İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler burcu erkeği

Kendim ikizler burcuyum eşim de öyle biz iki manyak birbirimizi bulduk sanırım
İkimizin de duygu durumu devamlı değişir bi sabah kalkarız ortada bişey yokken dünya başımıza yıkılmış bi sabah kalkarız herşey çok kötü durumda ama biz şen şakrak :)
Bazen anlamsız yanlız kalmak isteriz bazen saçma konular üstüne manyakça fikirler düşünürüz biraz paranoyağızdır sevgiyi de nefreti de dibinde yaşarız.
Ben kendi burcumu kendimden bilmesem karşımdaki adamın akıl hastası olduğunu düşünürdüm ama neyi neden yaptığını bildiğim ve hangi duygu durumunda olduğunu kestirebildiğim için biz anlaşabiliyoruz

Evet her olayda beni haksız çıkarabilecek potansiyelde ben bile şaşırıyorum az önce haklıydım şimdi nasıl haksız olabildim diye. Ama bende baskın bir karakterim kendimi ezdirmemeye çalışıyorum başlarım onun burcunaa :KK70:

Zaten sorun şu ki aslan olarak biz de alttan alamadığımız için sorunlar büyüyor ve yipraniyor ilişki.

Ve aynen ben mesela hakkımı çok güzel savunan biriyim benle kimse yarisamaz derken hakkımdan gelen ilk ve tek kişi eşim oldu.. O kadar ki bazen kendimi sorgular oluyorum haklı mı acaba diye.

Zaten sorun şu ki aslan olarak biz de alttan alamadığımız için sorunlar büyüyor ve yipraniyor ilişki.

Ve aynen ben mesela hakkımı çok güzel savunan biriyim benle kimse yarisamaz derken hakkımdan gelen ilk ve tek kişi eşim oldu.. O kadar ki bazen kendimi sorgular oluyorum haklı mı acaba diye.
Evet insan bazen düşünüyor acaba mı diye, valla böyle benden baskın olduğu zamanlarda tabiri caize kuduruyorum ama alıştım sanırım artık fazla ciddiye almamaya bakıyorum yoksa yıpranırım bu gidişle

Kendim ikizler burcuyum eşim de öyle biz iki manyak birbirimizi bulduk sanırım
İkimizin de duygu durumu devamlı değişir bi sabah kalkarız ortada bişey yokken dünya başımıza yıkılmış bi sabah kalkarız herşey çok kötü durumda ama biz şen şakrak :)
Bazen anlamsız yanlız kalmak isteriz bazen saçma konular üstüne manyakça fikirler düşünürüz biraz paranoyağızdır sevgiyi de nefreti de dibinde yaşarız.
Ben kendi burcumu kendimden bilmesem karşımdaki adamın akıl hastası olduğunu düşünürdüm ama neyi neden yaptığını bildiğim ve hangi duygu durumunda olduğunu kestirebildiğim için biz anlaşabiliyoruz

Ben sevgilime en sonunda dayanamadım dedim ne bu paranoyaklık şizofrenleştin iyice doktora gidelim diye. insan bazen öyle düşünüyor ya şaşıp kalıyorum :KK70:

Sevgilim ikizler burcu bende aslan burcuyum, kendisi çok dengesiz bir an iyiyken daha sonra ne olduğunu anlamadan kötü olabiliyor. Çok kıskanç bu nedenle en ufak şeyde sorun olabiliyor. İkizler burcu erkeği nasıldır sizce, uzun soluklu bir ilişki söz konusu mudur?
Insanları burçlara sırf burcuna göre analiz edemeyız elbettekı fakat ben basak ex esım ıkızlerdı bugün 5 5.5 yıl sonunda mahkemedeydık ben bukadar dayanabıldım:)) bana göre onda kı en büyük sorun bı oyle bı böyle olması burç yönünden ınsan ne yapacagını sasırıyo sıkıntıya hıc gelemezler ama hesap sormada bır nmrlr:) tabı genelleme yapamam

Eşim ikizler burcu şen Şakrak neşeli ama gel gör ki hayatımı zindan ediyor .kendine aşırı güvenir sürekli çevresindeki herkesten şüphelenir. Herkesin kendini kıskandıgini düşünür .bi söylediği bi söylediğini tutmaz dün böyle demiştin derim asla kabul etmez.dengesiz adam seversen tam sana gore .bence uzak dur bu arada ikizler burcu erkeği asla tek kadinla idare etmez güzel olan herseye zaafı vardır.

Insanları burçlara sırf burcuna göre analiz edemeyız elbettekı fakat ben basak ex esım ıkızlerdı bugün 5 5.5 yıl sonunda mahkemedeydık ben bukadar dayanabıldım:)) bana göre onda kı en büyük sorun bı oyle bı böyle olması burç yönünden ınsan ne yapacagını sasırıyo sıkıntıya hıc gelemezler ama hesap sormada bır nmrlr:) tabı genelleme yapamam

Kesinlikle hesap sorması olsun, şüpheci tavırları, güvensiz halleri olsun üstüne hiç kimseyi tanımam. ama insan sevince katlanıyo bileydim sever miydim diyorum da çokta ilgili oluyolar be :KK70:

eşim ikizler ben koç burcuyum..3 senelik birliktelik+4 senelik evlilik hayatımız var...
gayet güzel götürüyoruz, her insanda olabileceği gibi ikimizin de zaman zaman dengesizlikleri oluyor, ama bu durumda diğeri bunu absorbe etmeyi biliyor.birimiz bağırıyorsak, diğerimiz susması gerektiğini biliyor..

peki biz bunları burcumuz gereği mi yapıyoruz??

tabiki hayır.mizaç, huy ve en önemlisi de karşılıklı saygı ve sevgiden..ilişkimize değer veriyoruz, birbirimize değer veriyoruz...
burçmuş, astrolojiymiş,falmış, büyüymüş kılmış tüymüş...bunlara göre elbise seçebilirsiniz, ayakkabı aksesuar seçebilirsiniz..saçınızı burcunuz özelliğine göre boyatabilirsiniz..ama hayatınıza giren çıkan insanları burçlarına göre seçmemelesiniz..bu kritere göre de değerlendirmemelisiniz...

Eşim ikizler burcu şen Şakrak neşeli ama gel gör ki hayatımı zindan ediyor .kendine aşırı güvenir sürekli çevresindeki herkesten şüphelenir. Herkesin kendini kıskandıgini düşünür .bi söylediği bi söylediğini tutmaz dün böyle demiştin derim asla kabul etmez.dengesiz adam seversen tam sana gore .bence uzak dur bu arada ikizler burcu erkeği asla tek kadinla idare etmez güzel olan herseye zaafı vardır.

Evet bu kadar şüpheci görmedim ben. Utanmasa anası babasını sorgular o derece. Güzelliğe zaafı olduğundan elimden geldiğince bakımlı olmaya çalışıyorum ama nereye kadar tabi

Arkana bakmadan kaaaaccc derim....
ben Aslan eşim ikizler....
Bu kadar dengesiz, kararsız nasıl oluyor halaaa anlayamadım ( dipnot : eşimi 5 yıldır tanıyorum yada hala taniyamiyorum desem bak şimdi bilemedim:KK53: )

Arkana bakmadan kaaaaccc derim....
ben Aslan eşim ikizler....
Bu kadar dengesiz, kararsız nasıl oluyor halaaa anlayamadım ( dipnot : eşimi 5 yıldır tanıyorum yada hala taniyamiyorum desem bak şimdi bilemedim:KK53: )

Tam anlamıyla tanımak mümkün olmuyor sanırım

X