İlk Adım

Gülüyoruz ediyoruz ama büyük bir sorun aslında.cinsel açıdan tatmin olamayan insan hayatının diğer alanlarında da istediği gibi var olamıyor.psikoloji ve konsantrasyon için de çok etkili bir durum çünkü.mutlu değilsin içinden hiçbirşey yapmak gelmiyor.dediğin gibi bize de öyle bir tablo çizdiler ki erkekler yamyam.ayaklı lipido.sonra dediğin gibi gerçekler tokat gibi yüzümüze çarptı tabi.ne bize anlatılan gibi kadın delisiler ne de adam gibi bir libidoları var.araya taraya anca buluyoruz.o da uygun olanı denk gelecek de uyuşacaksın da sevişeceksin de ohooo.dünyada bu kadar şahane bu kadar zevkli bir eylem var değerlendiremiyoruz.bana kalırsa hayatta zevk aldığım başka bir eylem yok bile.müzik, içki, seks.başka birşey zevkli gelmiyor ki bana.vakit geçirmelik anca.tuhaf ama ülkenin durumu.
Aynı sorundan ben de muzdaribim. Libidosu yüksek ben, libidosu düşük koca. 30 yaşında hayatımın baharını yaşamak varken kışını yaşıyorum. Kaç kere reddedildim bilmiyorum. Artık içimdeki volkan söndü.

Aynı sorundan ben de muzdaribim. Libidosu yüksek ben, libidosu düşük koca. 30 yaşında hayatımın baharını yaşamak varken kışını yaşıyorum. Kaç kere reddedildim bilmiyorum. Artık içimdeki volkan söndü.
Birkaç dokunuşla düzelebilir ☺️

X