İlk Adım

İlişkiden yana sorunumuz yok karşılıklı tatmin olmadan bırakmayız ikimizde ama benim libidom ona göre daha yüksek. Mesela ben arka arkaya birkaç kez birlikte olabilirim ama o bir kere kaliteli ilişki yaşamayı yeterli bulur. Ben haftanın her günü beraber olabilirim o birkaç gün ara vermek ister falan. Durum böyle olunca ben daha çok yanaşıyorum ama o gelsin beni arzuladığını hissettirsin istiyorum. Bunu konuştum da birkaç kez ama ben böyle söyleyince kendinde problem olduğunu düşündüğünü, hatta internette araştırma bile yaptığını söyledi. Hafta 2-3 kez normalmiş. Bence az:KK6:
Eee kadınların kapasitesi genelde daha fazla bu konuda.adamcağızı durup dururken üzmüşsün bence.belli ki dikkat de ediyor isteklerin konusunda.dediği sayı gerçekten normal ama.tek eşli bir hayatı tercih etmişsen elbette ufak fedakârlıkların olacak.dertsiz başınıza dert aramayın.ne güzel kocayı bulmuşsun.bulmuş da büyüyor derler sizin gibilere.

Eee kadınların kapasitesi genelde daha fazla bu konuda.adamcağızı durup dururken üzmüşsün bence.belli ki dikkat de ediyor isteklerin konusunda.dediği sayı gerçekten normal ama.tek eşli bir hayatı tercih etmişsen elbette ufak fedakârlıkların olacak.dertsiz başınıza dert aramayın.ne güzel kocayı bulmuşsun.bulmuş da büyüyor derler sizin gibilere.
Kız neden kızdın bana aaa

İlişkiden yana sıkıntımız yok arzu, istek, karşılıklı tatmin olma her şey okey. Sadece bana göre daha sık olmalı ve o daha çok adım atmalı. Benim libidom ona göre daha yüksek kalıyor. Bu sefer ben o adım atmayınca gergin hissediyorum ve tabuya dönüşmeye başladı bugün cinsellik yaşamalıyız 2 gün geçti vs diye kafamdan geçirmeye başladım. Bi yerden sonra görev gibi gelicekmiş gibi hissediyorum
O zaman eşinizle konuşmalısınız yine ikinizin de tatmin olup memmun kalacağı zamanı yaratmalısınız kendinize yoksa bir birinden soğuma da ola bilir zamanla.

Bu enerjinin az haliyse çok halini düşünemedim🤣
Ayy sorma ya.çookk sıkıntı çekiyordum valla.seksten başka birşey düşünemiyordum.şimdi de arada yokluyor .insan yaşlanıyorum diye üzülür ben bir an önce şu istekten kurtulsam da huzura ersem diye bakıyorum.bir de istediğin gibi bir partnerin yoksa insanın manevi açıdan da çok canı yanıyor.diyorsun bu kadar potansiyelim var kullanamıyorum.haa bir de çok sinir, stres yapıyor.aslında olumlu olan bir özellik nasıl başına bela oluyor erkeklerin kalitesizlik yüzünden.şekil A.keşke erkekler de bizim kadar ihtiyaç duysaydı.

Ayy sorma ya.çookk sıkıntı çekiyordum valla.seksten başka birşey düşünemiyordum.şimdi de arada yokluyor .insan yaşlanıyorum diye üzülür ben bir an önce şu istekten kurtulsam da huzura ersem diye bakıyorum.bir de istediğin gibi bir partnerin yoksa insanın manevi açıdan da çok canı yanıyor.diyorsun bu kadar potansiyelim var kullanamıyorum.haa bir de çok sinir, stres yapıyor.aslında olumlu olan bir özellik nasıl başına bela oluyor erkeklerin kalitesizlik yüzünden.şekil A.keşke erkekler de bizim kadar ihtiyaç duysaydı.
Zaten bize hep bu şekilde yansıtıldığı için gerçeği görünce bi dumur oluyosun. Aslında kadınlar daha istekli ama çekindiğimiz için sanırım bunca zaman yansıtamadık. Ya da yeni nesil erkekler anadan şaplı doğuyor 🤣

Zaten bize hep bu şekilde yansıtıldığı için gerçeği görünce bi dumur oluyosun. Aslında kadınlar daha istekli ama çekindiğimiz için sanırım bunca zaman yansıtamadık. Ya da yeni nesil erkekler anadan şaplı doğuyor 🤣
Gülüyoruz ediyoruz ama büyük bir sorun aslında.cinsel açıdan tatmin olamayan insan hayatının diğer alanlarında da istediği gibi var olamıyor.psikoloji ve konsantrasyon için de çok etkili bir durum çünkü.mutlu değilsin içinden hiçbirşey yapmak gelmiyor.dediğin gibi bize de öyle bir tablo çizdiler ki erkekler yamyam.ayaklı lipido.sonra dediğin gibi gerçekler tokat gibi yüzümüze çarptı tabi.ne bize anlatılan gibi kadın delisiler ne de adam gibi bir libidoları var.araya taraya anca buluyoruz.o da uygun olanı denk gelecek de uyuşacaksın da sevişeceksin de ohooo.dünyada bu kadar şahane bu kadar zevkli bir eylem var değerlendiremiyoruz.bana kalırsa hayatta zevk aldığım başka bir eylem yok bile.müzik, içki, seks.başka birşey zevkli gelmiyor ki bana.vakit geçirmelik anca.tuhaf ama ülkenin durumu.

Siz ve sizin gibi bi kac kisi konu acmisti. Acikcasi sevindim bu tarz konulara. Bir tabu yikiliyor ve artik erkekler kadinlardan kaciyor 🙈 ne hos bir durum. Cinsellikten korkutup sogutan insan kalmadigi icin artik sanirim

Siz ve sizin gibi bi kac kisi konu acmisti. Acikcasi sevindim bu tarz konulara. Bir tabu yikiliyor ve artik erkekler kadinlardan kaciyor 🙈 ne hos bir durum. Cinsellikten korkutup sogutan insan kalmadigi icin artik sanirim
Olabilir doğru söylüyorsunuz ben mesela çevremde yeni evlenen çok samimi birkaç arkadaşım var onlarla da arada görüşüyoruz. Aynı dertten muzdaripler. Hatta çoğu diyor ki 10 gün gitmesem aklına bile gelmez ve bu insanlar evleneli daha bir sene olmadı

Olabilir doğru söylüyorsunuz ben mesela çevremde yeni evlenen çok samimi birkaç arkadaşım var onlarla da arada görüşüyoruz. Aynı dertten muzdaripler. Hatta çoğu diyor ki 10 gün gitmesem aklına bile gelmez ve bu insanlar evleneli daha bir sene olmadı
Acikcasi ilac olanlara guvenemem ama sizin yerinizde olsam gida takviyeleri denerdim 🙈 ilac olanlar degil tabi ki belki etkisi olur.

Bak buna uzulurum iste 1 yil cok kisa bi zaman. Evliligin en guzel yani cinsellik ve zaten kadinlar bi zamana kadar bastirilmis, simdi de erkekler kaciyor uzulurum.

Acikcasi ilac olanlara guvenemem ama sizin yerinizde olsam gida takviyeleri denerdim 🙈 ilac olanlar degil tabi ki belki etkisi olur.

Bak buna uzulurum iste 1 yil cok kisa bi zaman. Evliligin en guzel yani cinsellik ve zaten kadinlar bi zamana kadar bastirilmis, simdi de erkekler kaciyor uzulurum.
Aynı şeyi kadın yapsa hemen gözleri dışarıya kayar bir de

Kesinlikle, daha bir de kadin suclu olur. Huc unutmam bi arkadasin kv si vermezsen gider tabi gibi ibare kullanmisti. E simdi bu erkeklere ne yapmali?
Bazen de acaba geri çevirirse korkusu oluyor valla ay hep plan program yaparak mı yaşıcaz bu hayatta

Kızlar merhaba,

Sizce cinsel ilişkide ilk adımı kimin attığı önemli mi? Bana sanki o 3 gelirse ben 5 gidiyormuşum gibi geliyor ve nedense bu durumdan dolayı kendimi kötü hissediyorum.

(Not: Yeni evliyiz ama evlenmeden önce de cinsel hayatımız vardı.)
Aaa benim eşimin kadın versiyonu 🤣bu kadar libodoyla nasıl baş edebiliyosunuz anlamıyorum

X