İlişkide yada flörtte şu insandan asla olmaz dediğiniz tiplerin özelleri nelerdi ?

Ben kürt istemiyorum okumus olsun ve yakisikli olsun. Capkin olmasin. Ve romantik olsun isterim :)
Senin için sadece olması değil miydi ilk kriter. Ayıp ama böyle ırkçı bir yaklaşım oldu mu şimdi Rainyy'cim?
Ben şimdi hata mı ettim eş seçimimde diyorsun?

Üstten konuşan, küçümseyen, burnu düşse eğilip almayacak tiplerden uzak durun…

Aman alt tarafı… diye cümle çok kuruyorsa,
Ben her halimle 10 numarayım
Peşimde kızlar kuyruk,
Bak güzelim ben kimsenin peşinden koşmadım, ta ki seni görünceye kadar… gibi boyundan büyük laflar ediyorsa kaçınn…

Haa bir de ilk görüşme önemli
Özensiz, ütüsüz, gelişigüzel giyinip geldiyse cıksss

Parasından pulundan mal varlığından bahsediyorsa
Övünüyorsa , Benim için bitmiştir

Tarif eşittir ex nişanlım

Büyük ihtimalle diğer cevap verenler kekoluktan veya genel birtakım davranışlardan falan bahsetmişlerdir diye düşünüyorum ama yine de, ben de, benim için çok önemli olan birkaç davranışı sizinle paylaşmak istedim. Başkaları yanında bana nasıl davrandığı ve benim yanımda başkalarına nasıl davrandığı. Mesela insanların içinde, komedi olsun diye aşağılama vs. varsa bu benim için kırmızı çizgidir. Veya bir yerde otururken garsona vs. nasıl davranıyor, bunlar benim için mühimdir. Bir de, herhangi bir konuda tartışınca, bunları başkalarına anlatması veya sürekli olarak hatalarını yüzüne vurarak 'bak sen böyle yaptın, çünkü bak sen böylesin' tarzı cümleler kurması. Son olarak, kendisine saygı&sevgi duyması meselesi. Kendisine değer vermeyen insan bana hiç değer vermez. Deneyimledim ve yaşadım. Asla kaldıramam. Aslında bunlar gibi daha çok var ama bunları gerçekten kaldıramıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…