İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler burcu erkeğimi kaç kaç :)

benim esim yengec o kadar zorluyorki beni cok degisken birden mutluyken birden dipte bende aslan onu cozucem diye geciyoo gunler ugrasma ben cozemedim kendimi diyo valla cok zor
Eski sevgilim duygusal gel gitler çok yaşıyordu... Bazen çok yoruyordu beni. Ben başak burcuyum. :)
Bir şeyin hep kötü yönünü düşünürdü, ben iyi taraflarını ona anlatmaya çalışırdım. :)
En son da zaten seni eskisi gibi sevmiyorum deyip ayrıldı... :KK61::KK53: Bakalım pişman olacak mı... :KK4:

3 gün önce özledim ölüyorum geberdim diyen insan 3 gün sonra kafam karışık diyip bitirdi ahahahaha:KK53:
Ya hahah aynı kişi miyiz yoksaa.... Benimki de öyleydi. Canım,bebeğim, seni çok seviyorum, özlüyorum filan diyordu. Hiç de hissettirmedi... Ertesi gün ayrıldıı :KK12::KK1::KK57::KK53: Ben tabi şokk, ben iptal haha :eek::mad:
Bakalım pişman olacak mı... Pişman olmasını dört gözle bekliyorum. :rolleyes:

Eşim ikizler burcu. Değişimi yok hiç gayet durağan bir karakteri var. Ne oluyorsa bende oluyor dengesizliğin kitabını yazıyorum harıl harıl. Ben akrebim bu arada.

Ya hahah aynı kişi miyiz yoksaa.... Benimki de öyleydi. Canım,bebeğim, seni çok seviyorum, özlüyorum filan diyordu. Hiç de hissettirmedi... Ertesi gün ayrıldıı :KK12::KK1::KK57::KK53: Ben tabi şokk, ben iptal haha :eek::mad:
Bakalım pişman olacak mı... Pişman olmasını dört gözle bekliyorum. :rolleyes:
Ya ciddi olamazsın,ayrılığın önceki günü bulustuk koklastik sarildik sorun yok hafta sonu gorusucez falan dedik,sonraki gün pat kafam karışık dedi.
1bucuk aydır ayrıyız ben geri donmeyecegine eminim o yüzden beklemiyorum,beklemek aci veriyor:KK14:

Ya ciddi olamazsın,ayrılığın önceki günü bulustuk koklastik sarildik sorun yok hafta sonu gorusucez falan dedik,sonraki gün pat kafam karışık dedi.
1bucuk aydır ayrıyız ben geri donmeyecegine eminim o yüzden beklemiyorum,beklemek aci veriyor:KK14:
Yaa aynenn hatta nasıl geçecek bu bir hafta ozleyecegim filan dedik... ertesi gün ayrıldı :/ bulustugumuzda hiç hissettirmemisti.... bizim de 1.5 ay oldu ayrilali

Yaa aynenn hatta nasıl geçecek bu bir hafta ozleyecegim filan dedik... ertesi gün ayrıldı :/ bulustugumuzda hiç hissettirmemisti.... bizim de 1.5 ay oldu ayrilali
Ahahahahha valla aynen çok özledim dedim,bende çok dedi:KK53::KK53::KK53:
Cidden şaşırdım su an ancak bu kadar bir olabilirmiş

Bi ikizleri sevmem bi de kendi burcum da olan balığı sevmiyorum . :KK53:
Herşeyi çok uç noktalarda yaşıyorum mutluluğu , üzüntüyü .
Dengesizim biraz . Bi dakika önce gülerken bi dakika sonra durduk yere ağlayıp hayatı kendime zindan edebilecek kapasiteye sahibim . Keşke aslan falan olaydım ya lider , sert :KK59:

Eski sevgilim duygusal gel gitler çok yaşıyordu... Bazen çok yoruyordu beni. Ben başak burcuyum. :)
Bir şeyin hep kötü yönünü düşünürdü, ben iyi taraflarını ona anlatmaya çalışırdım. :)
En son da zaten seni eskisi gibi sevmiyorum deyip ayrıldı... :KK61::KK53: Bakalım pişman olacak mı... :KK4:
olur tabiki..gecmisle cok yasiyorlar..iyi bir baba evine cok bagli herkese yardim etmeye calisir yaparda gel gitler cok ama zamanla olgunlasir insallah diyorum

Bi ikizleri sevmem bi de kendi burcum da olan balığı sevmiyorum . :KK53:
Herşeyi çok uç noktalarda yaşıyorum mutluluğu , üzüntüyü .
Dengesizim biraz . Bi dakika önce gülerken bi dakika sonra durduk yere ağlayıp hayatı kendime zindan edebilecek kapasiteye sahibim . Keşke aslan falan olaydım ya lider , sert :KK59:
ben aslanim esimle anlasamiyorum oda yengec liderligim evlenince biraz sondu

olur tabiki..gecmisle cok yasiyorlar..iyi bir baba evine cok bagli herkese yardim etmeye calisir yaparda gel gitler cok ama zamanla olgunlasir insallah diyorum
İyi özellikleri çok var biliyorum... Şu an tek isteğim pişman olması, benim hissettiklerimi o da hissetsin... acaba farkına varacak mi ya da yaptığını hata olarak düşünecek mi...:KK12:

Kızlar ikizler burcu erkeği dengesiz midir gerçekten? Daha doğrusu ne yapmaya çalıştığı belli değil. Sürekli sosyal hesaplarda profilime giriyor fotoğraflarımı beğeniyor iletilerimi takip ediyor. Ben ona bu yılbaşında yazmıştım geçiştirir gibi konuşmuştu. Sonra ben sildim bunu kızıp. Cuma günü beni tekrar eklemiş ve hala beğeniyor. Amacı ne sizce?
konuyu sabote ediyorsam kusura bakmayın :KK16:

İkizler burcu erkeği çok zeki ve eşine aşırı sadıktır. Bir de yükselen ve ay burcu faktörleri var. Hemen ikizlere yüklenmeyin

ben aslanim esimle anlasamiyorum oda yengec liderligim evlenince biraz sondu
Kadın lider ruhlu olduğu zaman ilişkiler daha zor oluyor . Ben balığım sevgilim kova . O daha sinirlidir benden ama bende sakin uyumlu olduğum için sorunları hallederiz direk :)

X