Aşılama İlk aşılama ile hamile kaldım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bendede polikistik over var benimde hiç sorunum yoktu sadece ultrasonda öyle gözüküyordu ve tek yumurtalığım var. Bu tedaviler bendede kilo yaptı 5 kilo aldım verdim aldım verdim derken 5 kilo fazlayla başladım bende gebeliğe ama kilo verilir bi şekilde:) aşılama tedavisinde yumurta geliştirmek için iğne veriyor her gün aynı saatte doktorun belirlediği dozda iğne yapıyorsun kendine ama acıtmıyor hiç küçük ve ince iğneler. Sonra yumurta gelişince çatlama iğnesi veriyor 36 saat sonrada aşılama işlemini gerçekleştiriyor
Hadi bklm hayırlısı

Merhaba bebeğiniz hayırlı olsun bende çarşamba günü gece 12 de çatlatma iğnesi yaptım ve cuma günü 12 de aşılamam oldu. İlişki falan olmadı ama bugün yoğun beyaz akıntım oldu nedendir acaba. Sizdede oldu mu🌸 pko yum ve femera ilacı kullandım. Yalnız doktorum aşılamadan sonra herhangi bir ilaç yazmadı bana. Gerek yok dedi kafam çok karışık. 😔
Merhaba çok teşekkür ederim🧡
Iliskiyi doktor mu önermedi canım? Bana aşılama olduğu gün ve ertesi gün kesin olsun şansı artırmak için dedi. Yoğun akıntım olmadı aşılamadan sonra eve gelince peceteye çok az kan geldi başka bir şey olmadı her zaman kokusuz sarı akintim vardı o devam etti halada devam ediyor. Aşılamadan sonra progestan verdi sabah akşam kullan diye onuda hala devam ediyor. Rabbim sanada nasip etsin inşallah olmayacak gibi düşünme hiç:)

Iliskiyi doktor mu önermedi canım? Bana aşılama olduğu gün ve ertesi gün kesin olsun şansı artırmak için dedi. Yoğun akıntım olmadı aşılamadan sonra eve gelince peceteye çok az kan geldi başka bir şey olmadı her zaman kokusuz sarı akintim vardı o devam etti halada devam ediyor. Aşılamadan sonra progestan verdi sabah akşam kullan diye onuda hala devam ediyor. Rabbim sanada nasip etsin inşallah olmayacak gibi düşünme hiç:)
Canım ya doktor önerdi yarın olsun dedi bende eşim yarım nöbette dedim oda o zamn bugün olsun dedi ama eşim çok yorgundu uyudu ve olmadı zaten nöbetteydi dünde. Ne olcak bilmiyorum çok üzülüyorum. 1 gün ilişki olsun 1 gün olmasın dedi. Ama biz giremedik.. Böyle afedersin ekleyince bembeyaz akıntım var peçeteye silince hafif sarıya çalıyo. Acaba yumurtam çatlamadı kist mi oldu bilemiyorum çok korkuyorum 2. Aşılamam.

Merhaba kızlar bnde yarın olcam aşılamami ama şimdiden umudum yok dikkat ettm tutanlarin hepsi iğne vurms😔bana letrol hap verdi 5 gün kullandm ve pazartesi aşılama olcak.. cumartesi gelişmiş pazartesi aşılama ddi acaba yumurtanın zamanı gelmiş de pazar tatil die mi pazartesine attı günü bilmiyorum.. psikolojik olarak çok yıpranıyorum artk

Durumumuz çok benzio polikistik var ama doktorlar önemsemiyor hormonlarımı adetini etkilemiyor die ... 1 kez çatlatma iğnesi denendi olmadi şimdi de asilama umarım sonu güzel olur ya sağlıkla kucağına alırsınız sizde inşallah bizi de unutma dualarında 😔

Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin bebisini 🤲😊bende asilama oldum bekliyirm siz kacnci gn test yaptniz birde belirtileriniz neydi ilk aslamaniz mi

Canım ya doktor önerdi yarın olsun dedi bende eşim yarım nöbette dedim oda o zamn bugün olsun dedi ama eşim çok yorgundu uyudu ve olmadı zaten nöbetteydi dünde. Ne olcak bilmiyorum çok üzülüyorum. 1 gün ilişki olsun 1 gün olmasın dedi. Ama biz giremedik.. Böyle afedersin ekleyince bembeyaz akıntım var peçeteye silince hafif sarıya çalıyo. Acaba yumurtam çatlamadı kist mi oldu bilemiyorum çok korkuyorum 2. Aşılamam.
Kötü bir şey düşünme akıntı olması yumurta kist oldu diye olmaz zaten canım. Biliyorum bu bekleme süreci ve olumsuzluklar insanı çok yoruyor. Bende 3.5 yıl bekledim hâlâ daha kesin bir şey yok yani kucağımıza alana kadar. Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin inşallah daha fazla bekleme maddi manevi yıpranmadan nasip olsun

Durumumuz çok benzio polikistik var ama doktorlar önemsemiyor hormonlarımı adetini etkilemiyor die ... 1 kez çatlatma iğnesi denendi olmadi şimdi de asilama umarım sonu güzel olur ya sağlıkla kucağına alırsınız sizde inşallah bizi de unutma dualarında 😔
Evet doktorlar genel olarak aynı durumla karşılaştıkları için fazla önemsemiyor klasik tedavileri uyguluyorlar. Tabikide dua ederim Rabbim daha fazla bekletmeden nasip etsin inşallah kışınıza bahar olsun evladınız🤲🏼🧡

Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin bebisini 🤲😊bende asilama oldum bekliyirm siz kacnci gn test yaptniz birde belirtileriniz neydi ilk aslamaniz mi
Çok teşekkür ederim❤
Ben 13.gün test yaptım kanda 145 çıktı.
Ilk aşılamam hiç belirtim olmadı adetim gelcek gibi oldu hatta testi negatif görmek için yaptım kafam rahatlasın diye. Hiç beklemiyordum yani. Rabbim sizede nasip etsiin🤲🏼

Çok teşekkür ederim❤
Ilk aşılamam hiç belirtim olmadı adetim gelcek gibi oldu hatta testi negatif görmek için yaptım kafam rahatlasın diye. Hiç beklemiyordum yani. Rabbim sizede nasip etsiin🤲🏼
Rica ederim cnm ne demek ben hamileymisim gibi sanki gozlerim doldu cok mutlu oldum adina kolay degil bu yolda yurmk illaki bir yerlerde takili kaliyirduk bazn insallh saglikli hayirli evlat olur ..😇 benim cok akntim oluyor sizde de varmiydi sari ilk defa ben boyle oldum

Rica ederim cnm ne demek ben hamileymisim gibi sanki gozlerim doldu c

Çok teşekkür ederim❤
Bana da dua et cnm 4. Ylm oldu ne gelen var ne gidn cok bekledm bebism olsun umudmu kestm olurna biraktm artk

Rica ederim cnm ne demek ben hamileymisim gibi sanki gozlerim doldu cok mutlu oldum adina kolay degil bu yolda yurmk illaki bir yerlerde takili kaliyirduk bazn insallh saglikli hayirli evlat olur ..😇 benim cok akntim oluyor sizde de varmiydi sari ilk defa ben boyle oldum
Dua ederim tabikide Rabbim daha fazla bekletmesin inşallah 🤲🏼 bende 3.5 yıldır bekliyordum çok stresli bir süreç gerçekten. Akıntım gebe kalmadan öncede vardı şimdide aynı şekilde devam ediyor sarı renkli benimde canım. Güzel haberini alırız inşallah hemencecik😍

Kötü bir şey düşünme akıntı olması yumurta kist oldu diye olmaz zaten canım. Biliyorum bu bekleme süreci ve olumsuzluklar insanı çok yoruyor. Bende 3.5 yıl bekledim hâlâ daha kesin bir şey yok yani kucağımıza alana kadar. Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin inşallah daha fazla bekleme maddi manevi yıpranmadan nasip olsun
Bu güzel duaların için teşekkür ederim canım. Bende 3 yıllık evliyim çok yıprandım kendinden de bilirsin inşallah en kısa sürede bende bu ay aşılamada pozitif haberimi alırım. İsteyen ve dileyen herkes inşallah 💜 rabbim evladını kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

Dua ederim tabikide Rabbim daha fazla bekletmesin inşallah 🤲🏼 bende 3.5 yıldır bekliyordum çok stresli bir süreç gerçekten. Akıntım gebe kalmadan öncede vardı şimdide aynı şekilde devam ediyor sarı renkli benimde canım. Güzel haberini alırız inşallah hemencecik😍
İnsallh canm olursa il sana yazarm insallh 🥰

Kızlar cuma günü aşılama oldum bugün erken gebelik testi yaptım pozitif cıktı sizce herşey yolundamı 2.5yıldır bu günü bekliyorum

Eklentiler

• 550AB408-5A06-4861-9737-47D6F1115E54.jpeg
    550AB408-5A06-4861-9737-47D6F1115E54.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 30
Evet anladım ama iğneler yan etki yapıyor gebelik hormonu içerdiği için hamile olmasakta istemsiz öyle hissediyoruz psikolojik olarak zaten beklediğimiz için vücudu dinleyip duruyoruz. Sizin adınıza çok sevindim sizin belirtilerin sonucu çok güzel olmuş 😍😍 Rabbim bizede nasip etsin Inşallah sizde sağlıkla kucaklayınn🤲🏼
Aşılamanın 4.günü test yaptım bugün öylesine pozitif çıktı sizce normalmi biliyorum ilaçların etkisi oldugunu ama içimde bu kıpırtı oldu😊😊heveslenmelimiyim???rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın

Eklentiler

• D5BDACEF-9DB7-460F-9398-EB06ECD813DC.jpeg
    D5BDACEF-9DB7-460F-9398-EB06ECD813DC.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 22
Aşılamanın 4.günü test yaptım bugün öylesine pozitif çıktı sizce normalmi biliyorum ilaçların etkisi oldugunu ama içimde bu kıpırtı oldu😊😊heveslenmelimiyim???rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın
Amin cnm ilaclarin etkisinden de olabilir ama pozitif dusun sitrs yapma oluruna birk insallh olur

X