ilk bakista erkek nelerden etkilenir?

turkuaz86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
2.068
533
soru baslikta biraz basit gözükebilir, ancak merak ettigim erkekler gercekten bu kadar cok dis görünüse endeksli mi?
mini etek, sari saclar falan, sürekli dikkat cekici olunca mi ilgilenirler?

düsüncelerinizi merak ediyorum.

Maalesef dış görünüş. Mini etek sarı saçlar şeklinde değil ama. Tarif ettiğin ve benim anladığım aynı mı bilmiyorum ama kıyafetlerin basitliğe kaçmamalı.
Bakımlı eller,saçlar. Güzel ten. Vs vs. Temizlik.

genellemek gerekirse guzel kadin.
bakimli kadin.
bireye inmek gerekirse guzellik gorecilidir diyerek bir suru farklilik cikabilir.
amac sadece anlik etkilemekse dis gorunus yeterli.
istediginiz bir iliskiyse baslmaksa
bakisi, konusma tarzi, duruşu
diger insanlara karsi tavri.
ilk etapta bence bunlar onemli.
ayrica bir insan etkilenecekse etkilenir zaten.elektrik diyoruz ya
digerlerinin hic farketmedigi bir ozelliginizden etkilenir ustelik.
isin icinde ask olacaksa sadece guzel goründüğnüzde ilgilenmez.

Cayiminsekerine çok katıldım. Bir ortamda hemen fark edilmekten bahsediyorsanız güzellik normlarına uygun kadın. Ama kendi hayatıma baktığımda böyle etkilenmeler, senden böyle etkilenen erkekler o kadar kıymetsiz ki... Onlar olmasa daha iyi. Amaçları, kadına bakışları belli. Şuran güzel, buran güzel , çekicisin falan diyen erkekten anında uzaklaşmak gerek. Önemli olan dış görünüşünden öte kim olduğundan etkilenen erkek. O da hiç bir çabayla ilgili değil. Bana çok aşık olduğuna emin olduğum bir erkek arkadaşım 6-7 ay sonra vücudumun güzel olduğunu yeni fark ettiğini söylemişti. Adam hiç bakmamış... Ama genel olarak insanlar etraflarında mutlu insanlar görmek istiyor. Mutlu kadınlara yakın olmak istiyor. Audrey hepburn'nün dediği gibi en güzel kadınlar mutlu kadınlar... Kendini sevmek ve mutlu olmak dışarıdan da çok fark edilen bir enerji yaratıyor. İşte çok güzel değil ama çok değişik bir enerjisi var denilen herkes kendinden çok memnun insanlar bence.

Ilk bakista goruntu ozellikle kalcaya cok bakiorlar sonra detaylara dikkat ediorlar en son asamada da fikirlerinizi onemsiyorlar aci ama gercek

Acık giymekle degil o şekilde tek biryere bakarlar akılları tek bir yere çalısır ama bakımlı olmak ve kapalı giyinmeklede dikkat çekilir yani bence bu daha iyi hem gösterişli olcaksın abartmadanda tarz bi giyim ve sac makyaj derin bakışlar işte tamam

Neredeyse tüm sevgililerim ile ilk görüşte aşık oldum, tanistigim gun pat diye bir ilişkiye başladım.
Bence benim hayatima giren erkekleri çeken şey kıyafet ,şu , bu , makyaj falan kesinlikle değil. Çünkü cokca zaman 'çorap üstü terlikle Bim'de eski sevgilimle karsilasmak' klişesindeki gibi en paspal hallerimdeyken tanıştık.
Bence asıl çekici gelen şey aramizda çabucak oluşan kimya, yaşam enerjim, gülüşüm falan. Yoksa bu işin göğüs dekoltesiyle,bakimla fönlü saçlarla falan bir ilgisi yok...

X