İlk defa bütün belirtileri yaşıyorum sizce sonuç ne ?

Test için erken aslında kusma içinde çok erken o yüzden emin olamıyorum kusma kızımda 6 haftadan sonra başladı şuan daha adetime 11 gün var işte adet döngüm uzun olduğu için emin olamıyorum canım sadece sordum hem konu üzerinden zaman geçiririm hemde 11 gün sonra adet olursam ya da pozitifsem benim gibi arkadaşlarda faydalanmış olur diye
Ayne. Öyle kardeşim benimde adetime 13 gu varken ben de öyle yaşadım ve şuan 4 gün var adetime şuan fen ahir bel ağrım var göğüs şişik durumda umarım hamileyimdir sende oylesindir cnm 😘

Ya gerçekten hamilemisin ne kadar maşallah darısı bana İnşallah canım senin belirtilerin net olarak nelerdi sanki bende yaşadım da
Canim merhaba sana haner vermek istedim hamileyim🥰🥰24 çıktı bugün sonucum doktoru aradım hemen gel dedi gittim rahim kalinlasmis vucut kendini hazirlamis dedi ilaçlar yazdi alip geldim Şükürler olsun.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.Hayırla sonunu görmeyi kucagimiza almayı nasip etsin 🥰🥰🥰

Ya gerçekten hamilemisin ne kadar maşallah darısı bana İnşallah canım senin belirtilerin net olarak nelerdi sanki bende yaşadım da
Ewet 7 haftalik hamileyim ben şuan.Mide bulantısı,mide ekşimesi,kasik ve bel agrisi,birde su gibi akıntı oldu bende canim

Hayır ilk değil canim
7 yaşında bir kızım var.Ama o benden çok istiyor.17 haftalık ölü doğumum ve 7 haftalık düşüğüm var.Çok yıprandım çok.Ben her ay bekliyorum sonuç hep hüsran oluyor.Ölü doğumdan sonra gebe kalamamaya başladım
Benimde 13 yaşında bir oğlum var bizde çok istedik ilk gebelikte insan annelikte nasıl tecrübesiz oluyorsa gebelikte öle bişi bilmiyorsun yok kasık ağrısı mı adet mi olcak hamile mi kalmışsın şimdi gene erken gebelik testi bile var beklemeden öğreniyorsun ben 2 ciyi istememe rağmen sabırsızlanıyorum benimde bir kimyasal birde 8 haftalık düşük lerim var 7 8 aydır da korunmuyoruz gebe kalamıyorum bu ay biraz soğan Kuru denedim bilmiyorum ama yumurtlama döneminde catladigini hissettim resmen böle karın ağrısı nasıl anlatamam adet sancısına benzeyen bir ağrı soğan Kurun den mi artık bilmiyorum yumurtlama gününü degerlediebildik sadece ondan önceki günler de oldu ama bilemiyorum yani vücudumu dinliyorum gene böle karın bölgesinde toplu iğne gibi batmalar gibi gibi bişi ler karıncalanma falan hissediyorum ama daha çok erken genelde adet sonrası daha çok belirti oluyor bakalım kur ise yaradımi bilmem

Kzlar bence bende gebeyim. Kaset tıpi aldık ama göstermedi ama bugün adet olmadım yarında bekleyecem ne zaman Dr gideyim

Herkese merhaba, en son adet döngüm 18-23 şubat aralığındaydı, bat’ım 6 gün geçti 25 ve 27 martta idrar testlerim negatifti. 13 martta birlikteliğimiz oldu geç döllenme olmuş olabilir mi? Hala adet olmadım?

Benim de sizin gibi çok erken belirtilerim oldu nasipse 2. Gebeliğim olacak 3 kez aralıklı zamanlarda kan verdim ilk 0.16 sonra 0.37 sonra 0.97 beta HCG değerlerim çıktı adete 12 gün kala tekrar test yaptım bütün belirtilerim bir anda yok olmuştu sanki 0 sonuç da 0.15 çıktı düşüş oldu hamile değilim dedim ama bu gün adetim 2 gün gecikti hala adet olacakmış gibi de hissetmiyorumm çarşamba gününe randevu aldım hastaneye gideceğim ama sizin de çok erken belirtileriniz olmus sonucunuzu merak ettim doğrusal inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi ❤

İnşallah hayırlı olur ama psikolojik gebelik diye bir şey de var

Bu konuyu okuyan olursa en azından sonucunu bilmiş olur demekki bir ihtimalde olsa çok erken belirti gösterebiliyor vücut 🖤
Yaaaa masallah sasirdim.cok erken cünkü🤩 ama ayni belirtiler bendede var bulantim.var adetime 4 gün gösteriyo yumurtlamaya göre yumurtlama 2-3 Mayisti 3 mayis aksam dogru catlama oldu ama son 1 haftadir hafif bulantim var dün sakiz cignemek istedim tutmasam kusacaktim , midem yaniyo ,agzimin tadi yok , mesela ramazanon son haftasini tutamadim ben tek ögünle 26 kg verdim ama son hafta sabah midem kazinarak uyandim simdi o bitti ama bulantim ve mide yanmam devam ediyor, gögüs hassasiyetilde bu hafta basladi , bas dönmem oluyo hafif ama mide en cok dikkat ceken bende 5 yasinsa oglum var benim mide bulantim 9-11 haftalarinda olmistu ama ne yesem tadi yoktu agzimin yerken bisi yok yedikten sonra tadi bozoluyodu bugün 2. Idrarla test yaptim negatif ilk idrarla yapamiyorum cünkü az idrarim gelse cok sikismis gibi hissediyorum zor dayaniyorum bu ay birde dün 2 sefer bugübde sabah gelen seffaf cpk az sildigimde gördüm uzayan akintim olmus oglumda cok süpriz ögrendim.sifir belirtim.vardi sadece ilk gün grip olmustum ogünde ögrendim ertesi gün normaldi o yüzden tecrübesizim😊

Benim de bir gün gecikti sadece denge sorunu yaşıyorum sanki ayaktayken deprem hissi gibi yada ayağımın altından yer kayıyor gibi bir garip his. Adet belirtim de hiç yok tatli isteği,sancı gibi. İnşallah güzel haberlerimiz olsun🙏

Benim de bir gün gecikti sadece denge sorunu yaşıyorum sanki ayaktayken deprem hissi gibi yada ayağımın altından yer kayıyor gibi bir garip his. Adet belirtim de hiç yok tatli isteği,sancı gibi. İnşallah güzel haberlerimiz olsun🙏
Merhaba canimm o denge sorunu bu ay bendede var kafami egdigim.anda sanki kafam agir basiy8 düsecek gibi oluyorum ,yer ayagimdan kayiyo gibi bi his takilip düsücem sanki ama asi oldum ya ben ona bagladim yattigim yerde bile sanki kafam dönüyo dünden beri Vertigo gibi ayni

Merhaba canimm o denge sorunu bu ay bendede var kafami egdigim.anda sanki kafam agir basiy8 düsecek gibi oluyorum ,yer ayagimdan kayiyo gibi bi his takilip düsücem sanki ama asi oldum ya ben ona bagladim yattigim yerde bile sanki kafam dönüyo dünden beri Vertigo gibi ayni
Aynen bende de aynı durum test yaptınız mı siz? Bir iki gün daha bekleyip tahlil yaptırcam ben. Uzanıyorum sürekli iş yapmıyorum sen de dikkat et tuttuysa inşallah

Aynen bende de aynı durum test yaptınız mı siz? Bir iki gün daha bekleyip tahlil yaptırcam ben. Uzanıyorum sürekli iş yapmıyorum sen de dikkat et tuttuysa inşallah
Yok canimmm daha test yapmadim bugün 17.gün 11.gün yumurtlama oldu benim daha erken 😊 yaaa o sansim pek yok yatamiyorum.sürekli ayaktayim oglum var 5.5 yasinda havalae güzel su sira sürekli disari cikariyorum bisikletti falan derken kasiklarim agriyo sanki doopdulu hissediyorum insallah vardir bazen diyoeiö bu ritmusla bu cocuk tutmaz🤣

Yok canimmm daha test yapmadim bugün 17.gün 11.gün yumurtlama oldu benim daha erken 😊 yaaa o sansim pek yok yatamiyorum.sürekli ayaktayim oglum var 5.5 yasinda havalae güzel su sira sürekli disari cikariyorum bisikletti falan derken kasiklarim agriyo sanki doopdulu hissediyorum insallah vardir bazen diyoeiö bu ritmusla bu cocuk tutmaz🤣
Canım hiç belli olmaz 😂😂 inan ki olunca oluyor inşallah 🙏 benim ilk olacak o yüzden sabırsızlıkla bekliyoruz 2 yıldır olmuyor.

Canım hiç belli olmaz 😂😂 inan ki olunca oluyor inşallah 🙏 benim ilk olacak o yüzden sabırsızlıkla bekliyoruz 2 yıldır olmuyor.
Yaaa insallahhhh 😍 Almanyamisin ? Benimdr 2 yildir olmuyor kuzumm oglumdada cok ugrastim ek takviyeler falan filan Asilama olacakken nasip oldu kusum🥰 simdi ikinci icinde aynen ugrasiyorum 2 yildir olmuyor ayin 8 inde görüsmemiz var bakalim 🤗 sen test falan yaptirdinmi ? 2yil icinde

Yaaa insallahhhh 😍 Almanyamisin ? Benimdr 2 yildir olmuyor kuzumm oglumdada cok ugrastim ek takviyeler falan filan Asilama olacakken nasip oldu kusum🥰 simdi ikinci icinde aynen ugrasiyorum 2 yildir olmuyor ayin 8 inde görüsmemiz var bakalim 🤗 sen test falan yaptirdinmi ? 2yil icinde
Ben de prolaktin sorunu vardı şimdi normale indi bu ay da 3 gün gecikti hiç adet belirtim de yok bilemedim bekleyip birkaç gün sonra kan vercem canım. Yok Almanca öğretmeniyim 😊

X