İliskiden sonra kanama

Ne demekk canim benim sen iyi olda arkadasimdan bilirim oda sen gibi yasadii cok kotu suan riskli durumdasin insaallahh sen gidene kadar hic bise olmaz canim benim
Çok sağol canım keşke her doktorda duyarlı olsa inşallah kötü bişey olmadan hallederim yaşımda 38 bide yaş sorunum var Allah seninde ne muradın varsa versin

Reactions: Jou
meltem5670 canimm konustum dediki Benim yumurtaları kurtaran doktor bezmi alem vakıf hastanesindeydi ama kimdi hatırlamıyorum ben oraya ölümle burun buruna gitmiştim kistlerim çok fazlaydı ama kendi kendine kayboldular çünkü düzenli adet görmeye başlamıştım gebelik için tedavi gördüğüm doktorum Fahri bey di ben kendisinden çok memnundum yeride Gaziosmanpaşa da medikal park hastanesinin yanında özel klinikte dedi hatirlamiyomus sen adet oluyomusun acaba belki ondan buyudu bukadad normalde adet oldumu dusuyo hep

Benim sol yumurtalıkta 1 tane 8 cm adet oluyorum canım hatta ara kanama oluyor hep ağrı olmıyor sadece ara kanama şikayetim aon olarak 3 ay takip yada ameliyat dedi kafamı karıştırdılar doktorlar çok şükür arkadaşın kurtulmuş canım Allah ım bir daha böyle şeyleri yaşatmasın inşallahh

Insaallahh adeti duzene girince duzelmis canim benimm yaaa insaallahh duzene giricek seninde adetliyken dusuyo cunku benimde oyle oldu ilac verdi ama sans denedik ben hicbirsey yapmadim hergun duzenli ictim adetimde erken oldum hepsi gitmis normalde 3 gun tam kanama olurdum onu ictikten sonra 6 gun surdu hepimiz birseyler yasiyoruz canim benim ya cok gecmis olsun elimden geleni yapmaya calistim senin icin inanki guzel haber almak istiyorum senden

İnşallah canım büyük diye korkuluyor bide bugün sanki hafif bıçak saplanıyor kistin olduğu bölümde. Acaba düşecek mi inşallah düşer kurtulurum senin adınada çok sevindim kurtulmana inşallahh bidaha tekrarlamaz güzel haber alırsam direk yazıcam sana ilgin için ne kadar tşk etsem az kalır

Canim benim olurmu oyle sey yaaa bendede oluyo hala benimde kasiklarim buaralar batmalar oluyo bide korona olmustum bigun icmistim ilac bide acaba kist oldumu buyudumu benim bile haberim yok adet oldummu gidicem doktora temmuza

Canim benim olurmu oyle sey yaaa bendede oluyo hala benimde kasiklarim buaralar batmalar oluyo bide korona olmustum bigun icmistim ilac bide acaba kist oldumu buyudumu benim bile haberim yok adet oldummu gidicem doktora temmuzasa

Sakın ihmal etme canım ben ihmal ettim kistim büyüdü hemen küçükken farkedilince kolay oluyor corona da vicutta kemik ağrıları bi süre devam ediyormuş çok dikkat et canım

Adetimi bile epey geciktirmisti zaten vucut 3 ay sonra normale donuyomus bide ama istersen fahribey e gorun bide
Maltepe tıp merkezinde bi doktor var oda çözüm bulamazsa fatih bey aklımda canım bide sen hemen kist diye korkma ben ara kanama olunca farkettim lekelenme şeklinde sende öyle bi sorun var mı şuanda

Maltepe tıp merkezinde bi doktor var oda çözüm bulamazsa fatih bey aklımda canım bide sen hemen kist diye korkma ben ara kanama olunca farkettim lekelenme şeklinde sende öyle bi sorun var mı şuanda
Yok bitanem oyle bi sorunum yok ama ara ara boyle agrimda oluyor hayirlisi belkide yumurtlama olabilir bilmiyorum 2 hafta sonra regl olursam insaallahhh 23 nisanda koronadan sonra 8 mayista regli olmam gerekirken 26 gun gecikti insallah bu ay duzenli olurum ya ama stres etmiyorum hayirlisi herseyin artik fatih degil fahri bakk aklinda tut insaallahh hersey yoluna giricek

Canım koronadan dolayı adette gecikme olabilir sebebide tedavideki ilaçlar stres yapma gerçekten stres etkiliyor birde kist den değildir çünkü kist leke ile gösteriyor kendini sen bi gebelik testi yapsana canım

Canım koronadan dolayı adette gecikme olabilir sebebide tedavideki ilaçlar stres yapma gerçekten stres etkiliyor birde kist den değildir çünkü kist leke ile gösteriyor kendini sen bi gebelik testi yapsana canım
Cok erken kuzumm zaten cok yaptum hep zamaninda moralim bozuluyo hic gerek yok kalsin bosver

Evett 8 den sonra ameliyar diyolsr dusmezse fln diye bende duymustum onu benim doktorumda demisti bana onu aslinda sonra benimkiler dustu bide adet oluncada iyice temizlendii simdi senin varmi kisti suan ne durumda
Bu bende de var 3cm dedi doktor. Adetten sonra gittim yoktu. Her ay olusuyor sonra gidiyor sorun teskil eder mi bu kistler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…