İlişki sonrası vajinal kanama yaşayanlar var mı? Ya da konu hakkında bilgisi olanlar.

kelebek3333 kelebek3333 doktora gittin mi acaba merak ettim ? Benimde başıma bu ay böle bişi geldi ama tekrarlanırsa bende gideceğim bende bi kafama takmış durumdayım
Gittim dün, enfeksiyon var,o sebepten yara oluşmuş dedi, fitil ve prebiyotik hap verdi onları kullanmama rağmen aynı şey olursa geçmezse tekrar geliceksin dedi bakalım.

Sağolun,size de geçmiş olsun, ben gittim enfeksiyona bağlı yara oluşmuş dedi 1 haftalık fitil ve prebiyotik hap verdi sabah akşam kullanmam için, bunlara rağmen geçmezse tekrar gel dedi.

Merhaba kızlar, 7 ay önce normal doğum yaptım. Hamilelik öncesi reglim hep düzenliydi 28 gün de bir gelirdi. Doğumda da kırkımdan sonra iki ay falan yine aynı süre de geldi.

Fakat daha sonrası gecike gecike geldi hep emzirme den kaynaklıdır normaldir diye düşündüm ilk 30 gün sonra 31 32 derken 35 gün oldu bu ay gelen giden yok. Akıntım normal di fakat son günler de yaklaşık 2 haftadır 4 kez falan adet oldum zannedecek kadar fazla ve birden geldi.
İki aydır da cinsel ilişki sonrası lekelenme oluyor. 2 ay içerisin de 4 5 kez tekrarlamıştır.. ilk kanama şeklinde az miktar daha sonra lekelenme şeklinde yarım gün 1 gün sürüyor. İlkin de acaba ilişki pozisyonu kaynaklı vs olabilir mi diye önemsemedim,ikinci üçüncü derken artık çok rahatsız olmaya başladım pazartesiye randevu aldım doktora gideceğim, fakat korkuyorum başına böyle bişey gelen var mı, sebebi ne olabilir merak ediyorum.
Bu arada gebelik yok korunuyoruz test vs de yaptım negatif.
Canım gittin mi doktora ne dedi bende de buna benzer bişey var

X