İlerleyen yaşlarda tekrarlayan gebelik kayıpları

Onların beynine islemesine izin verme sen hep olucak gözû ile bak birazda gercekten psikolojiyi toparlamak gerekiyor abiniz toparladımı nasıl oldu
Ben artık çocuğumun olma ihtimalini sildim kafamdan. Sadece herşeyi yaptım demek için yapıyorum. Yaşım var çünkü

Abim hâlâ hastanede tedavi görüyor. Onun süreci uzun ve yorucu. Çok yiprandik. En çok da bu stresler beni mahvetti. Defalarca tekrar tekrar yoğun bakıma alındı. Hergun bir korku ve kaosla geçiyor.
Rabbim önce abinizin yardımcısı olsun sonra size sabır versin sifa versin büyük Allahım tüm hastalara zor bi durum ama sizin en azindan bi süre kafanızı bosaltmanız lazım söylemek çok kolay anlayabiliyorum sizi ama yapmalısınız bu işin yaşla falan bi alakası yok hamile kaldınız daha önce kafanıza bunu yerlestirmesinler

Rabbim önce abinizin yardımcısı olsun sonra size sabır versin sifa versin büyük Allahım tüm hastalara zor bi durum ama sizin en azindan bi süre kafanızı bosaltmanız lazım söylemek çok kolay anlayabiliyorum sizi ama yapmalısınız bu işin yaşla falan bi alakası yok hamile kaldınız daha önce kafanıza bunu yerlestirmesinler
Amin çok sağol canım Allah tüm hastalara şifa versin.
Ben önümüzdeki ay kısmetse tüp bebek tedavisine başlıyorum. Bı de böyle demeyelim dedik. Kafam bu şartlarda biraz Zor rahatlar o yüzden artık doğal yolla denemicem. Bı tane doktor bile bekle demiyor. Devlet hastanesi doktorları bile tüp bebek yap diyor. Mecbur baslicam. Hakkımda hayırlısı. Zaten olmama ihtimali ni kabullendim

Amin çok sağol canım Allah tüm hastalara şifa versin.
Ben önümüzdeki ay kısmetse tüp bebek tedavisine başlıyorum. Bı de böyle demeyelim dedik. Kafam bu şartlarda biraz Zor rahatlar o yüzden artık doğal yolla denemicem. Bı tane doktor bile bekle demiyor. Devlet hastanesi doktorları bile tüp bebek yap diyor. Mecbur baslicam. Hakkımda hayırlısı. Zaten olmama ihtimali ni kabullendim
Umutsuz olma rabbim büyük ona bırak kabullendik deme nasip de her an nasip de Allah seninde mutluluğunu vericektir insallah

Evet. Bı sorun yok. Yaş kaynakli gebelik oluşmuyor diyorlar
42 yasindayim bana da böyle soyluyordu doktorlar. 5 defa tüp bebek yaptirdim.4. tedavide pozitif oldu ama kalbi durdu.Pihtilasma testi yaptırdım ve kanda pıhtılaşma bozuklugu çıktı.Kurtajdan sonra yumurta geliştirici ilaçlar kullandim.Biosteron ,B12, D vitamini qemzimq10,balık yağı ve folik asit kullandım yürüyüş yaptım.1 ay kullandım tüp bebek yapıldı ama negatif oldu.Sonra regli oldum ama o sırada vitaminleri kullanmaya devam ettim.transferden sonraki ay kendiliğinden hamilelik oluştu.suanda henüz çok küçük 6 haftalik ama kendiliğinden olmasi da umut verici.Vitaminleri en az 3 ay kullanmak gerekiyormuş.Ben acele edip hemen tedaviye başlamıştım. Kim ne derse desin duymamazlıktan gelin.O kadar moralimi bozdular ki artık vazgecmistim. Siz vazgeçmeyin hemen harekete geçin vitaminlere ve yürüyüşlere başlayın ve olacağına inanin

42 yasindayim bana da böyle soyluyordu doktorlar. 5 defa tüp bebek yaptirdim.4. tedavide pozitif oldu ama kalbi durdu.Pihtilasma testi yaptırdım ve kanda pıhtılaşma bozuklugu çıktı.Kurtajdan sonra yumurta geliştirici ilaçlar kullandim.Biosteron ,B12, D vitamini qemzimq10,balık yağı ve folik asit kullandım yürüyüş yaptım.1 ay kullandım tüp bebek yapıldı ama negatif oldu.Sonra regli oldum ama o sırada vitaminleri kullanmaya devam ettim.transferden sonraki ay kendiliğinden hamilelik oluştu.suanda henüz çok küçük 6 haftalik ama kendiliğinden olmasi da umut verici.Vitaminleri en az 3 ay kullanmak gerekiyormuş.Ben acele edip hemen tedaviye başlamıştım. Kim ne derse desin duymamazlıktan gelin.O kadar moralimi bozdular ki artık vazgecmistim. Siz vazgeçmeyin hemen harekete geçin vitaminlere ve yürüyüşlere başlayın ve olacağına inanin
Rabbim tamamına erdirsin inşallah sağ salim alın kucağınıza

Ne güzel yazmışsınız. Böyle umut veren mesajlara o kadar çok ihtiyacımız varki. Doktorlar dan tutunda çevredeki insanlar a kadar yaş ilerledikçe çok moral bozuyorlar.
Aslında ben ikinci düşük sonrasi yaklaşık bir yıl doğal yolla denedim. Mfk takviyelerini kullandım ve başka ilaçlarla da . Bir türlü olmadı. Mecbur tedaviye başladım ama yine olmadı. Sağlıklı embiyoyu bulamadık bu denem de. Ama ben tekrar takviyelere ve yürüyüşlere başladım. Kim bilir belki doğal yolla hamile kalırım. Şu an bile reglim yaklaştı. Umutla pozitif i bekliyorum. Belki olur🙏🥰♥️

Ne güzel yazmışsınız. Böyle umut veren mesajlara o kadar çok ihtiyacımız varki. Doktorlar dan tutunda çevredeki insanlar a kadar yaş ilerledikçe çok moral bozuyorlar.
Aslında ben ikinci düşük sonrasi yaklaşık bir yıl doğal yolla denedim. Mfk takviyelerini kullandım ve başka ilaçlarla da . Bir türlü olmadı. Mecbur tedaviye başladım ama yine olmadı. Sağlıklı embiyoyu bulamadık bu denem de. Ama ben tekrar takviyelere ve yürüyüşlere başladım. Kim bilir belki doğal yolla hamile kalırım. Şu an bile reglim yaklaştı. Umutla pozitif i bekliyorum. Belki olur🙏🥰♥️
Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bi hamilelik geçirmeni nasip etsin hayırlı bi evladın olur bütün bunları unutursun inşallah, ♥️🥀

Hiç kaybetme umudunu ve geç evlendim.2 yıl her reglide onlarca test yaptım silik çizgi bile görmedim.5 olumsuz tedavi sinirlerim bozuldu 15 Kg aldım.Mfk takviyeleriyle bir ara ilgilendim ama guvenmedim ona.Sonrasinda daha istikrarlı bir program yaptım.Vitaminler, spor ve moral.Esimde keçi boynuzu pekmezi tüketti. Instagram'da dr.havva Çuhadaroğlu var konuşmalarını dinle istersen.Uzun bir listesi var bunları yapmadan bana gelmeyin diyor.Hepsini yapamadım tabi ama yumurta kalitesi için biosteron qemzimq10,melotonin.birde çok önemli lipozon resveretrol kullandım.Vucut aylar içinde mutlaka kaliteli bir embriyo üretiyor onu yakalamak lazım.Demekki tedavi sırasında kalitelisini denk gelemedim diyorum.Durum bu arkadaşım ben daha yolun çok başındayım ama en azından yola çıktım diye düşünüyorum.İnsallah senin de böyle mesajına okuyacağız Allah'ın izniyle.

Merhaba ben :)

Yas la alakasi yok olmayinca veya bazi hormonlarla alakali doktorlar en basitin arkasina siginiyor hemen. 2 defa kalp durmasi sonrasi immunat markasimin civanpercemi hayit biberiye karisimini kullandim. Pko vardi birde kahverengi regl
Sonuç ne oldu bunları hamilelik öncesimi kullandınız

İste bazen bagışıklığın bu kadar koruması bize dert oluyor 🤭 bende cocukken cok hasta olurdum sonra hic olmamaya başladım nasıl guclendiyse bagısıklık cok nadir hasta olurum simdi herseye savas acıyor
Merhaba! Merak ettim sonucunuz ne oldu bende cumartesi 8.bebeğin kalp atışının durduğunu öğrendim hepsi kendiliğinden gebelikti sebeb bulamıyorlar her ihtimale karşın hepsinde kan sulandırıcı kullandım .3 sene bülent tıraşta tedavi gördüm ngsli tüp bebek 3 kez transfer oldum tutmadı şuan ne yapacağımı şaşırdım doktorumuda değiştircem ne yapmam gerekiyor hiç fikrim yok

Merhaba! Merak ettim sonucunuz ne oldu bende cumartesi 8.bebeğin kalp atışının durduğunu öğrendim hepsi kendiliğinden gebelikti sebeb bulamıyorlar her ihtimale karşın hepsinde kan sulandırıcı kullandım .3 sene bülent tıraşta tedavi gördüm ngsli tüp bebek 3 kez transfer oldum tutmadı şuan ne yapacağımı şaşırdım doktorumuda değiştircem ne yapmam gerekiyor hiç fikrim yok
Prednol kullandınız mı

Bağışıklık baskılayıcı vücut bebeği yabancı görmesin diye gebe kalır kalmaz başladım dozu azaltarak 8. Haftalığa kadar içtim
Tüp bebek transfer zamanı paragraf vermişlerdi onun gibi bişi galiba tekrar istedim normal gebelikte vermiyoruz demişlerdi

Bağışıklık baskılayıcı vücut bebeği yabancı görmesin diye gebe kalır kalmaz başladım dozu azaltarak 8. Haftalığa kadar içtim
Hayır normal gebelik diyip bülent tıraş hiç muane bile etmedi üstelikte kaç yıllık yanında tedavi gören hastasıydım

X