Ilk bulusma sorunsali

burcu_d

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
12
3
33
Herkese merhaba Bir suredir yakin arkadasimin arkadsi ile konusuyorduk, Once mesaj uzerinden tanistik onun israrlari ve ilgisi sayssinde ilk bulusmayi yaptik. Ilk bulusmada pozitif guler yuzlu ve ilgiliydi diyebilirim. Ben ilk bulusma oldygu icin cok Durmak istemedim 2 saat oturup kalktim buna biraz sasirdi. Daha sonra eve birakti bu sirada yanagimdan opmek istedi ama ben Elini siktim. Simdi ise yazmadi:KK43: aramadi vs . Sizce hoslanmadimi ? Elektrik mi almadi ? :KK43:((

bende boyle dusunerek bide ortak arkadasimizi onerisi ile Ben attim mesaji napiyorsun ortadan kayboldun dedim, Cevabi evet oyle oldu. Bidahada ne ben ne o yazmadik 🤦🏻‍♀️

bende boyle dusunerek bide ortak arkadasimizi onerisi ile Ben attim mesaji napiyorsun ortadan kayboldun dedim, Cevabi evet oyle oldu. Bidahada ne ben ne o yazmadik 🤦🏻‍♀️
çok kaba bir cevap. olay açık istemiyor.sakın bir daha yazmayın.

Mesaj yazmamalıydınız. Erkekler kasten kendini geri çekip sizin üzerinizde ne kadar etki bıraktığını görmek isterler.Kovalayan durumuna düşmüşsünüz maalesef..Bir daha yazmayın.

Bence yarini de bi bekleyin. YAzmazsa Carsamba nasilsin diye mesaj yazabilirsiniz. Size olan tepkisi az cok belli olur o zaman. Bana kalirsa hoslanmadiginizi düsünmüs olmali.

X