İlk adım ayakkabısı?

svlymhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
836
27
34
Merhaba arkadaşlar. Benim oğlum 8. Ayını doldurmak üzere. Ona artık bi ayakkabı almak istiyorum. Yürüteç te filan koyduğum zaman normal patik tarzı bi ayakkabı giyiyo. Kanz da bi ayakkabı gösterdiler bana %100 deri, esnek ve hafif dedi. Bende biraz daha bakmak istedim almadım. İnternet te biraz araştırdım İlkadım ortopedi diye bi sitede ilk adım ayakkabı sının hangi özellikleri olmasını sıralanmış. Baya bi özellik yazıyo ve aynı site yazdığı özellik te ki ayakkabıyı satıyor. Tabi oldukça pahalı 194 tl. Tecrübeli anneler siz bebeklerinize nerden ve nasıl bi ayakkabı aldınız yardımcı olur musunuz. Teşekkür ederim şimdi den.

bizde geçen hafta aldık markası perlina ortopedikmiş biz indirimli 40a aldık ama normalde 70den aşağı değil tavsiye ederim gayet rahat

bizde geçen hafta aldık markası perlina ortopedikmiş biz indirimli 40a aldık ama normalde 70den aşağı değil tavsiye ederim gayet rahat

Güle güle kullansın inşallah bebişiniz. Teşekkür ederim cvp için :)bayram dan önce avm den yine bakcam. Söylediğiniz marka aklımın bi köşesinde sağolun :)

İlla almak istiyorsan chıcco kıfıdıs yada carpetto bak derim ben biraz pahalı oluyor 80 le 130 arası. Ama benim oğlum yürümeyi kendi öğrendi evde hep yalınayak veya çorapla gezdi dışarıdada Adidas'ın puma nın patiklerinden giydi şu anda 11 aylık ve nıke nin sandaletlerini giyiyor :) doktorumuz bunu önermişti. En iyisi ve sağlıklısıda buymuş araştırdım. Ama olsun çok içimde kalır diyosanda o dediğim markalara bir bakmalısın :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Biraz geç gördüm msj ını. Teşekkür ederim cvp için. Ya illa marka Olmasına gerek yok tabi ayak sağlığı için güzel bişe olsun istiyorum. Nike sandaletlerini mi öner di dr unuz size. Ama benim oğlum daha 8. Ayını yeni doldurdu doğal olarak yürümüyor daha. Yürüteç te koşuyor onun için ayakkabı almak istiyorum . Bizim ev bahçeli. Evin önünde genelde koyuyorum onu. O yüzden patik hemen yırtılıyo bozuluyor. Ben daha dr uma danışmadım. Yürüteç te sandalet olur mu?

Canım hiç bir doktor erkek bebeğe yürüten tavsiye etmiyor ileri yaşlarda kısırlığı kadar bir sürü hastalığa neden oluyor benim oğlum 12aylık oldu nerseyse ben hiç kullanmadım evde de yalınayak çorapsız geziyor bir iki aydır eşyalara tutunarak yürüyor en sağlıklı bu çıplak ayak ama dışarıken çıkarken lcwaikikiden aldığım panik ayakkabıyı hissediyorum yardımcı denge kurmayı öğrenmeden ayakkabıya gerek yok bence

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende evde çıplak ayak bırakıyorum zaten. Dışarısı için alcam.sürekli yürümek istiyo bi yerlere filan gidince yere bastıramıyorum kirli diye.ellerinden tutup yürütüyorum normalde. Bende de patik var ayakkabı tarzı.satıcı adam dedi ki bunlar ayağını bozar. Ya bizim dr yürüteç le ilgili bişe demedi 15 dk dan fazla bırakma yeter dedi. Bende öyle yapıyorum o yüzden. Oğlumda aşırı yürüme meraklısı maşallah. sürekli eğilip yürütemiyorum çok seviyo yürütecini. Ne yapsam kullanmasam mı acaba.

Sen bilirsin canım ama bizim doktorumuz yürüteç kullanıyor musunuz diye sordu ben de hayır hiç kullanmadım dedim en sağlıklı sakın kullanmayın dedi bana sorarsan kullanma derim söz konusu sağlık yani bir benim oğlum rahatına düşkün arabasından inmez ama malum öyle bir durumunuz var o zaman alanda fayda var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok valla maşallah ı var ne kucakta duruyo ne arabasında. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.bi de istediği olmayınca ağlıyo bağırıyor bi yere çıkılmaz benim oğlum lâ anlayacağın. O zaman bende kullanmıyım artık ya.teşekkür ederim yardımın için :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…