok sevecen davrandigim icin onu kaybettim.Ona hediye verme, yemek yapma..O kac adim atarsa sen de o kadar adim at ona karsi.Eger rahat bir kadin degilsen, kiskanc bir kadinsan ve hemen baglanan bir tipsen ikizler kesinlikle sana gore degil.[/QUOTE
çok teşekkür ederim nunları dikkate alacağım. Bende yeniyıl için bir hediye düşünüyordum :)

ben bu yapma dediklerinizin hepsini yaptım. ve onu kaybettim :KK43: keşke önceden okusaydım bu yazdıklarınızı. hepsini yaptım ve avcumu yaladım resmen. o da aynen sizin dediğiniz gibi davrandı ben ilgilendikçe kaçtı. oysa en başta o beni seçmişti ilgileniyordu ilgimi çekmeye çalışıyordu. ben ne zaman ki ilgimi belli etmeye başladım kaçamak yaklaştı. ben ilgisiz davranıncada kin tutuyordu aynı hareketi o da bana yapıyordu. aylarca onun açılmasını bekledim bekledim ilgilendim mesajlar attım. gece mesajlaştığım adam ertesi gün selam vermiyordu tanımazlıktan geliyordu. o kadar ruh hastasıydı. ben de ne oluyor ya diye kalıyordum. neyseki sonunda çıldırdım ben ve ne olacaksa osun yeter artık dedim açıldım onu sevdiğimi ona değer verdiğimi o hastalandığında üzüldüğümü bütün enayiliklerimi döküldüm. o da ben bu tür işlerle ilgilenmiyorum dedi sadece. ondan sonra yine gülümsedi gözlerime baktı benim surat 5 karışken. konuştu ben slm bile vermezken. ama bir daha o yüzü bulamadı benden aylarca. sonra ben törenimiz vardı sırf bi anı kalsın diye beraber foto çektirelim dedim sarıldık fotoğrafımız çekildi bunda bir havalar benim bu yaklaşımımdan sonra kasılmalar. bana laf sokmalar sinir etti beni. yani bir iyilik et hemen ters tepki. uzak dur kaç. üzgün üzgün suratına bakmalar bilmem sinirlenerek yanından geçerken çarpmalar. anlattıklarını okurken bunların hepsi bir film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti. hazirandı birbirimizi son gördüğümüz gün. hiç konuşmuyordum internetteki tüm profillerimden sildim geri ekledim hep onayladı. merakından mı ne. geçenlerde yine mesaj attım enayiliğime doymayayım. önce sevindi sonra kısa kısa cevaplar vermeler havalanmalar kestirdim attım mesajı bende. şimdi sinirimden yine her yerden sildim. tam üzülürken bana nasıl ulaşcak ulaşmak istese keşke silmeseydim derken senin bu yazdıklarını gördüm. yani ii bir şey yapmışım. şuan tek isteğim onun bana dönmesi ve bana yaşattıklarından beş fazlasını ona yaşatmak. burnunu sürtmek yerden yere vurmak. ne lanet adammışsın sen ikizler erkeği beddua etcem olmayacak.
sence onu geri döndürmenin bir yolu var mı? durumu tam tersine çevirmenin ne yapmam gerekir. fikir verirsen çok sevinirim.
Bu yolda görüp tanımama bende de var. Çok tuhaf oluyor insan acaba görünmüyor muyum diye. Ertesi gün karşılaşsan gülümseyerek bakıyor. Bende hep aklında birşey var herhalde diye düşünüyorum. Yada çok yüksek ego.

Son durum ne canim? Yaslariniz kac bu arada?
Durum hala aynı görev yerlerimiz biraz değişti çok sık göremiyorum. Karşılaşmak için ikimizinde tesadüflere ihtiyacı var. Görünce kalbim o kadar çok atıyordu şaçmalayıp çıkıyorum işin içinden. Yeni yıl heyecanı sardı. Birşeyler alsam mı diye ama kararsızım.

Bende msji gorunce tarihine bakmadan daldim ama baya olmus
esimde ikizler erkegidir ve hic bir zaman cozemedim 5yilfir taniyorum bazen nasi evlendik bit sansmi kazami sasiriyotim bile
beni bi gun cok mutlu ederken bes gun ilgisiz davraniyor
burclara bende inammam ama yorumlari okuyunca kafam takildi iyiceo_O
Evet uzuuun zaman oldu ama durum hala aynı :) İkizleri kurcalamazsan durum hiç değişmiyor sanırım :) İçimde kaldı herşey sayesinde.

Bu yolda görüp tanımama bende de var. Çok tuhaf oluyor insan acaba görünmüyor muyum diye. Ertesi gün karşılaşsan gülümseyerek bakıyor. Bende hep aklında birşey var herhalde diye düşünüyorum. Yada çok yüksek ego.

Evet uzuuun zaman oldu ama durum hala aynı :) İkizleri kurcalamazsan durum hiç değişmiyor sanırım :) İçimde kaldı herşey sayesinde.

canım kurcalasanda ikizleri sonuç değişmiyor onlar bir adım atmadıkça bizim yaptıklarımız yanımıza kar kalıyo. bana da çok diyen oldu ama yaşamadan anlayamıyorsun. onlar sanırım seçilmeyi değil seçmekten hoşlanıyor. geneldede kızlardan çok yüz bulduları için bizim yaptıklarımız pek de öyle onları etkilemiyor.
çok kere tanımazlıktan geldi beni bir gün önce samimi mesajlasmamıza rağmen. ne oldu şimdi dediğim çok oldu.
bana kalırsa ikizlere ne kaçan kovalanır ne de başka bir şey sökmüyor bir ilişki için önce onlar adım atmadıkça sonuç değişmiyor maalesef canm.

Durum hala aynı görev yerlerimiz biraz değişti çok sık göremiyorum. Karşılaşmak için ikimizinde tesadüflere ihtiyacı var. Görünce kalbim o kadar çok atıyordu şaçmalayıp çıkıyorum işin içinden. Yeni yıl heyecanı sardı. Birşeyler alsam mı diye ama kararsızım.

Senin ikizlerin yasi kacti?

canım kurcalasanda ikizleri sonuç değişmiyor onlar bir adım atmadıkça bizim yaptıklarımız yanımıza kar kalıyo. bana da çok diyen oldu ama yaşamadan anlayamıyorsun. onlar sanırım seçilmeyi değil seçmekten hoşlanıyor. geneldede kızlardan çok yüz bulduları için bizim yaptıklarımız pek de öyle onları etkilemiyor.
çok kere tanımazlıktan geldi beni bir gün önce samimi mesajlasmamıza rağmen. ne oldu şimdi dediğim çok oldu.
bana kalırsa ikizlere ne kaçan kovalanır ne de başka bir şey sökmüyor bir ilişki için önce onlar adım atmadıkça sonuç değişmiyor maalesef canm.
O zaman ilgili niye davranıyorlar. İnsan bir şey hissetmediği kişiyi hiç umursamaz normal insanlar tabii :))

X