İlk gebelik heyecanı

kızlar ben 12. haftanın içindeyim. göğüslerimin acısı hala geçmedi aksine bugun sol goğsum cok sızladı. tecrubeli olan arkadaslar varmı bi öneriniz.

Canım mesajını kaçırmış olmalıyım yeni gördüm :) benn bağcılar çınar da büyüdüm
amin canım hepimizin inşallah.
bu arada ben bağcılarda buyudum neresındesın. benim için başkadır bağcılar :)
:))

İyi günler hanımlar 7 haftalık hamileyim sürekli başım dönüyor ve çalıştığım için dinlenemiyorum.acaba ilaç almadan ne önerirsiniz
Benim de öyle, aslında hafif tuzlu şeyler peynir, zeytin gibi şeyler tansiyon yükselttiği için baş dönmesini geçici olarak durduruyor bende.. Ama tabi tansiyonun yükselmesi de tehlikeli aşırıya kaçmamak lazım.. Bu aylar çok tehlikeli aylar haftalar dikkatli ol canım

Canım hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. gittin mi kontrole
Canım Bi süredir giremedim girdiğimde de kaçırmışım sanırım mesajları geç oldu kusura bakma :) gittim ebet kalp atışlarını duyduk çok şükür sadece biraz kanamam var ve progestan verdiler onu kullanıyorum daha iyiyim şimdi :)

kızlar ben 12. haftanın içindeyim. göğüslerimin acısı hala geçmedi aksine bugun sol goğsum cok sızladı. tecrubeli olan arkadaslar varmı bi öneriniz.
Olabildiğince büyük iç çamaşırı giy gerekirse kopçasına ek tak, sıkmasın göğsünü.. Tek aklıma gelen bu.. Hiç Bi ilaç ağrı kesici vs bişey önermiyolar maalesef

Maşallah canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ayy benim bile gözlerim doldu okurken, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin hayırlı evlat eylesin size, çok sevindim, inşallah bize de nasip olsun bu heyecanlar, 2 yıldır uyguladığınız bir tedavi kullandığınız bişeyler oldu mı peki işe yarar dediğiniz bilgilerinizi öğrenmek isterim

Amiin inşallah canım Rabbim herkese çifter çifter evlat versin Canım ben hiç bi şey kullanmadım.. Belki kullansaydım daha erken olurdu bilmiyorum.. Tek yaptığım şey stresten uzak durmak oldu onu da 2senede 1ay yapabildim.. Yani eğer karı - kocada bir sorun, sigara/uyuşturucu/alkol kullanımı yoksa yapılacak tek şey mutlu ve sabırlı olmak

Mrb kızlar bende aranıza katılmak istiyorum benim de ilk hamileliğim ve 8 hafta olduk Allaha şükür Kalp atışlarını duyduk mide bulantım başladığı gibi devam ediyo zor bi süreç bizim için Allah bize Yardım etsin her konuda hepinize hayırlı sağlıklı gebelikler dilerim

Canım tebrik ederim aramıza hoş geldin Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi benim 6+4,kalp atışlarımızı duyduk bizde,, mide bulantım bir haftadır yok öyle büyüyoruz işte

Merhaba herkese.Benim de ilk hamileligim.Kac haftalik tam olarak bilmiyorum.Sanirim 5 ya da 6.Sat 21 ocak ama gec yumurtladim.Beta cumartesi 702,pazartesi 1557 cikti..Karindan gorunmedi cumartesi baktiginda.Persembe gel kesin gorunur dedi..Ben de garanti olsun diye bugun gidecegim..Umarim gorebilirim..Cok heyecanliyim..:))

Benim Sat 28ocak canım.. İki hafta önce değerim 17357 ydi ve kalp atışı filan yoktu o zaman.. 4gün önce duyduk kalp atışını.. Sen de bugün keseyi görürsün :)

Benim Sat 28ocak canım.. İki hafta önce değerim 17357 ydi ve kalp atışı filan yoktu o zaman.. 4gün önce duyduk kalp atışını.. Sen de bugün keseyi görürsün :)
Gozunaydin canim..:))Ne guzel kalp atisini da duymussun masallah..Insallah ben de keseyi gorurum bugun:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…