Gebeliğe Hazırlık İleri yaş gebe kalmak isteyenler burda toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen öyle instagram doktorları bana hiç güven vermiyor

tamamen ticari çıkar güdüyorlar
önceleri öyle değildi ama tekrar kür göndereceğim diyor içim dışım takfiye oldu istemeyincede ne araıyor ne soruyorlar herkes ticarete dökmüş bıraktım artık hiçbişey kullanmicam allahın bir bildiği vardır diyorum

Merhaba hanımlar
Bende 2.çocuğu istıyorum. Yaş 38
11 yaşında Bi evladım var. İlki şak dıye olunca buda olur diye bu kadar zaman bekledik.
Geçen ay başladık çalışmalara. Gün aşırı ilişki yaşadık olmadı.
Bu ay ovulasyon la takip edeceğim
Bakalım rabbim bu ay nasip edecek mi?
Merhaba aynı sizin durumunuzdayım ilki hemen olunca spiral taktırdım 8 ay önce çıkartırdım ama hala hamile kalamadım sizin oldu mı merak ettim

Merhaba aynı sizin durumunuzdayım ilki hemen olunca spiral taktırdım 8 ay önce çıkartırdım ama hala hamile kalamadım sizin oldu mı merak ettim
Merhaba o mesajı ne zaman yazmışım acaba buyuk ıhtımal aralık ayında yazmışım, bebiş çalışmalarına başlamıştık ozamn
Bnım ogunden bu yana 3 kımyasalım oldu 2şer arayla 3 düşük yasadım

Şuan 11 haftalık hamıleyim, kndılıgınden oldu hepsi
Kan pıhtılaşmam var iğne kullanıyorum

Merhaba o mesajı ne zaman yazmışım acaba buyuk ıhtımal aralık ayında yazmışım, bebiş çalışmalarına başlamıştık ozamn

Şu an 39 oldunuz ozaman inşallah benim de olur hamilelerin duası kabul olur Muş benim için dua ederseniz çok sevinirim ☺️

Siz hangi aşamadasınız
Benim bir oğlum var 6 yaşında geçtiğimiz kasımda spralimi çıkarttırdım tabi hamile kalırım zaten diye üzerine düşmedim yani yok yumurtlama yok kürler vs sadece folik asit içiyorum uzun zamandır yani son 3 aydır ciddi ciddi deniyoruz ama sonuç yok yarın doktora gideceğim muhtemelen rahim filmi çekilecek inşallah bir şey çıkmaz bir evladımız daha olur bilsem çocuk 2 yaşındayken denerdim tekrar anne olmayı ama çalışıyorum araya pandemi girdi vs olmadı işte nasip şimdiye

Benim bir oğlum var 6 yaşında geçtiğimiz kasımda spralimi çıkarttırdım tabi hamile kalırım zaten diye üzerine düşmedim yani yok yumurtlama yok kürler vs sadece folik asit içiyorum uzun zamandır yani son 3 aydır ciddi ciddi deniyoruz ama sonuç yok yarın doktora gideceğim muhtemelen rahim filmi çekilecek inşallah bir şey çıkmaz bir evladımız daha olur bilsem çocuk 2 yaşındayken denerdim tekrar anne olmayı ama çalışıyorum araya pandemi girdi vs olmadı işte nasip şimdiye
Hayırlısıyla inşallah tez zamanda olsun

Tatlım ikili taramaya gircen mi

Bende ikili tarama testine girmedim fetal DNA testi yaptırdım canım aklında olsun çocuğun genlerine bakıyorlar. İkili tarama testi istatistik zaten
Bilıyorum cnm ama bn fetal dna istemıyorum
Bi durum çıkarsa moralım bozulur hamileliğimi zehır edemem cnm
Maddı anlamdada o parayı veremem

X