Gebeliğe Hazırlık İleri yaş gebe kalmak isteyenler burda toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mantıklı.
Ya insanın olan moralinidevalt üst ediyorlar.

Dr bana tam olarak şu cümleyi dedi.
" 35 yas sonrası rezerv düşer, senin yumurtan kalitesiz hatta ona yumurta bile denmez, beklentin olmayacaksa tüpe başla, olacaksa hiç başlama"

ya bu cümlelerden sonra hangi kadın yltamam yinede başlayalım der?
O doktor normal degil daha yasin 35 Allahdan umit kesilmez bozma moralini umudunu kaybetme

U

Allah razı olsun moralin için, hep beraber inş kalalım. Vitamin balik yağı vs kullan kalite için inş iyi gelir🤲
Ben doktorun verdigi vitaminleri kulaniorum benim sorunum gecen sene belfitigi gecirdim
8 ay yerimden kalkamadim o yuzden 15 kilo aldim ve her hafta korzitonignesi kulandim bebek hayalim varken saglim icin ugrastim ve bu yuzden mecbur bende tup bebek denemek zorundayim gec kaldim cunku

Ben doktorun verdigi vitaminleri kulaniorum benim sorunum gecen sene belfitigi gecirdim
8 ay yerimden kalkamadim o yuzden 15 kilo aldim ve her hafta korzitonignesi kulandim bebek hayalim varken saglim icin ugrastim ve bu yuzden mecbur bende tup bebek denemek zorundayim gec kaldim cunku
Ins yime olur Allahın izniyle🤲
Geçmiş olsun bu arada.

Orda Dr hangi vitaminleri verdi?

Bırakınca belkide kafadan atnca o rahatlık işe yarıyor.

Takiple ilgili soruma cevabın var mı bende de olduda 3 kez, benzer mi diye sormuştum.
Kaç tane yumurta oluyordu hangi ilaç ve günde kaç tane içiyordun?
Benim yumurtalarımda bir sorun yoktu canm. Onun için bir takip uygulamadk.
Evet kafa biraz daha rahatladı ve o şekilde oldu mucizem

Ben 14 ay önce sezeryanla bir erkek bebek doğurdum 37+5 haftamda ve doğum sırasında yapılan bir hatadanan dolayı bebeğimi kaybettim. Benim sıkıntım evlat acısı çok ağır gelmesiydi.
Çok zor bi imtihan, Rabbim sabır versin.
Cennette bekleyen bi meleğin var.

Dr hatası neydi? Benimde yiğenim doğumda boğulmuştu .

Çok zor bi imtihan, Rabbim sabır versin.
Cennette bekleyen bi meleğin var.

Dr hatası neydi? Benimde yiğenim doğumda boğulmuştu .
Oğlumun eşi aşağıdaydı ve spinal anestezi olduğum için herşeyi gördüm duydum. Sezeryan kesigini atarken doktor damarı kestim dedi.duydum. sonra bebeği çıkardılar kalbi yavaşlamıştı oksijeni kesildiği için gözlerimin önünde kalp masajı yaptılar. Ağladı yavrum. Çok şükür dedim ve bayıltılmışım o sırada. Küveze koydular ama organları dayanmadı oğlumun 4gün vefat etti

Oğlumun eşi aşağıdaydı ve spinal anestezi olduğum için herşeyi gördüm duydum. Sezeryan kesigini atarken doktor damarı kestim dedi.duydum. sonra bebeği çıkardılar kalbi yavaşlamıştı oksijeni kesildiği için gözlerimin önünde kalp masajı yaptılar. Ağladı yavrum. Çok şükür dedim ve bayıltılmışım o sırada. Küveze koydular ama organları dayanmadı oğlumun 4gün vefat etti
Cok büyük bi acı, Rabbim imtihan etmesin bi daha.
Canlı şahit olmasan vicdani davranıp diycekler miydi olanı sütüne kalmış.

soruldu mu Dr a sonrasinda bu?

Cok büyük bi acı, Rabbim imtihan etmesin bi daha.
Canlı şahit olmasan vicdani davranıp diycekler miydi olanı sütüne kalmış.

soruldu mu Dr a sonrasinda bu?
Zaten doktor inkar etti.eş kendi parçalandı dedi. Ama ben herşeyin farkındaydım. Şikayetçi oldum. Soruşturması sürüyor. Ama malesef ülkemizde bu konularla ilgili adalet yok.

Zaten doktor inkar etti.eş kendi parçalandı dedi. Ama ben herşeyin farkındaydım. Şikayetçi oldum. Soruşturması sürüyor. Ama malesef ülkemizde bu konularla ilgili adalet yok.
Ilahi adaletten kaçılamıyor.
Inkar olsa ne olur.

Canım ins cennette meleginle buluşursun🤲

Merhaba hanımlar
Evet ben bu ay yine hamile kaldım fakat yine kimyasal oldu 😔
Bugun kanama başladı
Peki bu kimyasalın önüne geçebilmek için ne yapmak lazım bende geçtiğimiz Ağustos’ta hamile kaldım 10. Haftada kalp durması yaşadım ondan sonrada kalamadım yine kalırsam ve yine aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum durun bunun için ne dedi

Peki bu kimyasalın önüne geçebilmek için ne yapmak lazım bende geçtiğimiz Ağustos’ta hamile kaldım 10. Haftada kalp durması yaşadım ondan sonrada kalamadım yine kalırsam ve yine aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum durun bunun için ne dedi
Henüz doktora gitmedim
Genetik test yapılması grekıyor
Bzım sperm testimizde yok
Ancak o sekılde anlasılır

Bal tarcin çörek otu kürü ne basladim bugun adetin 3. Günü ve normalden klomen kullaniyorum 5sinci gün baslicam hapa ikisi bir sorun olurmu acaba

X