İkizler ne zaman belli olur

MERHABA BEN 4 HAFTALIK HAMILEYKEN KAN DEĞERLERİM ÖNCE NORMAL SONRAKI GUNLERDE 2-3 KAT ARTMISTI. DOKTOR İİ GİDİYOR COGUL GEBELIK OLABILIR DEMISTI. ULTROSONDA GORULMESI ICIN ERKEN DEMISTI. 4+6 GÜNLÜKKEN KESEYİ GÖRÜRÜZ O ZAMAN GEL DEDİ VE GİTTİM. 1 KESE VARDI. HEMEN ALTINDA BI KUCUK KESE GIBI BISIY VARDI. O KAN BIRIKINTISI DEDİ KAHVERENGI SURULMELERIM OLUYORDU ORDAN GELIYORMUS. ŞİMDİ 3 OCAKTA GIDICEM KALP ATISI ICIN AMA MERAK EDIYORUM DAHA SONRA 2 KESE GORULME OLASILIGI VARMIDIR. YADA NEDEN GEC GORULUR.

MERHABA BENDE 4 HAFTALIK HAMILEYKEN KAN DEĞERLERİM ÖNCE NORMAL SONRAKI GUNLERDE 2-3 KAT ARTMISTI. DOKTOR İİ GİDİYOR COGUL GEBELIK OLABILIR DEMISTI. ULTROSONDA GORULMESI ICIN ERKEN DEMISTI. 4+6 GÜNLÜKKEN KESEYİ GÖRÜRÜZ O ZAMAN GEL DEDİ VE GİTTİM. 1 KESE VARDI. HEMEN ALTINDA BI KUCUK KESE GIBI BISIY VARDI. O KAN BIRIKINTISI DEDİ KAHVERENGI SURULMELERIM OLUYORDU ORDAN GELIYORMUS. ŞİMDİ 3 OCAKTA GIDICEM KALP ATISI ICIN AMA MERAK EDIYORUM DAHA SONRA 2 KESE GORULME OLASILIGI VARMIDIR. YADA NEDEN GEC GORULUR.

MERHABA BENDE 4 HAFTALIK HAMILEYKEN KAN DEĞERLERİM ÖNCE NORMAL SONRAKI GUNLERDE 2-3 KAT ARTMISTI. DOKTOR İİ GİDİYOR COGUL GEBELIK OLABILIR DEMISTI. ULTROSONDA GORULMESI ICIN ERKEN DEMISTI. 4+6 GÜNLÜKKEN KESEYİ GÖRÜRÜZ O ZAMAN GEL DEDİ VE GİTTİM. 1 KESE VARDI. HEMEN ALTINDA BI KUCUK KESE GIBI BISIY VARDI. O KAN BIRIKINTISI DEDİ KAHVERENGI SURULMELERIM OLUYORDU ORDAN GELIYORMUS. ŞİMDİ 3 OCAKTA GIDICEM KALP ATISI ICIN AMA MERAK EDIYORUM DAHA SONRA 2 KESE GORULME OLASILIGI VARMIDIR. YADA NEDEN GEC GORULUR.
4 haftalıkken kan değerin kaçtı canım

Kızlar Merhaba benim sat 28 kasim normalde de 25-28 günde bir aded oluyorum.
Pazartesi 22aralik da kan verdim 133 cikdi ertesi gün aynı saatlerde verdim 269 cikdi
ikiz olabilir mi
doktora gitmedim henüz

adet günüme 5 gün varken 37 diydi. 2 gün sonra 102 oldu 2 gün sonra 340 oldu 2 gün sonra 1000 civarı dedi ve bana cogul olabılır demişti. yalnız 4+6 da keseyı goruruz dıye cagırmıstı karın muayenesinden bir kese göründü kesenın altında bı yuvarlak kese gıbı ama keseden az kucuk bır yuvarlak kese seklınde bısıy vardı o kan bırıkıntısı dedi. kahverengı lekelenmelerım var oluyor demiştim o lekelenmler burdan oluyor dedi bana. ayın 3 ocak ta ünde gidicem o zaman gebelık 6+6 günlük oluyor. 3 gündür de kahverengı lekelenmelerım geldı .

adet günüme 5 gün varken 37 diydi. 2 gün sonra 102 oldu 2 gün sonra 340 oldu 2 gün sonra 1000 civarı dedi ve bana cogul olabılır demişti. yalnız 4+6 da keseyı goruruz dıye cagırmıstı karın muayenesinden bir kese göründü kesenın altında bı yuvarlak kese gıbı ama keseden az kucuk bır yuvarlak kese seklınde bısıy vardı o kan bırıkıntısı dedi. kahverengı lekelenmelerım var oluyor demiştim o lekelenmler burdan oluyor dedi bana. ayın 3 ocak ta ünde gidicem o zaman gebelık 6+6 günlük oluyor. 3 gündür de kahverengı lekelenmelerım geldı .
Canim adet gunu degerin neydi benim adet gunu degerim 325.8 bende yarin doktora gidicem

merhabalar hanımlar. Burayı okuyunca bende merak ettim.Adet olmam gereken 3.günü kan testi yaptırdım değerim 518 çıkmıştı.6.hafta da keseyi gördüm ama doktorun yoğunluğundan mıdır ya da cidden öyle miydi bilmiyorum, doktor bize bişey demedi.Kimisi değerin yüksek ikiz olabilir diyor ama doktordan da bişey duymayınca insan bilemiyor.Böyle bişey yaşayan var mı acaba ?

Mrb kızlar bendeyeni kkatıldım aranıza adetimden 2 gün önce test yaptırdım değerim 159 çıktı bi 40 saat sonra tekrar yaptırdım 411 çıktı sizce çoğul gebelik olurmu?

Merhaba arkadaşlar benim de 4+5 te değerim 841,02 idi. 5+0 da 1773 oldu kese 3 mm. 5+5 te kese 9mm oldu. İkiz olma ihtimali olabilir mi?

kalp atışıyla öğrenlir diyorlar... ben keseyi görmeye gittiğimde belli olmaz şimdilik tek kese var dedi... kalp atışı için geldiğinde öğrenebilirsinz dedi..

Merhaba benim ilk kan testim 48.50 cikti aradan 1 hafta sonra 7265 cikti ikiz olabilirmi dedim doktora suanda belli olmaz dedi 4 hafta lik hamileyim bu arada bu tarz yasayan varmi aranizda acaba Allahim sag saglik kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Merhaba benim ilk kan testim 48.50 cikti aradan 1 hafta sonra 7265 cikti ikiz olabilirmi dedim doktora suanda belli olmaz dedi 4 hafta lik hamileyim bu arada bu tarz yasayan varmi aranizda acaba Allahim sag saglik kucagimiza almayi nasip etsin insallah
Bende aynı şeyleri yaşadım sayılır 27 aralıkta 74tu degerim 2 ocakta 2013 5 ocakta 7094 çıktı doktor ikiz olabilir demedi tek kese gorunuyor tek yumurta ikizi olabilir belki dedi ama belli olmaz dedi. Hamile kalmadan önce hamile olduğumu öğrendikten sonra hep rüyalarım aynı ikiz bebek herşeyin hayırlısı tabi. Rabbim sağlıklı evlat nasip etsin.

niye kimse cvp yazmıyor anlamış değilim..........
Kızlar merhaba ben 8 aralıkta en son regli oldum 28 inde kan testi yaptırdım değerim 14.10 çıktı 30 unda 72.75 çıktı reglim 4 gün geçmişti 1861 çıktı dr.um ikiz olabilir dedi geçen hafta tek kese gördük daha belli olmaz diğer kese sonradan oluşabilir dedi 12. haftaya kadar kesin bi şey söylemek olmaz dedi bugün başka bi dr.a gittim kalbi oluşmuş dedi değerimin yüksek olduğunu söyledim ikiz olsaydı şimdiye olurdu artık olmaz dedi biri bi türlü söylüyo diğeri bi türlü arada kaldm ama benm hala umudum var bilgisi olan var mı

Kac haftalikti ozaman ? Yani benim suanda 5 hafta 6 gunluk kalp atislari duyulurmu?suan bilmiyorum kan degerim 7200 kusur cikmisti 4. Hafta

Kac haftalikti ozaman ? Yani benim suanda 5 hafta 6 gunluk kalp atislari duyulurmu?suan bilmiyorum kan degerim 7200 kusur cikmisti 4. Hafta
6 ocak ta 1861 çıkmıştı 3+5 ti o zaman sonra bi daha kan testi yaptırmadm bugün 6+2 kalp atışlarını duyduk ama çok belli belirsiz haftaya daha net duyarız dedi

Kızlar merhaba ben 8 aralıkta en son regli oldum 28 inde kan testi yaptırdım değerim 14.10 çıktı 30 unda 72.75 çıktı reglim 4 gün geçmişti 1861 çıktı dr.um ikiz olabilir dedi geçen hafta tek kese gördük daha belli olmaz diğer kese sonradan oluşabilir dedi 12. haftaya kadar kesin bi şey söylemek olmaz dedi bugün başka bi dr.a gittim kalbi oluşmuş dedi değerimin yüksek olduğunu söyledim ikiz olsaydı şimdiye olurdu artık olmaz dedi biri bi türlü söylüyo diğeri bi türlü arada kaldm ama benm hala umudum var bilgisi olan var mı

Canim ben dogum yapali 5 ay oldu erkek bebekte yuksek cikiyomus diye duydum birde benim kesede buyuktu erkek bebekte kesede buyuk oluyorbenimde 1 tane oglusum var...☺☺☺

X