İlanlara geri dönüş sekreter asistan farki

İlanlara genelde ilk başvuranlardan olmaya çalışıyorum ik ya da email atıyorum umarım ararlar bu hafta ama hangisi aday havuzu oluşturuyor hangisi gerçekten eleman ihtiyacı var onu çözmenin yolu nedir bilmiyorum

genelde aynı ilanı aylarca açık tutan veya kapatıp kapatıp aynı ilanı gene açanlar havuz oluşturan yada yıkılmadım ayaktayım diye kendini göstermek isteyenler oluyor.

astrojurnal astrojurnal cnm aynen yani ilana başvuruyorum bakıyorum güncel ilan olarak çıkıyor ama ilan otuz gün önce yayınlanmış ya da ilk başvurmaya çalışıyorum ilanlara cv imle yüzde seksen doksan eşleşen firmalara başvuruyorum ilk başvuran otuz kişi arasında olmaya çalışıyorum ama arayan sayısı iki oldu .
Hangisi eleman arıyor ihtiyacı var hangisi aday havuzu oluşturuyor kestiremedim.

astrojurnal astrojurnal cnm aynen yani ilana başvuruyorum bakıyorum güncel ilan olarak çıkıyor ama ilan otuz gün önce yayınlanmış ya da ilk başvurmaya çalışıyorum ilanlara cv imle yüzde seksen doksan eşleşen firmalara başvuruyorum ilk başvuran otuz kişi arasında olmaya çalışıyorum ama arayan sayısı iki oldu .
Hangisi eleman arıyor ihtiyacı var hangisi aday havuzu oluşturuyor kestiremedim.

ya tabi şu da var, siz cv niz yüksek oranda uyuşuyor diye düşünüyor olabilirsiniz ama cv ye bakınca onlar çok uygun görmüyor da olabilir
çünkü her ilana her ince detay yazmıyor
yaşınız büyük/küçük gelebilir mesela gibi gibi

X