İlişki için erken diyen ıssız adam tribi

Öpüşüp koklasmaya erken değil ama sevgililik için erken öylemi :işsiz: niye sorguluyorsun arkana bakmadan kaç ne aradığı belli işte

Eski sevgilisini düşündüğünü sanmıyorum. Şimdiki erkeklerin yüzde 90'nı bu kafada zaten. Hemen hemen her kadının hayatında olmuştur böyle beyinsizler. Adamın niyeti belli. Bunu açıkçada söylemiş zaten. Lütfen bu adamla konuşmaya devam etme eğer niyetin ciddi bir ilişkiyse.

Bu adama ilgi göstermeyin tamam diyin ve kendinizi geri çekin. Sevgililik konusunu açmayın. Mesaj attığında sıradan cevap verin . Asla iltifat etmeyin ve her daim mutlu gözükün. Bunları yaparsanız peşinizden koşacağını düşünüyorum. Şuan alternatifleri de değerlendireyim kafasında ama siz eşsiz birisiniz. Bunu gösterin bence

neee :O
sevgili değiliz ama öpüsuoruz muuu ?
neyse beni ilgilendrmez burasi
sadece kendini biraz özlet. Her ulasmak istediğinde ulasamasin yani. Zoru oyna

Adama bak yahu öpüp koklayacak ama ilişkinin adını koymayacakmış.
Bu tarz erkeklerden ne kadar çok türedi günümüzde, amaçları belli..
Aranıza mesafe koyun hatta tamamen bitirin bu belirsiz ilişkiyi
Ha ama been takmam, friends with benefits olaylarına açığım diyorsan devam edin, çünkü adam o kafada belli ki..

Ben biraz açık olacağım open relationship ve friends with benefits tarzı iliskilere hic karsı olmadım yasadım da saygı dürüstlük içinde. Acık acık söylenildiginde niyetler belli edildiginde her sey yasanır. Dürüstlük cok önemli. Fakat lakin sizin durumunuz cok farklı ve anlamsız geldi.
Adam cok dengesiz ne dedigini ne istedigini bilmiyor. Evet 4 ay önce bitmis iliskisi bunu acıkca söylemiş ama mesele bu degil. Mesele size söyledikleri. Flört evresinde manit diyip ve sevgili konusunu açtıktan sonra size verdigi cevaplar dengesizligini gösteriyor.
Bir erkek uzun bir iliskiden cıktıysa (ki 4 ay kısa bir evre) anında uzaklaşın. Erkeklerin ruhsal kafaları kolay kolay unutmaz özellikle cok sevmiş ve aşık olmuşsa.

Benim fikrim hic bozuntuya vermemeniz olacaktır. Hic kafanıza takmayın agır ve cool gidin. Her istedigine tamam, olur demeyin. Kendinizi geri çekin hicbir sosyal medyadan silmeyin paylasımlar yapın. “Dünya senim etrafında mı dönüyor” havası verin. O zaten bu degisiklikleri görünce pesinizden gelecektir. Sonra belirtirsiniz “böyle bi düsüncem yok senin aklın hala orda mı” dersiniz.

Kaç arkana bile bakmadan. Sakın taktik alıp bu adamı ilişkiye ikna etme. Kimse istemiyor böyle adamları. Dünyanın en yakışıklı zengin adamı olsa ilişki istemeden seni kullansa vazgeç, dağdaki çoban olsa ilişki isteyen git çobanla çık. O kadar söylüyüm az gururlu ol vazgeç bu pislikten

Alsin kuyrugunu iki bacaginin arasina sikistirip gitsin. Siz de hic bir aramasina, mesajina cevap vermeyin. "ghost" olun ,hayalet olun, toz olun onun bencil dunyasindan. Biriniz bunu yapin da icim sogusun ya......

Böyle adamlara ters psikoloji yapmak lazım. Öyle mi dedi hemen bence de zaten ilişki için ben de emin değilim takılalım duruma bakalım falan deyip bi kaç kere ekseydiniz anlardınız gerçek niyetini. İyice arsızlaşıldı artık ye iç gez dolaş öpüş koklaş iş ad koymaya gelince üç buçuk. Yerler böyle ıssız adamlığı.

Kızlar merhaba.
Biriyle flörtleşiyorum. Her şey mükemmel gidiyordu. Zaten sevgili gibiydik. Tüm gün birlikteyiz, başka hiç kimseyle konuşmadığını biliyorum, biraz yakınlaşma da oluyor (öpüşmek gibi)
Kendisine dün yemek ısmarladım. "Manite bak be karnımı da doyurdu" falan dedi. Ben de aa demek sen benim manitimsin.. falan deyip güldüm. Sonra akşam eve geçince mesajda gülüp eğlenirken bu sevgililik olayını konuşalım artık vs dedi
Bugün konusunu açtım çünkü isim koymak istediğini sandım ve bana zaman istediğini söyleyince dumur oldum zira ondan öyle bir beklentim yoktu o konuşalım diyinceye dek
Sevgililik ciddi bir şeymiş, zaten kendisi sevgilisi varmış gibi davranıyormuş fakat "ailesine arkadaşlarına ve sosyal medyaya ilan etmek için" çok erkenmiş. Elbette benimle sevgili olmayı çok istiyormuş bla bla bla
Ben de benimle foto paylaşsın beni ailesiyle tanıştırsın gibi bir beklentim olmadığını söyledim
Sonra biraz deşince uzun bi ilişkisi biteli 4 ay olduğunu öğrenip çıldırdım
Sizce bu adam benimle gönül mü eyliyor? Yahut yarabandı görevi mi atfedildi şahsıma?
Derdi ne?
Nasıl tepki vermeliyim bilmiyorum....
Hi muhatap olmayın, ii eğlenelim, gezelim, tozlım ama aramızd kalsın deseniz balklama arlıycak. Bir insan neden böyle bir şeyi ilan etmek istemez? ya daha iisi çıkarsa diye. O yüzden arkanıza bile bakmadan kaçın. Öküz adam.

Eski sevgilisinden hala medet umar bir tavırda gördüm sanki.

Yani ya geri dönerse. Sen sevgilisisi değilsin e tamam o zaman olur. İnternette paylaşıp eski kızın önünü kapatmakta istemiyor. Sizde o arada tamponsunuz gelmezse sizinle iyileşecek gelirse yarası geçecek.

sevgililik beklentim yok değil elbette var. sadece bu konuyu konuşmak gibi bir beklentim yoktu
yani o yöne evrildiğimiz için adım adım (öpüşmek, hitap şeklinin değişmesi vs) sandım ki adını oturup konuşup koymayacağız , kendiliğinden bi bakmışız sevgiliyiz
adam resmen set koydu sevgili mevgili değiliz diye
Cok degisikk ya. Hadi bu kadar yakinlasma olmasa adam hakli dicem agirdan aliyor tanisma surecini uzatmak istiyor dicem ama resmen sevgili gibi davranip sevgili degiliz ne demekk. Onceki iliskisinden sonra direkt sevgililik olaylarina girmekten korkuyor olabilir beraber vakit gecirmek iyi guzel ama tabi sevgililik her zaman gulluk gulistanlik degil kavgasi olur kiskancligi olur tribi olur bunlari da dusunuyor bence sorunlardan kaciyor

X