İleri yaş hamilelik planlayanlar ve tüp bebek tedavisi Hk.

Hanımlar, yazdıklarınızı okumak bana o kadar iyi geldi ki umut doldu içim. İnanın burası da olmasa derdimi anlatacak kimsem yok Ben multivitaminleri kendim araştırarak kullanıyorum, 3 ay eşim ve ben kullanacağız sonra doktora gideceğiz? Siz neler kullanıyordunuz?

Merhaba ben tüp bebek doktorumun söylediği vitamini kullanıyorum. Bioscience advanced plus. Sanırım transfer aşamasına kadar kullandıracak. Hakkınızda hayırlısı olsun. Umarım tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsınız

Bende aynı sizin gibi düşündüm ve eş paketı ve adendo aldım kimyasal gebelik oldu çok üzücü 2 hafta geçirdim bol sancılı bence biran önce tüp bebek yaptırın hatta burayada yazın bende düşünüyorum tüp bebek

Merhaba, geçmiş olsun. Sanırım Mfk Bizim için zaman kaybı oldu.
Tedavi için merkezlerle görüşmeye başladım. İçimden bir ses çözümü tüp bebek de bulacağımı söylüyor

Aret hocanın yumurta kalitesi için önerisi oldu mu?

Evet hapla tedavi olanların yumurtaları az oluyor ama en azından kaliteli. Çünkü doğal. İleri yaşta iğne yumurtayı yoruyor. Bende iğne ters tepti. Kaliteyi bozdu maalesef.
Canım kaliteyi bozduğunu nerden anladın?
Geçen sene bende de iğneli takip olmuş, olumsuz olmuştu.

Canım kaliteyi bozduğunu nerden anladın?
Geçen sene bende de iğneli takip olmuş, olumsuz olmuştu.
Benim 10 yumurtadan 3 tane kalınca doktorum. Yumruta kalitesizliği olduğunu söyledi. İğnenin bizim yaşımızdakilere yaramadığını, yumurtayı koşturduğunu ve kaliteyi bozduğunu söyledi. Çıkan yumurta sayınız ve elde ettiğiniz embriyo ile değerlendirip, doktorun bilgi vermemiş miydi canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…