İlişkiye girememek

Evet canım ama olmuyor sen nasıl alıştırdın kendini ben de çok canım tatlı
Benim de canım çok tatlı.yanımda el kremi vardı.biz de sabaha kadar uğraşmıştık olmamıştı.sonra uyuduk sabah kahvaltı yapıp sımsıcak duş aldık.papatya çayı içtik.el kremim vardı.çay sıcak duş ve el kreminin sağladığı kayganlıkla oluverdi.asla korkulacak bir şey değil emin ol.

Benim de canım çok tatlı.yanımda el kremi vardı.biz de sabaha kadar uğraşmıştık olmamıştı.sonra uyuduk sabah kahvaltı yapıp sımsıcak duş aldık.papatya çayı içtik.el kremim vardı.çay sıcak duş ve el kreminin sağladığı kayganlıkla oluverdi.asla korkulacak bir şey değil emin ol.
İlk denemenizde kan geldi mi benim aşırı korkum var kan göremiyorum

Yaşadığınız durumun aynısı hatta daha kötüsü bendede vardı. Ne kadar ön sevişme yapsakta bir türlü olmuyordu hep kasılıyordum. Özendirmek gibi olmasın ama biraz kafam kıyak olduktan (votkayla) ve genital bölgeyi biraz uyuşturduktan sonra halloldu. Tabi burada sabırlı ve biraz dişinizi sıkmanız lazım. İnanın bana korkulacak hiçbir şey yok. Anlık acı sonrası sanki hiçbir şey hissetmemişsiniz gibi oluyor.

Hanımlar merhaba yeni evliyim ve üç haftadır denememize rağmen hala ilişkiye giremedim çok afedersiniz ama tam o ana gelince büyük dudaklar da içe doğru geçiyor resmen hemen üstümden ittiriyorum ne yapmam gerek şimdiden teşekkürler
Yani ilişkiye girerken bir ağrı mi hissi yoksa sizmi çekiniyorsunuz. Eğer ağrı hissi girememekle vajinus olabilirsiniz uzmana gidin derim.

Yaşadığınız durumun aynısı hatta daha kötüsü bendede vardı. Ne kadar ön sevişme yapsakta bir türlü olmuyordu hep kasılıyordum. Özendirmek gibi olmasın ama biraz kafam kıyak olduktan (votkayla) ve genital bölgeyi biraz uyuşturduktan sonra halloldu. Tabi burada sabırlı ve biraz dişinizi sıkmanız lazım. İnanın bana korkulacak hiçbir şey yok. Anlık acı sonrası sanki hiçbir şey hissetmemişsiniz gibi oluyor.
Kanamanın çok olmasından korkuyorum bir de tüm vücut geriliyor o an anlamıyorum istiyorum aslında ama acı çok fazla oluyor neden bilmiyorum

Benim canım çok tatlıdır ben bile yaptıysam herkez yapar .. kayganlaştırıcı kullanın bide rahminizi kasmayın ..

Zeytinyağı veya kayganlaştırıcıyı bol kullan ilk etapta. Ön sevişmeyi uzun tutmalı iyice sulandıktan sonra birleşmeye geçmelisin. Bir de eşin girerken ileri geri kalçanı hareketlendirirsen o sırada kasların gevşeyecektir. İlk başlarda ben bu sıkıntıyı yaşarken eşim ayağını geri çeker misin? İleri uzatır mısın? Diyordu tam o sırada daha da iteliyordu içine. Ve çok rahat giriyordu. Zeytinyağının çok faydasını gördüm zaten vajina içine bir zararı yok aksine faydası var

X