İlk defa bütün belirtileri yaşıyorum sizce sonuç ne ?

Kızlar merhaba benim bazı belirtilerim var (özellikle bir şey yedikten 15 dk sonra ve özellikle akşamları mide bulantısı ekşimesi gibi hafif ama tutmasam kendimi kusarım, sabahları acayip acıkıyorum, bugün aşırı bir akıntı geldi altımı ıslak hissediyordum adet mi oldum acaba diye tuvalete gittim hatta ama daha çok var 2 mart batım, bazen ince ince cimciklenir gibi bazende kıpırtdatmayan ama iki türlüde çok kısa süren kasık batmalarım var bacaklarıma bile vurabiliyor, ara ara baş dönmelerim var ama ben onu buna bağlamadım sadece artık aklıma gebelikte geldiği için oda mı bu yüzden gibi düşünüyorum, belim ağrıyor ve son olarak sık sık idrar isteği oluyor.) benim adet döngüm biraz uzun (38) o yüzden kafamıza göre takılıyoruz bide bir çocuğumuz var çok şükür ikinciyide yeni yeni istiyoruz. Şuan bunu yazarken bile yemeği çok kaçırdığım için midem yanıyor, bulanıyor. Kimseye demek istemiyorum umutlanıp üzülmesinler diye ama içimdeki şüphe heyecana sebep oluyor. Bu belirtileri yaşayıp pozitif sonuç alan var mı sormak istedim 🙏🏻

Bu arada metini yazdıktan sonra azda olsa kustum. Sürekli ağzımda acı bir tat var kusma isteği geliyor. Yardımcı olur musunuz
Acaba durumunuz nedir insALLAH hamilesinidir benimde belirtiler sizinkine benzio bakalım benim hatta 5 Mart

Silik çizgi görmeye de raziyim insALLAH bende mutlu haberler alırım burada hamileyimmmm diye yazarım insALLAH Allah'ım 🌸
canım ben 4 gün kala hayalet çizgi gördüm fotoğraftaki gibi 2 gün sonra tekrar test yaptım yükselirse koyulaşır diye daha koyu çıktı çok şükür yoksa bugün benim bat belki hala haberim yoktu bekliyodum ama sabırsızlanınca yaptım işte 🤗 rabbim sizinde gönlünüze göre versin ben yinede çok umutlanmamaya çalışmıştım inşallah sağlıklı gebeliktir hastaneye gitmek için bir kaç hafta bekleyeceğim

canım ben 4 gün kala hayalet çizgi gördüm fotoğraftaki gibi 2 gün sonra tekrar test yaptım yükselirse koyulaşır diye daha koyu çıktı çok şükür yoksa bugün benim bat belki hala haberim yoktu bekliyodum ama sabırsızlanınca yaptım işte 🤗 rabbim sizinde gönlünüze göre versin ben yinede çok umutlanmamaya çalışmıştım inşallah sağlıklı gebeliktir hastaneye gitmek için bir kaç hafta bekleyeceğim
Benimde bel ve kasık ağrım var adetim 5 Aralık'ta ana sanki erken olucam gene bu ay bebek yok hayırlısı rabbim den ne desem kendime boş olucak veren rabbim herşeyi enniyi bilen yüce rabbim var bundada hayır ne diyim 😢 çok istiyorum bebek ondan olmuo kafa rahat olmayınca olmio 😢😢

Bu konuyu okuyan olursa en azından sonucunu bilmiş olur demekki bir ihtimalde olsa çok erken belirti gösterebiliyor vücut 🖤
Rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıcakla kucağıniza almak nasip olsun. Bizim için de dua edin ne olur🤲🏼♥️ belirtilerinizin bulantı hariç hepsi bende de var ve bende yumurtlamadan bir kaç gün sonra hissetmeye başladım. Şuan adetime bir hafta var ve beklemek çok zor .. darısı isteyen herkese ve bana nasip olsun inşallah. Çok mutlu oldum adınıza. O silik çizgiyi hiç göremedim görmek bizlere de nasip olsun 🥰

Gerçekten mi var yani öyle bir ihtimal. Eğer öyleyse iki hamileliğimde çok farklı başlamış olur. İlkinde o kadar emindim ki hamile olduğumdan teste inanmayıp kan vermiştim adetimede daha çok vardı 5.29 çıkmıştı. Bakalım inşallah hamileyimdir kardeş isteyip duran bir kuzum var çünkü 😂
Merhaba kaç gün kala öğrenmiştiniz acaba

Canim merhaba benim.beta yükseldi 162 oldu şükürler olsun.aende varmi gelişme
Canım ben bat gelir gelmez dayanamayıp kan verdim idrarda pozitif görünce tabi sabırsızlandım iyice. 245 gibi bir şey çıkmıştı çok şükür ben yükselişine bakmadım sonra korktum dış gebelik falan çıkar anlamam diye cuma kan verdim sağlık ocağına bu sefer pazartesi öğlene kadar çıkar dedi bakalım nasıl yükselişi

Benimde bel ve kasık ağrım var adetim 5 Aralık'ta ana sanki erken olucam gene bu ay bebek yok hayırlısı rabbim den ne desem kendime boş olucak veren rabbim herşeyi enniyi bilen yüce rabbim var bundada hayır ne diyim 😢 çok istiyorum bebek ondan olmuo kafa rahat olmayınca olmio 😢😢
Ne yaptın canım oldun mu

Rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıcakla kucağıniza almak nasip olsun. Bizim için de dua edin ne olur🤲🏼♥️ belirtilerinizin bulantı hariç hepsi bende de var ve bende yumurtlamadan bir kaç gün sonra hissetmeye başladım. Şuan adetime bir hafta var ve beklemek çok zor .. darısı isteyen herkese ve bana nasip olsun inşallah. Çok mutlu oldum adınıza. O silik çizgiyi hiç göremedim görmek bizlere de nasip olsun 🥰
İnşallah canım hiç belli olmaz allah herkesin gönlüne göre versin 🤗

Yok cnm dündü olmadı ama aşırı terleme sıcak basması var ve kasık ağrım var bilmiorum bakalım pazartesiye kadar olmassam direk kan vericem sendede olmusmuydu terleme ateş basma
Bende öğrendikten sonra olmaya başladı ama ben bat gününde öğrendim gebeliğimi

Canım ben bat gelir gelmez dayanamayıp kan verdim idrarda pozitif görünce tabi sabırsızlandım iyice. 245 gibi bir şey çıkmıştı çok şükür ben yükselişine bakmadım sonra korktum dış gebelik falan çıkar anlamam diye cuma kan verdim sağlık ocağına bu sefer pazartesi öğlene kadar çıkar dedi bakalım nasıl yükselişi
Ay merhaba, ilk belirtileriniz nasıldı tam olarak, benimde sanki içim kıpır kıpır, arada kalbimin çarpıntısını hissediveriyorum, göbeğimin alt kısmında bazen ağrı oluyor ama çok hafif, baş dönmem var 2 gündür çok az ama bugün çok başım döndü sabah. Başkada belirtim yok, adetimede 13 gün var daha, son ilişkim 28 şubatta oldu. 26 günde adet oluyorum.

Ay merhaba, ilk belirtileriniz nasıldı tam olarak, benimde sanki içim kıpır kıpır, arada kalbimin çarpıntısını hissediveriyorum, göbeğimin alt kısmında bazen ağrı oluyor ama çok hafif, baş dönmem var 2 gündür çok az ama bugün çok başım döndü sabah. Başkada belirtim yok, adetimede 13 gün var daha, son ilişkim 28 şubatta oldu. 26 günde adet oluyorum.
Canım benim battan 11 gün önce falan çıktı belirtiler ama şöyle bir detayım varki ben 38 günde bir adet oluyorum ve adet günümde öğrendiğimde 5 haftalıktı zaten değere göre henüz doktora gitmedim 🤗

X