İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler burcu erkeğimi kaç kaç :)

Eşim ikizler burcu. Bulabileceğim en mükemmel insanı buldum. Kızlar yükselen çok önemli. İş burçta bitmiyor, yıldız haritası denen bir şey var. Senesi bile önemli. Mayısta doğan ikizler daha olumlu oluyor dedi uzman biri bana. Ben yayım, yayla ikizlar birbirini tamamlıyor dedi. Ço şükür hiçbir korktuğum başıma gelmedi.
Kayınpeder de ikizler, ama o daha garip mesela:21:

benim erkek arkadaşımda ikizler burcu amannnn feleket zor bir burç gerçekten on dakika önce söylediğiyle on dakika sonra dediği birbirini tutmuyor şmdi mutluysa iki dk sonra dünyanın en mutsuz insanı bana karşıda böyle çok zeki gezmeyi seven bir burç ama aşırı dengesiz öyle böyle değil..

Eşim... Eğer evrime inansaydim ilk ikizler erkeğinin odundan evrildiğini düşünür üzerine zilyon sayfalık tez hazırladım.... :KK59:

Burclarla karakterin bambaska olabilecegini yaşayarak öğrendim ki erkek tanidim ayni burcta ikisi de bambaska karaktere sahip alakasi yok. Biri eşim oldu.

Hani hep deriz ya burçlarda genelleme yapmamalı diye ikizler bu lafı çürütmek için var sanırım. İkizler olup da dengesiz olmayan görmedim. Çok yorucu ama şeytan tüyleri de var :)

2017 Şubat Ayı İkizler Burcu Yorumu
2017 Şubat Ayı İkizler Burcu yorumları Kadınlar Kulübü TV'de! Astrolog Barış Özkırış aşk, iş, sağlık, para, sosyal çevre ve aile hakkında tüm merak edilenleri yorumluyor.

Kadınlar Kulübü kadınları olarak sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye desteklerinizi bekliyoruz sevgili üyeler! Haydi bakalım Kadınlar Kulübü TV olarak sitemize ve sosyal mecralarımızı takipte kalın! :)

https://www.kadinlarkulubu.com/kadinlarkulubutv/
https://www.instagram.com/kadinlarkulubutv/
https://www.kadinlarkulubu.tv/

Daha önce de yorum yapmışım burda ama hiç ikizler sevgilim olmamıştı, bunu da deneyimlemek varmış meğer. Bezdim doğrusu, üç gün de burnumdan geldi, özellikle de bir balık olarak anladım ki kesinlikle duygu katili ve beyin travması sebebi oluyorlarmış yaa :)
Halbu ki burçalara göre ilişki seçen biri de değilimdir, sonradan merak edip baktım, ikizlermiş kahretsin dedim, oka feci yani :eek::halay:

Kızlar bu burç çok tehlikeli dikkat edin resmen sinirlerim bozuldu bu insan dışı burçtan tövbe estağfurullah :KK70:
Hayır ama ya bende ikizler burcuyum tamam kararsızım ama normalde kedi gibiyimdir ayrıca sevgilimde ikizler benim kadar değişken değil yükselne göre değişiyor.

ikizler burcu candır. kadın erkek farketmeden ikizlere kalbimde her zaman yer vardır. hep olumsuz tarafından bahsedilir. her insan bir nebzede olsa dengesiz değil midir? bir de olumlu taraflarına bakın. yaratıcılık, bakış açısı vb. hava burcu olmasından kaynaklı ne kadar havalarda uçsa da arada ayaklarını yere bastıracak kişiye her zaman ihtiyaç duyarlar. ikizleri sevin. ikizler candır..

Kesinlikle :) Zor bir burç ikizler :)
Bunun hakkında detaylı bir yazı okumak isterseniz:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bu burç çok tehlikeli dikkat edin resmen sinirlerim bozuldu bu insan dışı burçtan tövbe estağfurullah :KK70:

Hayır hayır genelleme sakınn benim canım aşkım ikizler burcu çok tatlı merhametli sakin genelde değişken değil. Kıskanç sahiplenici. Bende ikizlerim ama ben tam ikizlerim napsan olmaz bana :))))

Hayır hayır genelleme sakınn benim canım aşkım ikizler burcu çok tatlı merhametli sakin genelde değişken değil. Kıskanç sahiplenici. Bende ikizlerim ama ben tam ikizlerim napsan olmaz bana :))))

Bende ikizlerim , babam da ikizler.
Dünyanın en mükemmel insanıdır . Dengesizliğimiz kötü huyumuz olsun da
Şüphecilikten , kendini beğenmişlikten , sulugözlülükten iyi bir kötü özellik değil mi ?
Kötünün ennnn iyisi İKİZLER :dondurma:

İkizler kadınıyım , erkeğini de çok severim . Kafadır, zekidir, konuşkandır, merhamet doludur, seviyorsa yapmayacağı fedakarlık yoktur, sürprizlerle doludur.bu adamla hiç sıkılmazsınız, ayrıca fena çapkındır, aaklı fikri sekstedir valla

Son düzenleme:
İkizler kadiniyim eşimde ikizler erkegi ama hic ikizler erkegi gibi degil masallah kocaya :KK70:

Eşim ikizler burcu. Bulabileceğim en mükemmel insanı buldum. Kızlar yükselen çok önemli. İş burçta bitmiyor, yıldız haritası denen bir şey var. Senesi bile önemli. Mayısta doğan ikizler daha olumlu oluyor dedi uzman biri bana. Ben yayım, yayla ikizlar birbirini tamamlıyor dedi. Ço şükür hiçbir korktuğum başıma gelmedi.
Kayınpeder de ikizler, ama o daha garip mesela:21:
hala buralarda misiniz bilmem guncel mesajiniz var mi bakmadim.. ben ikizler burclarindan cok cektim hayatimin her zamaninda her alaninda vardi ev arkadasi is arkadasi akraba dost vs. 6-7 kisi.. hep sorunlu gordum hep sorun yasadim yamuklarini -kendi dunyalarinda- gordum. simdi anne olmaya calisiyorum ama bu ara hamile kalirsam iyi sonraki iki ay ikizler burcuna giriyor diye endise ediyorum. esimi secerken bile ikizler olmasin diye baktim

X