İlerleyen yaşlarda tekrarlayan gebelik kayıpları

Sonuçları takip edip 2 3 ayda çıkabilir. Biz bebeği de genetiğe gönderdik bebekte trizomi 22 çıktı ama bizde bir genetik sorun yokmuş rastgele bir hataymış. Ayrıca bende pıhtılaşma çıktı şu an tekrar hamileyim kan sulandırıcı kullanıyorum. Birçok sebebi olabilir bağışıklık sorunu olabilir, progesteron hormonu yetersiz olabilir. Yaş dışında da araştırılacak şeyler var yani. Pıhtılaşma ve bağışıklığın testleri var
Canım trizomi 22 için sebep söyledi mi doktorun

Benim pıhtılaşma faktörüm var ama igne ve aspirin yetmedi bana benim 9 kaybım var benim bagısıklık sistemimde istemiyormuş bebegi o nedenle bagışıklık baskılayıcı kullanıyorum şu anda yani osterimki cd56 testinide yaptirın ama bunun icin sanırım ozele gitmeniz gerekiyor istenbuldaydınız arda lembet e gidip bu testide yaptirabilirsiniz bu testte 1 hafta da cikiyor hani herseyi garantilemek adına
bebekedi bebekedi senin dokuda cd56 kaç çıktı canım?

Ay masAllah subhanAllah 🧿 benimde CD 56 138 testi yapıldı kronik enfeksiyon çıktı %2 56 çıkmadı benim

Size ne tedavi uyguladılar birde önceki kayıplariniz kaç haftalık idi bana abdominal serkilaj da atıldı daha yeni

Ay masAllah subhanAllah 🧿 benimde CD 56 138 testi yapıldı kronik enfeksiyon çıktı %2 56 çıkmadı benim
Size ne tedavi uyguladılar birde önceki kayıplariniz kaç haftalık idi bana abdominal serkilaj da atıldı daha yeni
Geneli 8 haftalikti 1 sefer 15 haftaya kadar geldik o da evde dustu ellerime.. ama cok sukir aldim kucağıma artık rabbim size de nasip etsin insallah benim tedavim oksapar 0.4 aspirin 150.mg deltecortril 5 mg ımom vitamin 24 haftaya kadar pruluton yarım doz haftada 1 ve nerdeyse doguma aldar da pregestan 200 sabah aksam fitil olarak tedavim buydu

Geneli 8 haftalikti 1 sefer 15 haftaya kadar geldik o da evde dustu ellerime.. ama cok sukir aldim kucağıma artık rabbim size de nasip etsin insallah benim tedavim oksapar 0.4 aspirin 150.mg deltecortril 5 mg ımom vitamin 24 haftaya kadar pruluton yarım doz haftada 1 ve nerdeyse doguma aldar da pregestan 200 sabah aksam fitil olarak tedavim buydu
Benim tedavim de bu şekilde öngörüldü. Çok umutlamdim ama bir yıl oldu hamile kalamadım. Nasip olmayınca olmuyor demekki

Merhaba, 40 yaşındayım. Çocuğum yok. İlk hamileligimi Ekim 2021 de 7,5 haftalık kalp atışı durması nedeniyle, ikinci gebeliğimi Mart 2022 6+1 de gelişim durduğu için kaybettim. Doktorlar yaşa bağlı olarak sağlıksız döllenme olabileceğini söylüyor. Benzer durumu yaşayıp sonrasında çocuk sahibi olan var mı? Bana yol göstermenizi rica ediyorum
Geçmiş olsun öncelikle. Ben 42 yaşında 4 çoçuğumu doğudum yani 41 hamile kaldım 4 .çoçuğumdan önce düşüğüm oldu sizingibi. Kalp atışı yoktu kürtaj oldum dr kimseye sormadım düşükten iki ay sonra kendimi hazır hissedince tekrar istedik çok şükür şimdi 5 yaşında oğlum Allah isteyen herkese nasib etsin.

Onların beynine islemesine izin verme sen hep olucak gözû ile bak birazda gercekten psikolojiyi toparlamak gerekiyor abiniz toparladımı nasıl oldu
Abim hâlâ hastanede tedavi görüyor. Onun süreci uzun ve yorucu. Çok yiprandik. En çok da bu stresler beni mahvetti. Defalarca tekrar tekrar yoğun bakıma alındı. Hergun bir korku ve kaosla geçiyor.

Geçmiş olsun öncelikle. Ben 42 yaşında 4 çoçuğumu doğudum yani 41 hamile kaldım 4 .çoçuğumdan önce düşüğüm oldu sizingibi. Kalp atışı yoktu kürtaj oldum dr kimseye sormadım düşükten iki ay sonra kendimi hazır hissedince tekrar istedik çok şükür şimdi 5 yaşında oğlum Allah isteyen herkese nasib etsin.
Çok sağolun. Ne güzel darısı başıma.
Allah çocuklariniza sağlıklı güzel bir ömür versin

X