İlk dans

Namename

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012
1.713
1.840
Hepinize merhaba
Öncelikle büyük bir dert değil tabi ama benim için dert.Üç hafta sonra düğünüm var ve üç adet dans şarkısı vermem gerekiyo.Önerilerinizi bekliyorum.

Mithat Körler beni sensiz bırakma
Ezginin günlüğü eksik bir şey
Kayahan 365 gün

Son düzenleme:
Çok ucu açık bi soru olmuş. Ne tarz müziklerden hoşlanıyorsun?

Bizim ilk dans müziğimiz Linda Ronstad - All My Life şarkısı idi.
Daha sonra da Hüsnü Arkan - Hoşgeldin ve Oya Bora - Sevdikçe şarkılarında dans ettik.

1. Ben bal arisı gibiydim senden önceeee bak pervanelere döndüm seniiii görünce.. :oops:
2. Önce kalbime sonra evime girdin ya nasıl mutluyuuum şeker yapışmış sanki diline bu en tatlı şey duyduğuuum

Ve pasta müziğimiz..

Huysuz Virjin-Katına :KK70: :KK70:

1. Ben bal arisı gibiydim senden önceeee bak pervanelere döndüm seniiii görünce.. :oops:
2. Önce kalbime sonra evime girdin ya nasıl mutluyuuum şeker yapışmış sanki diline bu en tatlı şey duyduğuuum

Ve pasta müziğimiz..

Huysuz Virjin-Katına :KK70: :KK70:

Pasta müziği süpermiş :KK70:

Hepinize merhaba
Öncelikle büyük bir dert değil tabi ama benim için dert.Üç hafta sonra düğünüm var ve üç adet dans şarkısı vermem gerekiyo.Önerilerinizi bekliyorum.
demir demirkan rüzgar
cem adrian ben seni çok sevdim
bülent ortaçgil değirmenler

benim ilk 3 şarkımdı :)

yaşlı teyzeler benim düğünde festından kudurdu zaten. tamamen 2 gitarist bir bateristin canlı müzik yaptığı bir kır düğünü idi. bulamadılar aradıkları göbek havasını :KK70:
Ahahahhahahahahha ama gunahhhh keske bitane de sololu konyalim patlatsalardi dugunlerin vazgecilmesi. Küçükken bana ninni gibi gelirdi başımı masaya koyar uyurdum :KK70:

Ahahahhahahahahha ama gunahhhh keske bitane de sololu konyalim patlatsalardi dugunlerin vazgecilmesi. Küçükken bana ninni gibi gelirdi başımı masaya koyar uyurdum :KK70:
yok valla çaldırmadım. a dan z ye istediğim gibi oldu düğün. hatta bizim düğünün birde kapalı salonu vardı canı sıkılan oraya gitmiş oynamaya :KK70:

X