Ilerlemeyen iliski

Adam seni sevmiyo sevse aldatmazdi degerde vermiyo ayrica ayrilmak icin izin almana gerek yok ne pasif bir karakter sizdeki ya biraz gururlu olun

Sen onu aldatsaydın ona karsı içinde demekki bişeyler eksik olurdu, baskasına cekildiğine göre di mi...o seni affetseydi gözünde küçülmez miydi artık değer verir miydin?

Merhaba arkadaslar .. ben okadar caresiz kaldim ki, size geldim. Umarim bana yardimci olabilirsiniz:KK43:
Eski sevgilimi geri hayatima aldim, beni aldatmasina ragmen .. Sevgim agir basti ve kendide cok sozler sarfetti. Nasil sozler hemde, nasil yeminler.. Bende inandim.. Sevgili olmadan once okadar tatliydi ki..
Ve ne yazik ki simdi goruyorum ki, beni elde etmenin verdigi rahatlik var uzerinde. Artik o sozleri duymuyorum. Benim icin hicbisey yapmiyo. Seni seviyorum demekten, opmekten ote gecmiyo. Ona guvenemedigimi, uzuldugumu soylemek istedigimde, artik dinlemiyo bile beni, bana tahamulu kalmadi. Ben hergun ayni seyleri soyluyomusum, evet dogru. Belki bi umut degisir biseyler diye hep soyluyorum. Alindigim biseyi paylasmak istedigimde, cocukluk yapiyosun, kavga ariyosun diyo. Ben caba gormek istiyorum. Gitmek istedigimde oylece izlemesini degil, kalmam icin cabalamasini istiyorum. Sevdigini sadece bana degil herkese gosterebilsin istiyorum.

Hep ben hicbisey yapmiyorum ki diyo, aldatmiyorum anlaminda. Ama bu bana yeterli degil. Sevilmek istiyorum, korkmadan. Guven istiyorum, emin olmak istiyorum ondan, sevgisinden, ayni seyleri yine yasatmayacagindan.

Cok tukendim, cok cabaladim.. cok sevgi gosterdim, cok sey yaptim.. ama hala kabul etmek istemiyo kendisini kotu hissetmemek icin heralde ya da gururdan bilmiyorum, hala ne yaptin ki benim icin diyebiliyo.. ( kendisi yaptiklarimin yarisini bile yapmadigi icin ) ne yapacagimi bilmiyorum, cok seviyorum ama artik harekete gecmemde lazim farkindayim.
Bu arada ozaman ayrilalim dedigimde de, izin vermiyo.

Gordugunuz gibi konusmak bi ise yaramiyo, nasil bi yol izleyebilirim. Ne onerirsiniz bana? Ne yapmaliyim?
yani olmuyorsa olmuyor demek ki zorlama. Nedir bu illa bu ilişkiyi olduracağım hırsı? Sal yani, aldatma aldatmamayı da geçmiş artık mesele, güvenmiyorsun, kendini huzurlu hissetmiyorsun. Güvenip huzurlu olmadığın bir ilişkiyi sürdürmek neden? Sal gitsin. Bu kızlardaki bu erkek bağımlılığını da anlayamıyorum

Yazık etme kendine aldatan adamla olmaz bir kez yaptı mı tekmeyi vurman gerekir. Sen bu kadar değersiz değilsin bu yaptığın ben değersizim diye bas bas bağırıyor

Şu sefil hayatı "ama çok seviyorum ne yapayım" gibi dar bir kalıba sığdırdıysanız, hiç boşuna şikayet etmeyin.
Tam olarak kendinize biçtiğiniz değeri görüyorsunuz şu anda.
"Ama ben bunları hak etmiyorum" diyorsanız, önce sizi hak etmediğini düşündüğünüz kişiden arının.
Sevgi nasıl bir şey derseniz, binlerce farklı tanım yapılabilir ama hiçbiri sizin yaşadığınız saçmalıkla örtüşmez.
Sevgi böyle bir şey değil.

Allah Allah zaten olması gerekeni lutüf gibi sunması garip. Yine terk edileceksin ben şuraya yazıyorum. Bu sefer bahane şu olacak. Ne yapsam yaranamıyorum, beni çok bunalttın. Ayağa kalk,uğurla ve kapıyı aç ki çıksın beyimiz.

X