Yumurtlama günü iliskiden sonra gelen Kanama ?

Sadekahvem91

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2017
1.587
932
32
Merhaba arkadaslar.
29 kasim yumurtlama gunumdu . 28 kasimdanbaslayan hafif regl agrisi gibi bi agri yasadim. Iki gn surdu. takvimde de yumurtlama gunumu gosteriyordu degerlendirdik.
Şoyle bi skntim oldu ara ara adet disi lekelenmelerim oluyordu hafif. Ama dun iliski esnasinda gozle gorunen bir kanama geldi sabah. Suanda 30 kasim saat 8 hala kahverengi az az gelior. Bu durumu yasayaniniz varmi nedir ne degildir ?
Tesekkurler simdiden..

Merhaba troidim var ve tedavi görüyorum. Son 6 aydır da adetim ve troid değerlerim de düzenli. Bu ay yumurtlama dönemimde düzenli ilişki oldu ve ilk kez böyle bir durumla karşılaştım. Adetine henüz 10 gün var ancak normal akıntım kanlı geliyor ve adet sancısı gibi karın ve kasıklarımda ağrı oluyor. Kanama ise yalnız da akımtıda oluyor. Sebebi ne olabilir acaba daha önce başına böyle bişey gelen var mı lütfen yardım edin..

Merhaba troidim var ve tedavi görüyorum. Son 6 aydır da adetim ve troid değerlerim de düzenli. Bu ay yumurtlama dönemimde düzenli ilişki oldu ve ilk kez böyle bir durumla karşılaştım. Adetine henüz 10 gün var ancak normal akıntım kanlı geliyor ve adet sancısı gibi karın ve kasıklarımda ağrı oluyor. Kanama ise yalnız da akımtıda oluyor. Sebebi ne olabilir acaba daha önce başına böyle bişey gelen var mı lütfen yardım edin..
Kanama miktari ve suresi nedir?

Peki ilişkiye engel mi acaba yani çocuk olması için ilişkiye bu dönemde mi girmeliyim acaba
Tbikide girmelisin eger sayet bu kanama yumurtlama kanamasiysa birlktelk olmali ki yuumrtan catlarken spermde olmali. Gebeligin olusmasi icin yumurtlamagunlerini bekliyoruz zaten tamzamani ..

X