Gebeliğe Hazırlık İlişkiden kaç gün sonra gebelik için kan tahlili yapılmalı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

pekdem1r44

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2021
41
12
29
Kızlar merhaba, yumurtlama testiyle birlikte gebelik planlamaya başladım yumurtlama günüö regliden 3 gün sonra başladı 3 gün içindede çatlama oldu ve bir haftayı ful değerlendirdik. Yumurtlamam regliden hemn sonra olduğun için heyecanım daha çok arttı reglime daha 10 gün var bhcg testi yapsam kanda çıkar mı ? Döllenme olmuş mudur yada tutunma denilen olay bitiminde mi bhcg yükseliyor. Nette bi ton sey var kafam çok karışık.? ;(

Kızlar merhaba, yumurtlama testiyle birlikte gebelik planlamaya başladım yumurtlama günüö regliden 3 gün sonra başladı 3 gün içindede çatlama oldu ve bir haftayı ful değerlendirdik. Yumurtlamam regliden hemn sonra olduğun için heyecanım daha çok arttı reglime daha 10 gün var bhcg testi yapsam kanda çıkar mı ? Döllenme olmuş mudur yada tutunma denilen olay bitiminde mi bhcg yükseliyor. Nette bi ton sey var kafam çok karışık.? ;(
Bende aynı durumda sayılırım, yumurtlamadan sonra 17İnci gun test yaparsan net çıkıyormuş,bende bu ay adetin 7.gunu yumurtlama oldu onceki ayda kimyasal dan dolayı adet ileri attı ne zaman test yapıcam🤷 adete benim hesabıma göre bir hafta var,ama yumurtlamadan sayarsak bugün 19.gun hala test yapmaya cesaretim yok hayırlısı olsun inşallah 🙏🌺

Bende aynı durumda sayılırım, yumurtlamadan sonra 17İnci gun test yaparsan net çıkıyormuş,bende bu ay adetin 7.gunu yumurtlama oldu onceki ayda kimyasal dan dolayı adet ileri attı ne zaman test yapıcam🤷 adete benim hesabıma göre bir hafta var,ama yumurtlamadan sayarsak bugün 19.gun hala test yapmaya cesaretim yok hayırlısı olsun inşallah 🙏🌺
Nasıl durabildin bu kadar baksana ben çatlıyorum meraktan 😄

Kızlar merhaba, yumurtlama testiyle birlikte gebelik planlamaya başladım yumurtlama günüö regliden 3 gün sonra başladı 3 gün içindede çatlama oldu ve bir haftayı ful değerlendirdik. Yumurtlamam regliden hemn sonra olduğun için heyecanım daha çok arttı reglime daha 10 gün var bhcg testi yapsam kanda çıkar mı ? Döllenme olmuş mudur yada tutunma denilen olay bitiminde mi bhcg yükseliyor. Nette bi ton sey var kafam çok karışık.?
Bebek 7 günde Rahime yerleşir 10-11 günde kanda belli olur diye biliyorum . Standart kaset testlerde adet gecikmeden çıkmıyor

Bebek 7 günde Rahime yerleşir 10-11 günde kanda belli olur diye biliyorum . Standart kaset testlerde adet gecikmeden çıkmıyor
dün başka bir tahlil için kan vermeye gitmişken bethcg de vereyim dedim sonuç 1 çıktı :) umudumu kesmeli miyim reglime daha 10 gün var.?

Benim gebelik yokken beta değerim 0,01 di bence siz adetinizin gecikmesini bekleyin yükselme ihtimali var
inşallah :) ama hormon ilacı kullanıyorum onunda yükseltme ihtimali varmış bakalım kısmet artık bi bekleyebilsem herşey olacağına varacakda ben meraktan çatlıyorum .

X