Gebeliğe Hazırlık İlişkiden kaç gün sonra gebelik için kan tahlili yapılmalı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

pekdem1r44

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2021
41
12
29
Kızlar merhaba, yumurtlama testiyle birlikte gebelik planlamaya başladım yumurtlama günüö regliden 3 gün sonra başladı 3 gün içindede çatlama oldu ve bir haftayı ful değerlendirdik. Yumurtlamam regliden hemn sonra olduğun için heyecanım daha çok arttı reglime daha 10 gün var bhcg testi yapsam kanda çıkar mı ? Döllenme olmuş mudur yada tutunma denilen olay bitiminde mi bhcg yükseliyor. Nette bi ton sey var kafam çok karışık.? ;(

Bende aynı durumda sayılırım, yumurtlamadan sonra 17İnci gun test yaparsan net çıkıyormuş,bende bu ay adetin 7.gunu yumurtlama oldu onceki ayda kimyasal dan dolayı adet ileri attı ne zaman test yapıcam adete benim hesabıma göre bir hafta var,ama yumurtlamadan sayarsak bugün 19.gun hala test yapmaya cesaretim yok hayırlısı olsun inşallah

Hormon tedavisi görüyorum reglimde düzenli değil telefondaki programa göre 10 gün sonra diyor ama emin değilim

Nasıl durabildin bu kadar baksana ben çatlıyorum meraktan

Bebek 7 günde Rahime yerleşir 10-11 günde kanda belli olur diye biliyorum . Standart kaset testlerde adet gecikmeden çıkmıyor

Bebek 7 günde Rahime yerleşir 10-11 günde kanda belli olur diye biliyorum . Standart kaset testlerde adet gecikmeden çıkmıyor
dün başka bir tahlil için kan vermeye gitmişken bethcg de vereyim dedim sonuç 1 çıktı :) umudumu kesmeli miyim reglime daha 10 gün var.?

Benim gebelik yokken beta değerim 0,01 di bence siz adetinizin gecikmesini bekleyin yükselme ihtimali var
inşallah :) ama hormon ilacı kullanıyorum onunda yükseltme ihtimali varmış bakalım kısmet artık bi bekleyebilsem herşey olacağına varacakda ben meraktan çatlıyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…