İlgisini belli eden arkadaş modeli

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.365
13.694
Vallaha her seyimi buraya anlatıyorum ama inanın böyle kız arkadaşım yok akıl danışayım 🤦
Arkadaş ortamında tanıştığım biri var. Onunda büyük köpeği olduğu için köpekleri beraber gezdiriyorduk ara sıra takılıyorduk bir de komşum bir bina ötemde oturuyor. Arabası olduğu için pikniğe falan gidiyorduk beraber köpekleri alıp daha yeni samimi olduk. Eski sevgili muhabbetleri falan konuşuluyordu gülüyorduk. Neyse bugün bana şu an görüştüğün biri var mı dedi. Var dedim. Bana ilgisi olduğunu ve bunu duyunca garip olduğunu söyledi. Görüştüğün biri varsa benim için sadece köpeği olan bir komsudan ibaret olursun dedi. Bende ona kibarca durumu anlattım ve bu muhabbetlere girmek istemediğimi söyledim. Arkadaşım tipsiz biri değil iyi de biri yardımsever, anlayışlı,eğlenceli ama karı kız düşkünü. Benim en yakın arkadaşıma yürümüştü baya mesajlar falan atiyordu oradan biliyorum ama hiç söylemedim beni ilgilendirmez diye. Anlattığım durumdan ötürü de aramızda bir şey olmasını istemiyorum. Yani kısaca karı kız muhabbeti yapicam diye arkadaşlığımızı bozdu durduk yere. Ama ben çok üzüldüm çünkü burada büyük köpek besleyen benimkinin arkadaşlık yapabileceği tek o var bende mutlu oluyordum iyi geliyordu sohbet muhabbet anlasiyorduk. Eee evlerimiz de çok yakın acil durumlarda bulunmaz nimet yani bu açıdan düşününce. Ben bu kişiyle iletisimimi koparmak kesmek istemiyorum ama şimdi iletişime devam edersem de kendimi istemedigim bir durum içinde bulur muyum endişesi var. Acaba aradan birkaç hafta geçince yazsam mi kopekleri çıkartalım gibisinden ya da beklesem o yazar mı ? Kafamda deli sorular...

Arkadaşlığa devam etmeniz etik değil bence. Siz devam etmek istiyorsunuz diye o şekilde yorum yapayım.
Konusu açılırsa konuşursunuz. Zaten kendinizi uygun bir dille ifade etmişsiniz. Artık bırakın o yazsın, arasın. Yoksa fikir değiştirdiğinizi zannedebilir. Böyle avcı erkeklerde yapılan her olumlu davranışı "yeşil ışık yakmışsınız" gibi bir anlam çıkarma durumu olabiliyor.
İlk o yazarsa ve sonra tekrar bu konuyu açarsa sizin sınır çizmeniz daha kolay olur diye düşünüyorum. Bence adımı ondan bekleyin arkadaşlığa devam konusunda.

Erkekler sürekli bir şeyleri yanlış anlama konusunda uzmanlar maalesef. Kendinizi geri çekmelisiniz. Bu daha sağlıklı bir davranış olur.

erkeklerin bu her şeyi yanlış anlamaları, "bana güldü, ilgisi var kesin" diye düşünmeleri yüzünden karşı cinsle normal arkadaşlık kurmuyorum ben artık. olan düzgün karşı cinsleri evlendirdik zaten görüşemez olduk. bundan sonra karşı cinsten arkadaş da hiç lazım değil. sen de boşver.

Bence sende hoslaniyorsyn kusura bakma.
Köpek için falan bahane geldi.
Daha önce arkadaşına yürümüş adam bide.
Ben olsam muhattap olmam.

Onla sohbeti kesmek istesen buraya sorma gereği bile duymazdın. Demek ki sen de sohbeti kesmek istemiyorsun. Ne köy olur ne kasaba

seni arabasıyla boşunamı pikniklere götürsün bulunmaz nimet senin için ilgi göstersin ama sevgili olmayalım sen sevgili olmayalım ama imkanlarından bende faydalanayım diye düşünüyorsun inllah senin bu tavrına uyanmıştır

Cidden bulunduğunuz yerdeki ender köpek besleyen kişilerden biri değilsiniz. Her derdinizi köpeğe bağlayacak bir şey çıkıyor 😄
Köpek gezdirmekse derdiniz Facebook gruplarından bulabilirsiniz birilerini, veterinerinden bulabilirsiniz.

Vallaha her seyimi buraya anlatıyorum ama inanın böyle kız arkadaşım yok akıl danışayım 🤦
Arkadaş ortamında tanıştığım biri var. Onunda büyük köpeği olduğu için köpekleri beraber gezdiriyorduk ara sıra takılıyorduk bir de komşum bir bina ötemde oturuyor. Arabası olduğu için pikniğe falan gidiyorduk beraber köpekleri alıp daha yeni samimi olduk. Eski sevgili muhabbetleri falan konuşuluyordu gülüyorduk. Neyse bugün bana şu an görüştüğün biri var mı dedi. Var dedim. Bana ilgisi olduğunu ve bunu duyunca garip olduğunu söyledi. Görüştüğün biri varsa benim için sadece köpeği olan bir komsudan ibaret olursun dedi. Bende ona kibarca durumu anlattım ve bu muhabbetlere girmek istemediğimi söyledim. Arkadaşım tipsiz biri değil iyi de biri yardımsever, anlayışlı,eğlenceli ama karı kız düşkünü. Benim en yakın arkadaşıma yürümüştü baya mesajlar falan atiyordu oradan biliyorum ama hiç söylemedim beni ilgilendirmez diye. Anlattığım durumdan ötürü de aramızda bir şey olmasını istemiyorum. Yani kısaca karı kız muhabbeti yapicam diye arkadaşlığımızı bozdu durduk yere. Ama ben çok üzüldüm çünkü burada büyük köpek besleyen benimkinin arkadaşlık yapabileceği tek o var bende mutlu oluyordum iyi geliyordu sohbet muhabbet anlasiyorduk. Eee evlerimiz de çok yakın acil durumlarda bulunmaz nimet yani bu açıdan düşününce. Ben bu kişiyle iletisimimi koparmak kesmek istemiyorum ama şimdi iletişime devam edersem de kendimi istemedigim bir durum içinde bulur muyum endişesi var. Acaba aradan birkaç hafta geçince yazsam mi kopekleri çıkartalım gibisinden ya da beklesem o yazar mı ? Kafamda deli sorular...
Erkekler ilgi duymadıkları kadın için bir şey yapmazlar pek. Ekmek çıkmayacağını emin olduysa başka kapıya gider.

X